Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: muffin93, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Intense Pour Gold illatba öltözött hölgy, egy hihetetlen személyiség, különleges eleganciával és kifinomultsággal, aki kerüli az unalmas, elnyűtt sémákat. Bájosan ragyogó, vonzó és bízik önmagában. Mindig kész a tiltott gyümölcsöt követni, önmaga és a világ elé új kihívásokat állítani. Ez a gyönyörű nő erős öntudattal rendelkezik, ugyanakkor e-mögött nagy érzékenység és magával ragadó romantika rejtőzik. Ebbe a különleges kompozícióba a málna édes hangsúlyával diszített neroli virágok csábító akkordjai vezetnek be. A narancs virág, jázmin és gardénia virágok tónusai a testet és lelket dédelgetve alakítják a csokor bájos szívjegyét. Ez az érzéki, finom kapcsolat, a méz, pacsuli és ámbra édes sóhajával hangsúlyozott.

Fejjegy: neroli virág, citrom, málna
Szívjegy: jázmin, narancsvirág, gardénia
Alapjegy: pacsuli, fehér méz, ámbra

nikolett

2015. december 11.

Én is ajándékba kaptam, a végére már nagyon bántotta az orrom, meg az is birizgálta a fantáziámat, hogy mik úszkálnak benne. Igen, ki kellett volna dobni, de ruhára bevállaltam és az urban legend ellenére tüdőbeteg sem lettem tőle (kopp-kopp-kopp). :D
Azt hozzátenném, hogy ha nem ilyen "guerilla marketinggel" árulnák, talán nem rázna tőle a hideg... fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Mackobunda

2015. november 15.

Ez megint egy olyan parfüm, ami nem tömeg illat. Nagyon egyedi és különleges. Tartós és képes az ember igazán megszeretni. Púderes- virágos illat. Nekem kifejezetten tetszik. Anyummal cseréltem el, övé volt. Olvastam róla, hogy mentek anno az átverések...nem tudom mi lett a vége...az eredetit szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

senskin

2015. július 24.

Nos, a házalókat senki sem szereti, meg azt sem, ha elé állnak, hogy na "vedd meg, mert azt akarom". Mindenkinek a saját egyéni döntése, hogy mit vásárol meg és mit nem. Ez a parfümöt anyukámtól kaptam és többen is használtuk a családban a különböző fajtájú illatokat.

UP: Már nem vesz a családban senki llyet, mindenki lelkére kötöttem, hogy ne dobálja ki a pénzt erre, inkább mindenkinek én veszek jó áron márkás finom illatokat, amiket kedvelek is és nekik is tetszeni fog. Így lett anya egyik kedvence Versace...:)

Egyébként az 5 pontot csak azért adok, mert volt olyan figyelmes szülőm, hogy nekem vásárolt valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

xszemyx

2015. június 25.

Ugyan a parfümtukmálóknak nemet mondtam, de igazság szerint tetszett, ahogy mutogatták. Ez a gerilla marketing nem jött be, nekem így nem fognak eladni semmit. Viszont utána neten keresztül megvettem ezt és a pinket egy olyantól, akire ráerőltették, de megbánta, így még olcsóbban jutottam hozzá, mint ahogy ajánlgatták a plázában. Nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

katagi

2015. március 22.

Páromtól kaptam egy üveggel, elég tartós, illatát tekintve inkább a rózsaszín tetszik jobban (de abból is van, anyukám révén :D). De határozottan nem rossz, szerintem használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Nicu

2015. február 21.

Ajándékba kaptam. Az illata tetszik, de nálam nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Ajándékba kaptam. Az illata tetszik, de nálam nem túl tartós.

Bunnylove92

2015. január 17.

Tudatos vásárlóként majdnem rámtukmálták.....a szövegük nem rossz, bár itt olvasom, hogy aznap mindenkinek szép volt a mosolya :) Naná, hogy nekem is kellett francia parfümmárkákat mondanom, na meg többi....nagyon dühös vagyok rájuk én is, feháborít, hogy párszár forintos parfümöket árulnak több ezer forintért....a tartósságára egy rossz szót nem lehet mondani, ugyanis hazafele az egész busz a csuklómra fújt parfümöktől bűzlött...még hazaérve sem tudtam lemosni...egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Mossyka

2014. szeptember 13.

A debreceni Plázában próbálták csőbe húzni páromat... de szerencsére Ő már megedződött, ismeri ezeket a barmokat. Ebből fújtak a kezére össz-vissz egy szia után. Mivel Ő hamarabb odaért én nem voltam szemtanúja ennek, de amikor találkoztunk csak az orrom alá nyomta a KÉZFEJÉT (wtf, tudtommal ilyen helyeken csuklóra fújnak, de mit is várunk....) csak annyit tudtam kinyögni, hogy ÉGETT SZŐR. Teljesen azt hittem, hogy melóban égette meg magát, de mondta, hogy ez parfüm. Beérve láttam, hogy 2 csaj és egy öltönyös hapsi áll egy ilyen karton papír bódé mögött. Folyamatosan szólítgatták le az embereket, volt akinek ahogy odament már nyomták a kezébe a dobozokat....
Annyi napig álljon a görcs a lábukba, ahány embert átvertek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Annyi napig álljon a görcs a lábukba, ahány embert átvertek!

Erosz

2014. szeptember 13.

Ha nem tetszett volna az illata, nyilván nem tudták volna rám tukmálni, de kinek mi jön be. Egyet vettem (55ml) 3000-ért, ennyiért, még ha nem is Coco Chanel szinten van, de nekem megérte. Nem a márkáját néztem, hanem az illatát. Egyébként az eredeti francia oldalon tényleg bazi drágán árusítják és nem tűnik kamunak. Az eladó hölgyek, pasik pedig csak a munkájukat végzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

whatthehell

2014. szeptember 3.

Eltekintve a körülményektől, én imádom ezt a parfümöt :) Szerintem csodás az illata és a tartóssága is 5*. Még tavaly Siófokon a plázában találtak meg minket párommal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate