Mádara

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2022. május 9.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajkaid imádni fogják a fényűzően puha, antioxidánsban gazdag formulát, áfonyamagolajjal és shea vajjal dúsítva, hogy ápolják és megvédjék a bőrt sima és selymes érzést hagyva maguk után. A formulában az A- és E-vitamin gondoskodik az ajkaid szépségéről. A bársonyos, rendkívül könnyen kenhető textúra álomként siklik az ajkaidon, gyönyörű színt, kényelmes viseletet és ellenállhatatlan szatén végeredményt biztosítva. Luxus fém csomagolásban, amely mágnessel záródik.

4 árnyalatban kapható

Mádara Velvet Wear Ajakrúzs (Cool Nude 31)
Ár: 4500 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: 1-szer swatcholtam kézfejen, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után Foxpost/Packeta vagy személyesen a 13. kerületben

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

milkshake

2022. június 24.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Csodaszép minőségi csomagolás, intenzív matt szín (a Dark Nude-ot rendeltem). Valóban könnyen kenhető és kényelmes. Evés/ivás esetén nagyjából egységesen halványodik. Az Organic Harmony és a NaturalSkin weboldalán el lehet csípni akciósan is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 24.