Mádara

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 6 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimeaZsofia, Módosítva: 2019. március 8.

Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 6 490 Ft

Az északi sárkányfűből származó, szabadalmazott növényi őssejtek hiperdózisban járulnak hozzá a fiatal bőr első számú ellenségének legyőzéséhez a szabad gyökök ellen. A málna- és epermagolaj szövetsége fokozza a faktor-számot és a bőr energiáját, miközben a könnyen kenhető, selymes, átlátszó textúra és citrusos illat a bőr védelmét élvezhető élménnyé alakítja.

Ár: 6 490 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

ADA3

2022. április 7.

Uuu de örültem az első pár használatkor! aztán eltűnt a rózsaszínköd.
Fehér, zsíros, jól kenhető krém, nem rossz összetevőkkel, nem is tudom talán valami citrusos? illattal- ami az elején tetszett is. Pár hétig használtam, télen! be kellett szereznem egy púdert mellé, mert a kellő mennyiséget nem nagyon akarta beszívni a bőröm, és amit sikerült is, pár óra múlva teljesen kidobta és csúnya textúrájú bőrt eredményezett, nem szép dewy fényt. Fehér, igen, elég világos bőröm van, kellő mennyiséggel még az én arcomon is látszott, de nem a legrosszabb amivel eddig találkoztam.
Most jön a lényeg!!! Félre tettem, mert nem tudtam túllépni a csúnya zsíros textúrán, majd egy hónap múlva újra elővettem. Picit melegebb lett az idő, többet sütött a nap, ez a fényvédő pedig mintha rárohadt volna az arcomra! Felbontás óta egy hónap telt el, tehát képtelenség, hogy lejárt volna. Érzetre is sokkal sokkal kellemetlenebb lett, fullasztó, zsíros, hát még a szaga!!!!! valami erjedt, rothadt, émelyítő szag ami nem múlik el. Nem tudom, hogy a bőröm reagál máshogy valamely összetevőre, vagy melegebb naposabb időben így alakul át az illatagyag benne.
Testre valószínűleg viselhetőbb, főleg, ha nem érződik az ""illata"".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

Uuu de örültem az első pár használatkor! aztán eltűnt a rózsaszínköd.
Testre valószínűleg viselhetőbb, főleg, ha nem érződik az ""illata"".

Dominika129

2022. március 2.

Érzékeny, pattanásokra hajlamos a bőröm. Nagyon akartam szeretni, mert szeretem a márka valamennyi termékét, de rettenetesen zsírosodott tőle az alapjáraton vízhiányos bőröm, 2 nap után tele lettem miteszerekkel. Barátnőmnek ajándékoztam, aki imádja nyárra, nem is sminkel fölé. Nem a termékkel van a baj ezek szerint, csak az én bőröm nem bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

Dyana91

2021. szeptember 26.

Termékmintát próbáltam,ami nem nyerte el a tetszésemet. A krém világos alapozó színű és állagú. Felkenve sokáig zsíros érzet marad az arcomon (befülled alá a bőr) és kicsit mintha szárazabb is lenne nap végére az arcom. Az illata viszont kellemes citrusos és fényvédő hatása is megfelelő.Összetevői viszonylag szépek, de a teljes kiszerelést nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

krisztanem

2021. június 30.

Egy év tesztelés után elmondhatom, hogy a kedvenc fényvédőm. Próbáltam a színezett tesóit is, azok sem rosszak, de mindig visszatérek hozzá mindennapos használatra. A zsíros bőrömet kicsit mattítja, egységesíti a bőrképet, nem nehéz, nagyon szeretem. Télen kell alá hidratálás. Engem az illata nem zavar, alig van neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

nyuszita

2021. április 1.

A tubus nem pont így néz ki már. Teljesen rendben van ez a krém. Nagyon enyhén fed, ahogy az árnyalat is tanúsítja (invisible nude). Egyáltalán nem fehér, inkább barnás krém. Szerettem használni, valóban védett. Nem zsírosít, nem nehezítette el a bőröm, nem irritált. Valóban van egy jellegzetes illata, viszont hamar elillan. Sokáig elég volt, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

asszembocicsoki

2020. április 28.

Jó nehéz, fehér krém - ami sajnos fényvédőtől megszokott - viszont egész jól beolvad, ha az ember hagy neki egy kis időt a beszívódásra. Fényes marad az arcom utána - micsoda meglepetés - de ezt egy kis púderrel lehet korrigálni. Összességében szép INCI, kényelmes viselet, ha csak arcra használod akkor brutális mennyiség, megfizethető áron.
Az az igazi nyári napsütés még várat magára..update-elek hogy akkor is kényelmes lesz-e viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Klaudia88

2020. február 6.

Az elso fenyvedokrem termeszetes osszetevokkel, aminek nem nehez az allaga. Korabban probaltam mar mas termekeket, de par hasznalat utan feladtam a harcot, olyan szinten nehezek voltak, hogy orak eltelte utan sem szivodtak fel es a torulkozom is tiszta sarga lett toluk. Ez az elso termek, amivel valoban elegedett vagyok. Az illatat is szeretem. Mullerben vasaroltam, kozeli lejaratos termekkent 50% kedvezmennyel 2990 Ft-ert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

anneshirley

2019. május 19.

Egy könnyedebb textúrájú, viselhető fényvédő barátságos összetevőkkel, jó áron, ami nem csinál a fejemből zsírosbödönt. Az átható citrusos szúnyogriasztó szag számomra viszont olyan szinten kellemetlen, hogy még testre sem bírom használni, pedig a nagyobb kiszerelése miatt erre is remekül alkalmas lenne. Tudom, hogy az illatkérdés nagyon szubjektív, de ez nem az első Mádara termék, amitől a sajátos "illatvilága" riaszt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

timike007

2019. május 15.

Eddig tartottam a ,fényvédős krémektől,kevert,pattanásokra hajlamos bőröm miatt. Mintát kaptam először,napozásra használtam,arcra. Azóta már kétszer rendeltem teljes kiszerelést,szerintem,"csodaszer".Nem leszek tőle pattis,kitünően véd a naptól,remekül korrigál,a színe vhogy mindig illeszkedik az aktuális arcszínemhez.Minig velem van,szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

i.napcsi

2019. március 21.

Az első nem koreai és natur fényvédő amire azt mondom hogy 5 pontos,több mint egy hónapja használom nem komedogén,a tömény cink ellenére nem szárít és nem is disznózsír tipusú mint az összes bio termék!Van egy enyhe fehérsége de ekkora faktorszámban ezt nem lehet eltüntetni ,viszont ha kevertek bele egy kis sötétítő én az alverdéset használom tónusnövelő(tömény bronzos szín) akkor 20 perc száradás után abőröd szinte tökéletes lesz,mint egy könnyű BB krém!Zsíros bőrre ajánlanám elötte próbáljátok ki,vagy alá semmit ne kenjetek!a blahán a müllerben kapható és teszter is van!Nagyon ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0