Mádara

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2017. július 1.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 2 990 Ft

Intenzív megújulást ad ajkaidnak és mennyeien puhítja már a legelső használat után is. Használhatod akár önmagában is fénye miatt vagy akár kedvenc rúzsod alá alapnak. Az ajkak puhák maradnak, védelmet kapnak és tökéletes hidratációt.

100% természetes, 88% organikus

• NEM tartalmaz parabéneket
  • NEM tartalmaz kőolajszármazékot
  • NEM tartalmaz szintetikus illatanyagot és színezéket

Ár: 2 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Harold

2021. március 20.

Semmi extra, jó az illata és gyönyörű a csomagolás, de a hatása elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Semmi extra, jó az illata és gyönyörű a csomagolás, de a hatása elhanyagolható.

Judy78

2020. november 27.

Fantasztikus , kellemes erzes . Nem ragad , ajanlom mindenkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Fantasztikus , kellemes erzes . Nem ragad , ajanlom mindenkinek

Hajnal02

2020. május 7.

Az egyik kedvenc ajakápolóm.
Kicsit drága, de sikerült még régebben akciósan hozzájutnom. Nagyon praktikus a csomagolása.
Szépen hidratálja az ajkakat, bár a nagyon cserepes állapotra nem őt szoktam használni. Olyankor veszem elő amikor kis fényt szeretnék adni a számnak, és jól jön utazásnál mivel nem folyik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Az egyik kedvenc ajakápolóm.

Makk Zsuzsó

2020. március 25.

Meglepően sokáig tart a hatása, nem zsíros. Rúzs alá is tökéletes, nem csúszkál rajta. Nagyon kevés is elég belőle, kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

anneshirley

2019. július 8.

Nem mondanám kiemelkedőnek, de egész jól hidratál, emellett nem ragad, kellemes az illata és az íze is. Színt nem ad, de egy kis fényt igen, és akár matt rúzs alá is el tudom képzelni, ha valaki tompítani akar a nagy mattságon. Ami miatt nem szerettem meg annyira, hogy ez a valaha használt egyetlen olyan ajakkencém, ami képes a fogaimra felkenődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

balkri

2019. június 5.

rengeteg ajakápolót próbáltam, de eddig mindegyik a fiók vagy táska alján végezte. Az itt olvasott vélemények alapján vettem a Müllerben. Gyönyörű selymes ajkakat varázsol, és nem hagy ragacsos érzetet, így nekem ezek alapján tökéletes. az ára valóban húzós, figyelni fogom az akciókat! csodaszernek még nem nyilvánítanám, ha több tapasztalatom lesz max. adok még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

natulcien

2019. február 10.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót. A koreai http://kremmania.hu/kremek/laneige-lip-sleeping-mask -on kívül ez az egyedüli ami bevált. Nem veszi fel a koreaival a versenyt, de az egyetlen utazó, és táskabarát alternatívája. Sokáig elég, higiénikus a csomagolása. Egy nagyon kellemes állagú halvány rózsaszín gél, ami gyorsan beszívódik, nem ragad, és tényleg szuperül hidratál. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

asszembocicsoki

2018. december 13.

A legjobb amit életemben használtam!! Az én szám (főleg télen) egy katasztrófa, hosszú távon semmi sem segít rajta.. kivéve ezt! :) Emellett finom az illata, jó az állaga, igényes a csomagolása és természetes. Az ára húzós, de én akciósan 1700-ért vettem, szóval ki lehet fogni olcsóbban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

clairenoctuelle

2018. november 28.

Csak jót tudok mondani róla: a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Nincs benne semmilyen mesterséges összetevő, mégis valahogy "kitölti" az ajak barázdáit. Nem hagy viaszos réteget, így rúzsalapnak is tökéletes, ráadásul az íze és az illata is nagyon kellemes. Ha szeretnél valamit kipróbálni a Mádara termékei közül, én ezt ajánlom - nem fog csalódást okozni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

bingus86

2018. július 1.

Tökéletes ajakápoló, nagyon kis csinos fényt ad és szuperül ápol is. Már megvettem az új dobozzal, mert maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract