Mádara

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2016. március 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Többfunkciós, leöblítést nem igénylő actisztító minden bőrtípusra - ideális a mindennapokban és ideális az utazások alkalmával is. Eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, kiegyensúlyozza és hidratálja akár a legérzékenyebb bőrt is egy lépésben. Megtalálható benne a tápláló aloe vera, a bőrt hidratáló hialuronsav és a nyugtató északi bazsarózsa.

Gina77

2018. február 15.

Nem lettem érzékeny rá, de nem is tud többet mint a Garnier micellás vize, ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg, szerencsére ajándékba kaptam, elhasználtam de soha sem adnék egy forintot sem érte. Sminklemosásból szintén megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Minocska

2017. július 12.

Olyan micellás arctisztítót kerestem, aminek az összetevő listájától nem éreztem magam halálra ítélve, így ő lett a befutó.

Nem szárít, nem irritál, és nagyon szépen megbirkózik a természetes szennyeződésekkel, a sminkkel viszont nem nagyon tud mit kezdeni, főleg, ha vízálló.
Én olyan szabadidős programok után használtam, mikor nem volt rajtam alapozó, és semmilyen masszívabb smink sem, így csak és kizárólag a nap folyamán a bőrömre rakódott koszt kellett eltávolítania.

Nem venném újra, mert erre a feladatra ugyan tökéletesen megfelet, ahhoz viszont drága, hogy csak erre tartasak egy külön arctisztítót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Xylitylglucoside, Propanediol, Anhydroxylitol, Xylitol, Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!