Mádara

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nessy, Módosítva: 2020. március 30.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 11 990 Ft

Az Északi nyírfalé és a multi-molekuláris hialuronsav szuperdózisának segítségével, azonnal feszesebb és fiatalabb bőrképet kínál ez az új luxus bőrfiatalító hydra-koncentrátum. A frisstítő, nem-ragadós gél-szerű textúra minden bőrtípus számára alkalmas, beleértve a problémás bőrtípust is. A hidrogél textúra vízmegkötő molekulák magas koncentrációját tartalmazza az extrém bőröregedésgátló hidratáltság érdekében.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu
Személyes átvétel a belvárosban, INGYENES* házhozszállítás, akár másnapi kiszállítással, ajándék termékminták

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

nekoSX

2021. szeptember 30.

Egyetértek azokkal, akik szerint semmi extra v látványos hatása nincs ennek a gélnek. Ha hialuronsavat szeretnénk sokkal inkább a Niod vagy a G&G, bár ezek komplexebbek összetételben a Madara-nál. Nyárra vettem, hogy milyen jó lesz a nagy melegben, csak magában hidratálónak, de sajnos hiába az ígéret: rajtam ragad, akár mit csináltam az arcomon maradt egy ragacsos réteg, ami nem túl kellemes melegben.
Ezért most már csak nyak-dekoltázsra használom, oda viszont nagyon-nagyon szeretem, mivel a tenyeremben keverek még hozzá PHI-Golden Liquid-et és paradicsom magolajat és ezt a keveréket viszem fel a bőrömre. Csodásan beszívódik, az olaj is tökéletesen és nem lesz ragadós-tapadós: semmi ami magában használva volt az arcomon. A bőröm így imádja.
Az ára lehet, hogy kicsit húzósnak tűnik: DE ez 75ml! és nekem 2-3pumpa elég és nyár óta még mindig félig van a flakon, abszolult gazdaságos.
Az összetevői szerintem hibátlanok és újra is fogom venni, mert sokkal - sokkal jobb, mint amit eddig használtam dekoltázs krémeket, amik csak zsírosak voltak és sosem szívódtak be rendesen.
Az 1csillag levonás az arcra használhatatlanságának szól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Az 1csillag levonás az arcra használhatatlanságának szól.

kabocika

2021. július 22.

A gél állaga megfelelő, illatmentes, nem allergizál, nem fénylik a bőröm a használata után, a csomagolása visszafogott, ízléses. Ennyi a pozitívum.
Kb. 1 hónapja használom, de semmilyen hatása nincs, nem hidratál, nem feszesít, számomra nem teljesít semmit amit ígér.. Ráadásul a flakon végén mindig összecsomósodik a gél.
Elhasználom, de csak az eddigi arcápolási rutinomat és termékeimet kiegészítve.
A termék túlárazott, zéró hatással :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 22.

Elhasználom, de csak az eddigi arcápolási rutinomat és termékeimet kiegészítve.
A termék túlárazott, zéró hatással :(

Ancsussz

2021. március 9.

Nekem csalódás volt ez a termék. Használok utána még hidratálókrémet is. Nagy melegben talán elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Drzsu

2021. január 19.

Szép összetevők, könnyű textúra, én alá szérumot utána pedig hidratálót is teszek. Szerintem lehet nélküle élni, nem csodaszer, de hozza amit ígér, kicsit valóban frissebb tömörebb a bőrkép. Nekem a pumpa része néha eltömődik a cuccal, de lehet azért mert a kupakot nem minden esetben teszem vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

SluAn

2020. augusztus 13.

Csak Madara termékeket használok, és öt is imádom. A reggeli rutinom része, tisztítás, szem környékapolo, utána jó ez a krém, aztán a nappali krém. Hamar felszívódik, nagyon jó friss érzést ad. Ez is, mint minden Madara, nem olcsó, de én olyankor szoktam vásárolni, amikor kedvezmények vannak, és akkor abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

TitaniaBell

2020. augusztus 13.

Mikor elkezdtem használni, már jött a jó idő, és aztán később, a nyári a kánikulában azt tapasztaltam, hogy picit nehéz, enyhén ragadós ennyire meleg időben, főleg napvédő és/vagy alapozó alá. Eredeti tervem ezért az volt, hogy visszatérek a régi, könnyebb hialuron szérumomhoz, őt pedig elrakom ősz végére. Hát ebből végül nem lett semmi, szépen el is használtam nyár végére a 3/4-ét. Annyira kellemes, és olyan szép bőrképet ad, hogy nem bánom, ha esetleg kicsit nehezebb viselet.

