Magnificora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muffin93, az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az Intense Pour Pink parfüm tökéletesen hangsúlyozza a tulajdonságait olyan hölgynek, aki nem fél feltárni érzelmeit, és mindig egyedi, kifürkészhetetlen és megfoghatatlan. A kompozíció citrusos belépője elvezet minket a virágparadicsomba, ahol az első körben az elegáns és finom fehér orchidea található, melyet kiemelnek az aromás illatú lótusz szirmok és a rózsaszín pünkösdirózsa. A fa alapjegyek összhangja az ámbra és pézsma társaságában, egy különleges egységet alkot, mely könnyedséget és érzékenységet varázsolva, minden érzéket elcsábít.

Fejjegy: gránátalma, tomel, zöld jegyek, narancs, kamkvat
Szívjegy: lótuszvirág, fehér orchidea, rózsaszín pünkösdirózsa
Alapjegy: borostyán, ámbra, fekete ibolya, mahagóni fa, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

missbiro

2016. február 25.

Nagyon meglepodtem az olvasott kommentek kapcsan, ugyanis en imadom. Anno a baratomtol kaptam, aki szinten egy TESCO-s hosstes lanykatol vette nekem. Edeskes illat, letisztult kivitelezes.Nagyon sporolok vele, mert au eredeti araert en sem vennem meg... hiszen egyfajta hetkoznapi illatkent gondolok ra. Tartossagat tekintve szerintem kiemelkedo, eleg napi 2x fujnom magamra. Ajanlani tudom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

xszemyx

2015. június 25.

Ugyan a parfümtukmálóknak nemet mondtam, de igazság szerint tetszett, ahogy mutogatták. Ez a gerilla marketing nem jött be, nekem így nem fognak eladni semmit. Viszont utána neten keresztül megvettem ezt és a goldot egy olyantól, akire ráerőltették, de megbánta, így még olcsóbban jutottam hozzá, mint ahogy ajánlgatták a plázában. Nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Bunnylove92

2015. január 17.

Tudatos vásárlóként majdnem rámtukmálták.....a szövegük nem rossz, bár itt olvasom, hogy aznap mindenkinek szép volt a mosolya :) Naná, hogy nekem is kellett francia parfümmárkákat mondanom, na meg többi....nagyon dühös vagyok rájuk én is, feháborít, hogy párszár forintos parfümöket árulnak több ezer forintért....a tartósságára egy rossz szót nem lehet mondani, ugyanis hazafele az egész busz a csuklómra fújt parfümöktől bűzlött...még hazaérve sem tudtam lemosni...egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Dy

2014. október 6.

Én nagyon mérges vagyok erre az egészre.
Párommal jöttünk ki a Tesco-ból és megállított egy csaj meg egy srác hogy mekkora szerencsénk van mert nyertünk egy parfümöt . Furcsálltuk a dolgot mert az ember szinte semmit nem kap ingyen főleg nem "Francia Parfümöt" az utcán, üzletben.
Előadták hogy eredeti francia parfüm most ismertetik az emberekkel és ezt majd később a Rossman-ban és a DM-ben is meg lehet majd később venni. Jött a játék hogy mondjak 2 Francia parfüm márkát majd jött hogy nem 1-et hanem már 3 parfümöt kapunk csak 12 000 Ft-ot kell fizetni érte.
Lényeg hogy 6000Ft- ért vettünk 2őt egy férfit meg nőit. Nem rossz az illata de én nekem nem tartós és ahol befújtam ott viszketett.( Kiderült olyan dolog van benne amire allergiás vagyok.
2 nappal később a Tesco felé jártunk engem zavart az hogy nem tart se meddig az illata így bementem a parfümmel együtt. Elmondtam a problémám erre a srác adott egy újat arra hivatkozva hogy ez selejt....
A tv-ben láttam egy riportot hogy utána jártak ennek az egésznek. Ez a parfümnek kb . 300Ft az előállítási költsége. Meg mutatták egy dermatológusnak és egy parfüm szakértőnek akik kijelentették hogy nem parfüm és nem is fújnák magukra mert ki tudja mi van benne.
Végül levontam a tanulságot:
Nem szabad az ilyenektől parfümöt venni mert ki tudja hogy mit használtak az elkészítéséhez.
Igazi francia parfümöt sose árulnak az utcán látott már valaki Versace standot ahol orrba-szájba osztogatják?
Én eddig is a Rossman-ból vettem parfümöt és ezután is csak onnan fogok az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Én nagyon mérges vagyok erre az egészre.
Végül levontam a tanulságot:

Csdora

2014. augusztus 18.

