Mádara

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 1.

Kategória:   Testápolók

Igazi luxus a bőrnek: könnyed és aromadús testápoló olaj az északi csipkebogyó és árpacsíra vitaminokban gazdag kivonatával. Feszesíti és felfrissíti a bőrt, javítja annak rugalmasságát. Megelőzi a striák megjelenését és csökkenti a már meglévő csíkok számát. Mélyen hidratálja és selymesen simává teszi a bőrt. Használata különösen terhesség idején vagy testsúly-csökkenés esetén javasolt.

Emrana

2019. február 20.

Egész testre használom fürdés után. A terhességi csikokat nagyon szépen halványitja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

nekoSX

2018. december 12.

Nem néztem meg - már megint - hogy ez elvileg narancsbőrre lenne, csak a körömvirágolaj tetszett meg benne, meg az éppen 40%-os leárazás a Madaránál. Összességében nem bántam meg, tényleg jól hidratál, kellemes illata van. Főleg a lábaimra használtam el, de teljesen rendben volt, a nagyon száraz hámló lábszár most nem jött elő vele, aminek külön örülök, bár a tél még csak közeleg (winter is coming...!). Narancsbőröm nincs, ezért ez ügyben nem tudok nyilatkozni, bár szerintem csodát nem fog tenni ez ügyben. Mivel a napraforgóolaj az alapja a terméknek, nem biztos, hogy azt mondanám róla, hogy akár 1/2 áron is ár-érték arányban annyira megéri...Azóta egyébként úgy látom egy kicsit átdizájnolták kívül+belül kicsit megújult, de én még a régi verziót használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 12.

Zsuzsi216

2016. szeptember 28.

Elég sokáig használtam ezt az olajat, most fog elfogyni, még egy használat van benne.
Az illata isteni, citrusos, de nem tolakodó, nem erős. Olyan selymes és puha bőrt eredményez a használata, amilyet más kencékkel még nem sikerült elérni.
Kiváló. Akkor kell venni, amikor akciós és akkor nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Kiváló. Akkor kell venni, amikor akciós és akkor nagyon megéri az árát.

Floi

2016. április 5.

Teljesen beleszerettem az illatába, ami olyan, mint a frissen hámozott mandarin. És bár a jobb kézfejemen lévő dermatitiszes tüneteimmel nem sokat tudott kezdeni(az úgyis csak akkor múlik el, ha végre elfogy a nagy tábla milkacsoki, amivel évente egyszer bűnözni szoktam), testápolóként magában és krémhez keverve is nagyon hatékonynak bizonyul. Tényleg nagyon kevés is elég belőle, így három hónap használat után még több, mint a fele megvan. Pont ezért szerintem érdemes űtőben tárolni, nehogy idő előtt megavasodjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

petoandika

2015. június 4.

Kerestem egy olyan olajat, ami többféle vitamindús olajnak a keveréke és hatásos is. Azt hiszem sikerült rátalálnom. Alapvetően úgy indult a keresés, hogy kellene valami testre való olaj, ami ápol, hamar beszívódik és jót tesz a bőrömnek. A nuxe testre (is) való olajával próbálkoztam, de nekem az illata sem jött be és úgy az egész maga sem; nem szívja be annyira hamar a bőröm és különösebben semmi extra nincs benne szerintem, pláne nem annyi pénzért.
Ugyan ez sem olcsó darab, de bőven megéri az árát, főleg, mert nem kell belőle sok és elnézve így 2 hét használat után, eltart egy darabig mire elfogy. :)
Először gondoltam hogy csak epilálás/gyantázás után fogom csak használni, de túlságosan is megtetszett ahhoz, hogy csak akkor használjam. Nagyon hamar beszippantja a bőröm és utána hihetetlenül selymes,feszes és puha lesz a bőröm.
A meglévő csíkok számának csökkenését még nem tapasztaltam, de majd update-elek, ha ez változna (mondjuk szerencsére nincs sok meglévő csíkom és az sem feltűnő).
Összességében tehát nekem többszörösen is 5*, jó kis készítmény, örülök, hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract