Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

SPF 15, A, C és E-vitaminnal

Pöti

2013. április 17.

Szintén 30-as árnyalat.. Én is a Lauderes hasonlóság miatt vettem meg. Engem a csiklámok kicsit zavarnak benne, vhogy karcolják az ajkaimat. Érzésre sajnos nekem meg se közelíti a chrystal baby-t, de harmad árért ne várjunk csodát. Ha nem hasonlítgatom, akkor jó termék a maga kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

Miliana

2013. április 7.

Tök jó:) Teljesen véletlenül akadtam rá a Müllerben, Estée Lauder - Crystal Baby dupe-ra vadászva. Minden (nem drogériás, árban az EL-t nem túlszárnyaló) márkára vetettem egy pillantást, és random leszedtem a polcról a 30-as Lullaby Rose árnyalatot. És lőn világosság, gyakorlatilag megegyezett a két szín:) meg is vettem gyorsan (3250 Ft-ért azt hiszem), azóta annyi kiderült, hogy ebben kék csillámok vannak, míg a Crystal Baby-ben aranyak, emiatt egy hidegebb tónusú árnyalatot kapunk (ami nekem előnyös, mert sajnos a fogaim gyárilag nincsenek a hófödte hegyek topján). Felvitele könnyű, krémes, nem szárít (ami nálam szintén pro, mert a rúzsoknál egy idő után zavarni kezd, hogy valami van a számon, érzem - bár talán pszichésen :D -, hogy szárítanak), hát a tartóssága, meg olyan, amilyen... De nekem a majd' 3szor drágább EL sem bírta tovább. Egyetlen hátránya, hogy kopás után a kék csillámok fent maradnak, szóval újrakenés vagy "szájmosás" indokolt és ajánlott:) legalábbis ennél a színnél! Nagyon örülök, hogy rátaláltam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.