Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffin93, az összetevőket feltöltötte: sziszoka, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Intense Pour Mint egy finom, fűszeres aromájú parfümös víz. Az illatkompozíció a verbéna és bazsalikom hihetetlenül energikus és friss tónusával nyitódik. Ezeknek az illatoknak frissességét fokozatosan gazdagítják  az  édes mámorító aromájú virágok úgymint a jázmin és a pünkösdirózsa. A parfüm alapját a hangsúlyos vetiver, zöld és sárga tea alkotják, melyek kiemelik az esszencia végső hatását. A parfümös víz nyári, hideg eső érzetét kelti, melynek édességét a nyíló virágok áradata adja. Ez a parfüm tökéletesen illik az olyan energikus, aktív hölgyhöz, aki szereti a sportot de ugyanakkor hangsúlyozni kívánja nőiességét. A friss jegyek erőt adnak a mindennapi ügyek intézéséhez, a virágok esszenciája pedig vidám hangulatot teremt.

Fejjegy: verbena, bazsalikom
Szívjegy: pünkösdirózsa, jázmin
Alapjegy: fehér ámbra, vetiver, zöld tea

borb.biaa

2016. június 21.

Jaj, hát ezzel a parfümmel szoktak házalni? :D Nem is tudtam róla, én ezt valakitől kaptam valamilyen alkalomra, de nem szeretem. Túl fűszeres, zöldes az illata, kb. az 500 Ft-os kölnik jutnak eszembe, amikkel a fiúk zaklattak kiskoromban húsvétkor, szóval nem tetszik. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

beautifullife

2016. június 16.

Kiakaszt, de az illat rajtam 5*.

Nekem is Anyukám hozta haza jó két éve nagy örömmel, hogy milyen jutányos áron adtak neki márkás parfümöket, amik még nem is kerültek piacra. :))) Természetesen már ezen a ponton sejtettem, hogy valami átverés van a dologban és Anyukámat azóta is folyamatosan kiképzem az ilyenek ellen.
Történt, hogy ketten találkoztunk két fiatal ügynökkel az utcán, s be kell vallanom még én is megálltam nekik, mert kommunikáció- és médiaszakos egyetemistának vallották magukat, akik gyakorlatoznak, vagy mi. Én szintén gyötrődő egyetemistaként empatikus voltam velük és stoppot mondtam, brah. Mondjuk vicces volt, mert mihelyst válaszoltam nekik, hogy mit tanulok, kicsit az arcukra fagyott a mosolyt. Valahogy így: ó, PSZICHOLÓGIÁT? O_O
Amikor kezdték a népmeséiket, összenéztünk Anyával és összemosolyogtunk.
1. pont: ezt megszívtuk engem
2 pont: soha nem lehetett még ilyenekbe behúzni, annál talpraesettebb vagyok.
3. pont: kicsit konyítok is a parfümökhöz.
4 pont: ezt ők is megszívták.
Kicsit huncut kedvünkben voltuk és ottmaradtunk velük, kitudja mennyire borítom ki őket. Tolták az alap dumákat az alap sorrendben: szép a mosolya, mondjon francia nevezetességeket. Aztán jött a parfümös pont. Ön romantikus vagy vadabb? A romantikus Anyura, a másik rám jött, s őszintén konstatáltam nekik, hogy ezek büdösek. Jó-jó, de olaj alapú parfüm. Igen? Kérdeztem. Akkor miért alkohol és víz az összetevők 95%? Hááát, elvihetjük őket olcsón. :))) A kezébe nyomtam a darabokat és mondtam neki, hogy én biztos nem adok ezért pénzt, de még akkor se viszem el, ha ő fizet nekem. És itt jött az a pont, amikor elborult az agyam úgy istenigazából. DE ITT VAN A DÉL, SZERETNÉNEK KÁVÉZNI ÉS EGÉSZ NAP A MELEGEN ROHADTAK, FIZESSÜNK MÁR VALAMIT. Na itt már nem a legkedvesebb hangnemben közöltem velük, hogy én is sok mindent szeretnék és a munkát őt választották, mentek volna máshova levegőt rontani. Egy mogorva "ok, akkor szép napot"-al pedig elhúztak.
Ez már idestova egy éve volt, de azóta aranyosan kerülnek, pedig én megállnék megint. :)
Őszintén szólva én azon is gondolkodtam, hogy a városi vezetőségnél jelzem, hogy tegyenek valamit, mert amikor a belvárosban négyen-öten állnak és nem tudsz elmenni közöttük, kikerülni meg pláne, az kicsit frusztráló, révén, hogy megkárosítják az embereket. És mindez hónapokig gazdagítja a városképet..

