Best of Beauty 2019

Madre Labs

Ár:   $4.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2017. május 9.

Ár:   $4.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes, alkoholmentes, rózsaszirom illatú tonik csodamogyoró kivonattal

• gyengéden tisztítja, hidratálja a bőrt
  • összehúzza a pórusokat
  • nem szárít

Loona

2017. május 8.

Nagyon sok dologban egyezik a véleményem azzal, amit előttem Hoagirl leírt. Én is nagyon olcsón vásároltam meg, igaziból pont emiatt is landolt a kosaramban, mert sok szükségem amúgy nem volt rá: tonikot nem nagyon használtam előtte, de nem is igazán hiányzott. Az illatmentes is ugyanennyibe került, de - annak ellenére, hogy arcra egy ideje már nem használok illatos termékeket, és zavarnak is az illatos arckrémek - erre esett a választásom, mert szeretem a rózsaillatot, ez azon kevés illatok egyike, ami (legalábbis ha nem túl erős és nem marad meg sokáig) arcon használva is jól tud esni.

Jelentem, a fenti paramétereknek megfelel ez a cucc: csak halvány, enyhe rózsaillata van, ami a használat erejéig kellemes, utána (maximum!) fél perccel pedig már nincs sehol, így nem válik zavaróvá.

Amikor megérkezett, én is meglepődtem, hogy mekkora az akkora, az életben nem fogom elhasználni XD Egy kis spricnis flakonba töltök belőle mindig át, ezt tartom a fürdőszobatükör előtt, és ebből fújok 2 spriccelésnyit az arcomra arclemosás után, plusz hidratálásul. Így könnyebb használni, kevesebb a veszteség, és nem utolsó sorban kevesebb helyet foglal. Fújkálás után simán, a kezemmel bemasszírozom picit, majd utána jöhet a szérum, hámlasztó - mikor/melyik napszakban mi. Így használva nekem arcon be szokott rendesen ivódni és nem hagy ragacsos réteget, de a kezemen azért szoktam érezni, onnan le szoktam mosni utána. Irritációt, pattanást, komedót nem okoz, extra hidratálásnak pont megfelelő, ha kicsit szárított az arclemosó, akkor jól szokott esni a bőrömnek (meg arra a kis időre az orromnak is) de ezen kívül nem igazán csinál semmit, a hidratálást pedig megtenné az utána felkent másik cucc is, szóval én inkább wellness applikációként tekintek rá :) Élvezem, amíg van, ennyi pénzt megért, de ennyi hozzáadott értékkel jó eséllyel inkább másik, hatékonyabb tonikot fogok kipróbálni, ha elfogy (valaha, mert mivel nem érzem a hiányát, viszonylag gyakran előfordul, hogy elfelejtem használni).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Hoagirl

2017. február 16.

Nevetségesen olcsón, ha jól emlékszem 280 Ft-ért rendeltem az Iherb oldaláról. Hatalmas kiszerelés, azt hittem sosem érek a végére. Az illata kellemes, nem túl tolakodó rózsa illattal rendelkezik, ez még számomra is tolerálható intenzitás, pedig nem szeretem a rózsa illatát. Reggel és este arcmosás után töröltem át vele az arcom, de semmi extrát nem csinált, sajnos semmi pozitív dologról nem tudok beszámolni, ez a tipikus nyeeeeeeeeh..... ha értitek mire gondolok. Valamiért a varázsmogyoró szóra felcsillant a szemem és azt hittem hogy varázslatos lesz, de tévedtem, a szavak ereje, hiába... :D Ennyi pénzért nem sajnálom hogy megvettem, de többet még extra akciós ára ellenére sem fogok beruházni rá. Kárt ugyan nem tett a bőrömben, de adni sem adott sokat, untam és örülök hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

goldgirl

2016. november 8.

iHerbről rendeltem, szépen letakarítja a sminkmaradványt, kellemes az illata (engem a Traubi szódára emlékeztet), tetszik, hogy nem hagy ragacsos réteget a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

bogczi

2016. május 27.

Anno rendeltem, de csak mostanában tudtam kipróbálni. Szuper lenne, mert finom az illata, teszi a dolgát, viszont pár órán belül rettentően zsíros lesz tőle a bőröm, szinte fulldoklik. Szóval bármennyire természetes, valamelyik cuccot nem bírja benne a bőröm. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Carillon

2016. május 27.

Most rendeltem múlt héten az Iherbről,potom 288ft.-ért akciósan (jelentem még mindig akcióban :) és bizton állíthatom,hogy nagyon jól teszi a dolgát a lemosó. Semmilyen irritálás,puha utána a bőröm és még a valótlannak vélt koszt is lemossa.Megdöbbentem rajta.Szuper kis cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

manoka92

2015. június 9.

Egy iHerb-es rendelésem alkalmában valami pofátlanul alacsony ára volt, így megrendeltem ezt is, gondoltam kipróbálom. Hát brutál nagy, és nekem hónapokig elég volt, hiszen nem kell belőle sok. Nagyon szépen eltávolítja arctisztítás és sminklemosás után a maradék szennyeződést is a bőrről és utána nagyon puha lett az egész arcom. :) Egyáltalán nem szárít, nem irritálja a bőröm, hiszen nincsen benne alkohol sem, mégsem marad utána ragacsos érzés. Finom, természetes illata van, abszolút érezni benne a rózsa illatát, de nem tolakodó. Ha a későbbiekben rendelek még, biztosan megrendelem még egyszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

masiki

2015. március 5.

Nekem nagyon bevált, már másodszor rendeltem az iherb-ről. Sminklemosás után használom a maradványok letisztítására és nagyon tiszta, finom, sima bőrt eredményez. Alkoholmentes ezért abszolút nem szárít, az összetevői szépek, az ára is baráti a méretéhez és a teljesítményéhez képest. Nálam már hozzátartozik a napi rutinhoz, biztosan újra veszem 5 *.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice