Make Up Factory

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Müller

Újszerű szemkontúrceruza beépített ecsettel a végén. A kiváló minőségű szintetikus szálakból készült ecset segítségével professzionális satírozás készíthető. A viaszalapú, kellemesen lágy és finoman krémes textúrának köszönhetően különösen egyenletesen vihető fel és intenzív színhatást biztosít. Így optimálisan használható a lágy, füstös hatások eléréséhez, és ideális választás füstös szemsmink esetében. Rövid száradás után nem kenődik el és vízálló lesz, a hosszan tartó szemsmink érdekében. Parfüm- és parabénmentes.

Alsace

2019. július 10.

Az egyik legjobb szemceruza!!! Kék és fekete színben vettem meg. Tartós, nem maszatolódik, nem folyik le a nap végére sem. Az ára kicsit borsos, de sokáig elég, és tényleg szuper a minősége. Biztosan kipróbálok több árnyalatot is még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

skin

2018. március 20.

Egy electric kék árnyalatú van a birtokomban. Nagyon jó minőségű ,tartós darab . Ebben a márkákban még nem csalódtam . Idehaza nem olyan népszerű pedig minőségi termékeket forgalmaznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 20.

VEmoke

2017. november 19.

Kék színben vettem meg. Az ára borsos, ezért sokáig tanakodtam rajta, hogy érdemes e megvennem. De mivel beleszerettem a színébe (olyan kék, amit más márkáknál nem láttam), ezért adtam neki egy esélyt. Sajnos nagyon nehéz hegyezni, egy használatnál kb a negyedét lefaragtam. Nem is olyan tartós, mint amit ennyi pénzért elvárnék, elkenődik. Ezért bármennyire imádom a színét, nem veszek belőle többet. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Hester

2017. szeptember 12.

Miután minden 1500-3000 Ft közötti ceruza csődöt mondott, besétáltam a Müllerbe azzal, hogy bármit megveszek, ami nemcsak fekete szemceruzának álcázza magát, és jó eséllyel nem olvad le a fejemről, mire beérek dolgozni, vagy akárhová. Eddig úgy tűnik, hogy sikerrel jártam.

update: Gyorsan elfogyott és végül azt tapasztaltam, hogy lepereg, elmaszatolódik. Nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.