De hogy az illatról is szó essen, nem ezt büdösöztem le, nem ezt mutatták nekünk, ez valami korábbi verzió lehet, amit rásóztak Édesanyámra. A rózsaszín változat iszonyat olcsó és közönséges, de ez Istenemre mondom, hogy működik rajtam. Az üvege masszív és a Versace Versense-re hajaz, az illata pedig boszorkányosan maszkulinosan mély-friss. Wut. o.O A gyógynövényes vonalak elég jól működnek rajtam és csípem is őket. Kicsit olyan érzésem van tőlük, mintha a fortyogó üst felett kevergetném az afrodiziákumot. Ha Ő rajtam van, egész nap a csuklómba dugom az orrom, mert annyira rafinált. Erősnek és határozottnak tűnik,de mélyről érezni a puhaságot és a jázmint, a fuvallata meg citrusos. Boszorkányosság ez, s azért nem is nagyon tudom széleskörűbben jellemezni, mert még magam sem tudtam megfejteni, de rajta vagyok a témán. :)
Minden laikustól elnézést kérek a szívrohamért, de a színvonala a bőrömön egy divatház parfümjével ér fel. Meredek állítás, de volt dolgom annyi parfümmel, hogy ezt merjem állítani és meglépni. A tartóssága szintén hihetetlen, egy egész napot kibír frissítés nélkül. Újabb wut.
Szerencsémre nekem nem okozott irritációt, így örömmel fogom használni, s picit talán félteni is fogom, hogy elfogy, mert nem nagyon tudom máshoz hasonlítani. Ha eltekintünk a körítésétől, az illat maga abszolút 5 csillag részemről. Valószínűleg csak szerencsés vele a kémiám, de szépen kérem, hogy ne álljon meg nekik senki, igyekszem rá találni valami alternatívát inkább, ami ezt az illatélményt visszahozza. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Kiakaszt, de az illat rajtam 5*.

Amikor kezdték a népmeséiket, összenéztünk Anyával és összemosolyogtunk.
1. pont: ezt megszívtuk engem
2 pont: soha nem lehetett még ilyenekbe behúzni, annál talpraesettebb vagyok.
3. pont: kicsit konyítok is a parfümökhöz.
4 pont: ezt ők is megszívták.

Anomalie

2016. június 6.

Jajj, ilyenem nekem is volt. Olyan gáznak éreztem, hogy átvertek. De semmi baj, mert elfogyott, majd 2 évre rá most újra megjelent, kicsit más néven, dde ugyanaz a szöveg :D Vicc. ne vegyetek ilyet soha. És ha mégis szeretnétek, nézzétek meg ezt a riportot. Elgondolkodtató. http://rtl.hu/rtlklub/fokusz/videok/388756

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Bunnylove92

2015. január 17.

Tudatos vásárlóként majdnem rámtukmálták.....a szövegük nem rossz, bár itt olvasom, hogy aznap mindenkinek szép volt a mosolya :) Naná, hogy nekem is kellett francia parfümmárkákat mondanom, na meg többi....nagyon dühös vagyok rájuk én is, feháborít, hogy párszár forintos parfümöket árulnak több ezer forintért....a tartósságára egy rossz szót nem lehet mondani, ugyanis hazafele az egész busz a csuklómra fújt parfümöktől bűzlött...még hazaérve sem tudtam lemosni...egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

fioretta

2014. szeptember 19.