Malilalum94!
Én ma vettem elsőre tetszett magamon az illata de később már nem, úgyhogy tovább adnám ha Neked tetszik. Ha érdekel írj az email- emre csdor@freemail.hu.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Malilalum94!

malilalum94

2014. augusztus 7.

Én ajándékba kapatam és nekem nagyon bejött az illata.Nem tudtam , hogy hol lehet beszerezni ezért is kerestem rá,mert már fogyóban van. Eléggé meglepődtem a vélemények alapján,mert nekem abszolút semmilyen problémám nem volt se az illatát se a tartosságát illetően(rajtam egész nap érződik s zinte ,másnap pedig még érzem a ruhámon is) :S
A netes árát tényleg sokallom,de ha belehet szerzni 2-3 ezerért szerintem úgy abszolút megéri.
Esetleg ha valaki tudna még mondani Pesten olyan helyet,ahol betudnám szerezni ennyiért azt megköszönöm,mert a netes árért azért nem veszem meg:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

piskótatészta

2014. augusztus 7.

Bátyámat sikeresen behúzták a kihagyhatatlan ajánlatos dumájukkal,jót kacagtam amikor megjelent ezzel,hogy hozott nekem valamit! :D 6000Ft-ért kapott két parfümöt,ennyiért mondjuk megérte,mert szerintem kellemes illata van. Nem tudom,mennyire lesz tartós,de elhasználom,ha már rásózták. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

csikosmatyas

2014. július 12.

Ó ezt is kipróbáltuk :-) Állításuk szerint szintén 15 eFt-os francia műremek, ami azért is furcsa, mert a cég lengyel ! Én nem tudom, hogy ezeket az illatösszetevőket ki és honnan találta ki, mert ennek literes teszkó gazdaságos tusfürdő illata van, bár az is tovább tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 12.

Anna S.

2014. július 12.

Na gyerekek. Engem ma a Corvin-negyedben szólított le 2 pasi. Azt mondták, hogy véleménykutató egyetemisták. Kérdeztem, hogy ugye nem kell semmit megadni (telefonszám, cím, ilyesmi), mondták, hogy nem, akkor gondoltam, maradok és megmondom a véleményem, bármi is legyen az. Mint kiderült, parfümárusok voltak. Nekem is azzal a szöveggel jöttek, hogy márkás, Chanel(!) kategóriájú parfümről van szó, megszagoltattak velem 2 nőit, 2 férfit és kértek, hogy válasszak, melyik tetszik jobban nőiben és férfiben. Utána rám akartak tukmálni 3db-ot (2 nőit, egy férfit) 12 ezerért. Mondtam, hogy na ezt aztán már nem, utána egy nőit "csak neked, csak ma, azért mert ilyen szép mosolygós vagy" 3000-ért. Na azt én hülye megvettem. Utána hazajöttem és tessék, mit olvasok, parfümhöz köze sincs, bár jó illat, de 10 perc után elillan az egész. Kurvára átbaszva érzem magam, SOHA többet nem vásárolok parfümöt bolton kívül. Az eszem megáll...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

dalma77

2014. május 25.

Nevetséges szöveget nyomnak a le a csajok, akik árulgatják erre-arra.
Tavaly nyáron a Corvin-negyedben tettem szert erre a finom, csábító illatra.
(Nekem is hasonló monológot mondott a csaj, hogy befutó termék, bla bla bla.)
Azért kiábrándító, hogy ez a kis csodaillat egy jó 15 perc után alig érződik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Nevetséges szöveget nyomnak a le a csajok, akik árulgatják erre-arra.
Tavaly nyáron a Corvin-negyedben tettem szert erre a finom, csábító illatra.
(Nekem is hasonló monológot mondott a csaj, hogy befutó termék, bla bla bla.)
Azért kiábrándító, hogy ez a kis csodaillat egy jó 15 perc után alig érződik :(

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Citral, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate