Mádara

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 5 4910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 5 4910 Ft

Az északi málna mélyen tonizál és kondicionálja a bőrt. Szabályozza a zsíros részeket, miközben enyhíti a szárazságot más területeken. Összehúzza a pórusokat, helyreállítja a pH-értéket. A bőr üdévé, puhává és simává válik. Felerősíti a hidratáló hatását.

• Vegán termék
  • Mogyorószármazék-mentes, gluténmentes
  • Natúr és organikus ECOCERT minősítés
  • Állatkísérletektől mentes
  • 100%-osan újrahasznosított palackba van csomagolva

Ár: 5 4910 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kamea

2021. június 29.

2021. 06. 29. Reggel és este locsolva az arcomra kb. kereken 2 hónap alatt fogyott el. Nagyon megszerettem. Csak azért nem veszem/rendelem újra, mert a fiókban mások is várnak még a sor(s)ukra.

2021. 05. 10. Reggel és este is használom, miután vízzel átöblítettem az arcomat. Ilyenkor segít a húzódó arcbőrt „egyenesbe hozni”. Löttyintek belőle a tenyerembe és áttapicskolom az arcomat. Lassan fogy, pedig nem spórolok vele. Van egy friss, engem uborkára emlékeztető, enyhe illata. Hamar beszívódik és nem marad utána ragacsos réteg az arcon. Kellemes a használata, jólesik a bőrömnek. Apró, jelentéktelennek tűnő kis kényeztetés, ami hiányozna, ha nem lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 29.

ssyakaky

2020. május 8.

kellemes, gyorsan beszivodo tonik, szerintem van egy kis malna illata is.. teszi a dolgat, arcmosas utan nyugtatja a huzodo boromet, a porusokat is osszehuzza, es tenyleg van kiegyensúlyozo hatasa, a zsiros reszek nem zsirosodnak annyira, a szarazak, pedig nem szarazak. nyilvan rasegitett erre mas termek is, de elegedett vagyok vele. kicsit feltem tőle az elején, hogy irritalni fog, de szerencsere nem. több, mint fel eve megvan, es meg mindig van benne egy keves, szoval eleg sokaig kitart, pedig nem sporolok vele, kezzel szoktam betapicskolni. nem azt mondom, hogy eletem legjobb tonikja, de a drogeriabol beszerezhetok kozul magasan a legjobb eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Nessy

2020. április 12.

Lehet újraveszem, úgy látom tényleg segít kiegyensúlyozni a bőröm és nem jönnek elő pattanások sem, jól összehúzza a pórusokat. Ezt már több terméknél észrevettem, hogy a varázsmogyorót szereti a bőröm. Nem szárít, nagyon kellemes a használata. Az illata a tinikoromban használt Garnier Pure tonikra emlékeztet, nosztalgikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Xylitylglucoside, Betaine, Anhydroxylitol, Xylitol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.