Mádara

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 6.

Kategória:   Dezodorok

• Egész napos védelem
  • Nem hagy foltot.
  • Gyorsan felszívódik.
  • Egész napos védelmet és friss érzést biztosít. Antibakteriális, nyugtató formula, amely megszünteti a kellemetlen testszagot anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Asianlover

2018. november 15.

Update: Nem hazudtam, újra megvettem! :) Továbbra is a top-on van nálam. Ár-érték arányban most ugyan a Biobaza Green Spirit meg tudott ingatni, de minőségben továbbra is ez a csúcs!

Tanácsadó beszélte rám a Müllerben, de nem kellett csalódnom! Kellemes illat, tökéletes védelem! Újra vevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 2.

A bio-active feliratúról írok, ami kellemes, kissé friss illatú dezodor, pálmarózsa illóolajjal és különféle gyógynövény kivonatokkal. Szerencsére inkább csak megszokásból használom, mivel nem vagyok izzadékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 2.

Minocska

2017. július 12.

Aluminium mentes dezodort kerestem, így jött szembe velem ez a példány.

Sajnos nem váltotta be teljesen a hozzá fűzött reményeimet, mert bár nem irritál, kellemes az illata, és egy átlag hétköznap szépen megállja a helyét, stresszesebb helyzetekben már nem bizonyult elégnek.
Jelenleg a Biobaza egyik deóját használom, az jobban meggyőzött ár-érték arányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Aluminium mentes dezodort kerestem, így jött szembe velem ez a példány.

Zsuzsi216

2016. október 18.

Friss vélemény: Már nem teljesít igazán jól, pedig nincs meleg. Az egész napos védelmet egyáltalán nem biztosítja. Nem fogom megvenni újra.

Nagyon szeretem ezt a deot. A nagyon húzós helyzetekben sajnos az izzadást nem gátolja meg 100%-ban. Nincs erős illata, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

erika0325

2015. április 28.

Évek óta használom, és amíg forgalomban lesz, és be tudom szerezni, addig nem váltom le. Amikor már nem tudtam itthon megvenni, megrendeltem 5 darabot a márka honlapjáról, és elvoltam vele egy ideig. Most bontottam meg az utolsó darabot, így megint rendelek. Kíméletes, illatmentes, semmi hiba nincs benne. Sok sok csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.