Az ára annyi amennyi, de ez tényleg csúcsminőségű termék. Nem mellesleg kiadós is, én ugyanis a kezemre is kentem minden nap, sőt nyakra és dekoltázsra is. Május óta van meg, és még így sem fogyott el 3 hónap alatt. Biztos vagyok benne, hogy télen is sokat fog segíteni, hogy ne száradjon ki annyira a bőröm se az arcomon, se a kezemen.
Egyértelműen beleszerettem a Mádara termékekbe, nem csak hibátlan minőséget képviselnek, de gyönyörű csomagolásban is vannak, élmény rájuk nézni.

Müllerben is kaphatóak, de én inkább a hivatalos honlapról rendeltem (pont kifogtam egy akciót), mert aminek nincs papírdoboza, abban nem bízom, hogy a polcról olyat veszek le, amit garantáltan nem nyitott ki előttem senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Alida71

2020. június 20.

Szuper termék, nagyon jól felszívja a bőröm. Nagyon meg vagyok elégedve vele és utána a nappali feszesítő krémet használom. Csúcs kombó az arcnak. Újra vevős !!!!!!!!! Nem utolsó szempont, hogy nincs az összetevők között káros anyag - köolajszármazék - vegán :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

manna88

2020. június 1.

Kevés dologtól ájultam el annyira olyan hamar, mint ettől a terméktől! Amikor először az ujjbegyemre nyomtam és elkezdtem felvinni az arcomra, szkeptikus voltam, hogy egy ennyire vizes állagú, könnyed valami valóban tud-e bármit, de már másnap reggel éreztem, hogy végre valóban hidratált az amúgy vízhiányos és folyton feszülő arcbőröm.
Két hét után pedig az egész arcom élettel telibb, kisimultabb, és feszesebb lett! Azóta egy barátnőm és a nővérem is beszerezte, mert beleszerettek, amikor kipróbálták az enyémet.
Bioderma, Eucerin és Douglas arckrémmel is kipróbáltam: mindegyik hatását fokozza, és azt látom, nem az arckrém, hanem ez a termék az igazi csodaszer!
Biztos, hogy újra fogom venni, pedig nem a legolcsóbb készítmény.

Update: Ha valaki szeretne kalkulálni az árral, akkor most, hogy kifogyott a tubus, tudom, hogy nekem ez a mennyiség 3 hónapra volt elég. Így azért már árban sem olyan ijesztő, mint elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Biztos, hogy újra fogom venni, pedig nem a legolcsóbb készítmény.

asszembocicsoki

2020. április 28.

Vízhiányos-kombinált, 26 éves bőrömnek szuper! Így persze öregedésgátló hatásról nem tudok nyilatkozni, a megelőzés híve vagyok. Hidratálásban 5*.
Nyáron is imádni fogom az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Nyáron is imádni fogom az biztos. :)

Nessy

2020. április 13.

Zsírosodásra, gyulladásra hajlamos érzékeny bőröm van, de már 30 éves múltam, így foglalkoztat az öregedésgátlás gondolata is.

Ez a booster/hidratáló gél/szérum tényleg jól kitölti az apró ráncokat, a bőrkép szebb, frissebb, üdébb. Semmilyen problémát nem okozott, nincs pirosodás, pattik.

Nappalra 1-2 pumpálás bőven elég, hidratáló és napvédő alá. Most a hidratálóm is géles, csak a szemránckrémem krémes állagú, mindennel jól működik együtt.

Éjszakára BHA után használom, ha kicsit túlzásba esem (4 pumpálás, általában megelégszem kettővel) akkor ragad, de éjszaka nem zavar, nem teszek fölé semmit, a bőröm pedig megtelik élettel reggelre.

Jáde rollerrel is kipróbáltam, nagyon jól esik a hideg rollerrel bemasszírozni a bőrbe.

Tényleg nem olcsó, de ha úgy gondolunk rá, hogy 75 ml hialuronos szérum/hatékony hidratáló, ami gazdaságosan használható, akkor egész jó áron van!
(Plusz én 30% kedvezménnyel rendeltem a hivatalos webshopból.)

Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

(Plusz én 30% kedvezménnyel rendeltem a hivatalos webshopból.)

Újravevős!

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid