Make me up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaPanka, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Az Ázsia centerben vettem talán 600 ft körül. Egész jó, nem lesz tőle lisztes hatású az arcom, és nem lesz ilyen tégla színű a fejem. A legvilágosabb árnyalatot vettem, talán még egy fél árnyalattal lehetne világosabb az én bőrömhöz, de hát ez nem a termék hibája. Nem vettem észre, hogy olyan hamar lejött volna, bár BB krémre kentem, ami önmagában is elég tartós, úgyhogy az nem biztos, hogy csak a púdernek köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Squalane
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: CI 77499, CI 77491, CI 77492, Ferric Ferrocyanide, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40, Red 28 / CI 45410
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.