Maison Francis Kurkdjian

Ár:   58 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: judit0310, Módosítva: 2013. december 11.

Ár:   58 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ugyanaz az éteri illat, addiktív frissesség – azonban ezúttal forte-val. A Forte tízszer erősebben marad meg a bőrön, ugyanolyan szikrázóan és elbűvölően, mint az eredeti Aqua Universalis. 40 %-os töménységű, ami egy parfum extrait-nek felel meg. Az Aqua Universalis Forte úgy ragyog a bőrön, mint az arany a napsütésben.

Az Aqua Universalis Forte 2012-ben Best of Beauty díjat nyert az Allure magazintól.

Ár: 2,5ml/ 2.000ft 5ml/ 3.800ft 10ml/ 7.500ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Rhodesian Ridgeback

2021. július 10.

Nagyon kellemes, tartós citrusos-virágos nyári illat. Ebben a kibxtt melegben is kiválóan működik. Nagyon tartós, jó hatósugárral bír és valóban uniszex. Bár szerintem összességében inkább női irányba hajlik, de nem minden férfi szereti az erős, aromás, vagy fás illatokat. és valóban van ennek a parfümnek egy olyan szakasza (citrusos-pézsmás), amikor kimondottan férfiasnak lehet nevezni. Legalább kizökkent a komfortzónádból!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

tiltedfate

2020. november 8.

Ezt WC illatosítóként kéne árulni, nem luxusparfümként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Ezt WC illatosítóként kéne árulni, nem luxusparfümként.

SPARXS

2020. október 10.

Számomra az Aqua Universalis Forte egy könnyed, tiszta illat, ami valamiért a frissen mosott ruhák kellemes illatára emlékeztet.A parfüm élettartama és hatósugara nem túl hosszú, főként ez miatt adtam rá csak 3 csillagot.
Orvosoknak, üzletembereknek jó választás lehet, hiszen ezzel nem fog az ember semmilyen zavart kelteni. Végig lágy és könnyed marad. Randevún is jól működhet, az elvtársnő érezni fogja ha közel hajol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

silence

2020. szeptember 20.

Nagyon szeretem Kurkdjian illatait (a Baccarat egyik signature illatommá vált), de ez az Aqua Universalis Forte sajnos csalódás…
Nagyon könnyed citromos illatként indít, ez a rész tetszik - nyáron imádom ezeket a friss citrusos illatokat, - de aztán pár perc után átvált és a mósusz-rózsa kombó elnyom mindent.
Nem tudom, hogy én vagyok hülye, vagy tényleg van benne, de én erős gyöngyvirág illatot is érzek (pedig elvileg ebben a Forte változatban az nincs is, csak a sima Aqua Universalis-ban)
Kb. a felvitel után egy órával jön egy szakasz amikor citromos-rózsás légfrissítő illatnak érzem. - jajjj! - de aztán megnyugszom;
A végső leszáradása már újra egészen kellemes könnyed, citromos illatfelhő, de a hatósugara nagyon bőrközeli és a tartóssága sem eget rengető.
Mindent összevetve: laza, hétköznapi citromos illat, ami sajnos nagyon gyenguszka az árához mérten!
Egy no name drogériás illat is tudja ezt nyújtani.....
Ejnye-ejnye, Kurkdjian Úr! Most nem tudtál elkápráztatni….! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Egy no name drogériás illat is tudja ezt nyújtani.....
Ejnye-ejnye, Kurkdjian Úr! Most nem tudtál elkápráztatni….! :(

Tubereuse

2020. május 30.

Csodálatos boldogság illat.
No more words.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Csodálatos boldogság illat.
No more words.

Feketebarbi

2019. október 25.

Nem kertelek. Nekem, rajtam citromos-vizelet. Gyorsan elillan, ez esetben nem is bánom, 40 perc elteltével fújhattam a csuklómat más illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Lizka

2019. január 27.

Nálam 5* Nem tudom mihez hasonlítani. Nem szeretem a citrusos illatokat magamon, de nyárra ez az illat maga tökély. Csak ne lenne ilyen elképesztően drága. Egyetértek Yeticicával - Francis kedves, igazán adhatnád olcsóbban:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 27.

Timi27

2018. július 22.

ez egy citrusos friss illat, nyárra.. szeretem a citrusos illatokat, de ebben egy lehelletnyivel több citrus van, mint szeretném.. nekem sok..
ezen kívül más illatjegy nem is nagyon jön ki rajtam.. máson biztos szebben mutat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Marcsi66

2018. július 5.

Ennek a parfümnek igazából azok fognak örülni,,,akik nem szeretnek halmozni,csak néhány illatuk legyen,de az maximálisan kihasználható,Az Opera házba is bejut,de egy szabadtéri program oda is,tényleg univerzális,,, citromos-jégkása úgy elsőre,azután azért változik,Az a nagyon puha. citrusos szellős indítás,majd fehér virágok jelennek meg,és itt már benne van az a mérhetetlen vonzalom és tisztaság,, a rózsa a végére marad,(ó de szép,luxus krém és habkönnyű selyem keveredése).Üdeség és ragyogás hangulat,....bőrön közepesen tartós,a kendőmön 3 nap után is masszívan illatozik
Nálam a Petit Matin tarolt de ez is szép követő

UP Ide kívánkozik,,,ilyen parfümöm még nem volt,amiért ennyien"döglenek " ,és ami a legjobb,nem is ismerik a márkát,Tehát nem majmolás,csupán a legjobbak valóban kitűnnek,Én is jégkását mondtam elsőre is,arra hasonlít az illat,és hozzáadódik az éteri tisztaság+ extra nőiesség,Szerintem az ő sikere az ösztöneinkre nagy hatással van,Tartóssága nem közepes,hanem végtelen,forróság meg se kottyan.Őszintén ajánlom,nekem a kincsek közé került

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

Nálam a Petit Matin tarolt de ez is szép követő

Yeticica

2018. június 8.

Mennyei, krémes citromos kedveskedés! Engem nem a jegkasara elmlekeztet, hanem kremes citromra. Vagy citromkremre. Isteni viselet, nem egetrengeto alkotas, megis egyedulallo, mert nagyon nehez a citrusokat ugy pakolni egy parfumbe, hogy ne tisztitoszer- vagy wc-illatosito szaga legyen. Kicsit finomabban fogalmazva, hogy ne legyen szuros, eles, orrbavago.
Kurkdjian itt ezzel alkotott nagyot szerintem.
Az en boromon a szilazs kozepes, tartossaga remek.
De.
Sajnos ennyi penzbol en egy feltunobb, kulonlegesebb, egyedibb illatot vasarolnek. Bar sejtem, hogy nem en vagyok a celkozonseg a kis kozalkalmazotti fizummal. Kar....
Jar az ot csillag, mert mosolyogtam, akarhanyszor meglibbent az orrom elott az illat. Ezt pedig keves illat tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

Kurkdjian itt ezzel alkotott nagyot szerintem.
Az en boromon a szilazs kozepes, tartossaga remek.
De.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Eugenol, Benzyl Alcohol, Farnesol, Farnesol, Amyl Cinnamal
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.