Nekem egy srác adta el, profi marketingszöveget nyomott mellé :) Gondoltam hogy lehet benne valami átverés, legalábbis nem minden igaz belőle amit mond, de hosszan jót beszéltünk, és a próbafújás alapján tényleg megtetszett, úgyhogy megvettem, végül is 55 ml ennyi pénzért tényleg megéri. Sajnos a bőrömön egy idő után nagyon fűszeres lesz az illata, fél nap után már annyira, hogy engem kissé egy férfiparfümre emlékeztet, bár a környezetemben lévők eddig mind csak dicsérték, nekem mégsem jön be annyira, nem az én stílusom. Persze gondolom ezt a terméket nem lehet majd kapni a Müllerbe, Dm-be 15ezerért, ahogy a srác eladta :D Egyébként extra tartós, nemrég odaadtam Anyunak, ő imádja, néha még én is fújkálok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

csikosmatyas

2014. július 12.

A főtéren elkapott 2 hoszteszük és hatalmas felhajtást kerítve neki össze-vissza fújkodtak velük mindent. Ő 15 ezer forintos árat mondott rá, de én hangosan kiröhögtem.
A lényeg, az illata, hmm nos már amennyiben illatnak lehet nevezni, valahol finoman egyensúlyoz az arcszesz és a szájvíz között félúton, a tartóssága gyakorlatilag nulla, de ez jelen esetben a legnagyobb előnye.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

masni1

Korcsoport: >54
2014. május 9.

Ez az a bizonyos gyanusan terjesztett parfüm. Szerintem is akinek tetszik az illat, nyugodtan vegye meg. Kb Avon kategóriás, viszont annál sokkal de sokkal tartósabb. Friss, nincs undok utóillata, bár a teljes, kb 12 órás élettartama alatt semmit nem változik a bőrön.
Ezek a parfümök nem utánzatok, mert nem utánozzák egyik ismert márkát sem, legföljebb visszaköszön ebből-abból egy két akkord. A franciák kommersz locsolóvizéből egy jobban sikerült darabot lengyel ( vagy cseh? ) gyár gyártotta, és az ára teljesen korrkt. 2-3000 ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 9.

senskin

2014. április 20.

Nem kötelező megvenni, mindenkinek saját döntése, hogy megveszi -e vagy sem. Persze, az emberek nem szeretik ha valamit rá akarnak úgymond sózni. Ebben az esetben jó választás lehet azok számára akik szeretik a friss energikus zöld teás enyhén fűszerezett illatokat. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Xinezia

2014. április 6.

Nekem nagyon tetszik, nagyon erős, nagyon fűszeres, pont nekem való. Annyira emlékeztetett az illata valamire, de nem tudtam rájönni, hogy mire. Aztán egyik kollégám megkérdezte, hogy milyen parfüm van rajtam - amikor én már nem is éreztem, hogy fújtam magamra reggel belőle. Azt mondta, hogy őt arra emlékezteti az illat, amikor a mosógépből frissen kivett ruhát kiteríted az udvarra és jól megfújkálja a szél és száll a levegőben a frissen mosott ruhák mesés illata. Rájöttem, hogy engem is pontosan erre emlékeztet, csak nem tudtam ilyen szépen megfogalmazni. Tetszik, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Audrey80

2014. március 7.

Anyám vette, valami 3-at, teljesen kiakadtam. Mondta, hogy adták. Ja, mondom pénzért. Érdekes módon, én udvariasan elküldtem mind a 4 suhancot, aki szaglásztatni akart velem, még az árát sem mondták meg, nem is adtak semmit ingyér' :)
Szerintem közönséges hatású, nem tetszik az illata és mérges is vagyok a tukmálókra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate