Makes Scents

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2020. június 5.

Fejjegyek: bergamot, rózsaszín bors

Szívjegyek: gyöngyvirág, orchidea

Alapjegyek: borostyán, gyömbér, szantálfa, pézsma

Ár: 1.800.- Ft (+pk) , Eladó: Qwerty
Állapot: 30 ml, próbált (2-3 fújás hiányzik), Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés: banki átutalással, küldés: foxpost vagy posta.

Qwerty

2020. augusztus 31.

Fás illatot keresve dobtam be a virtuális kosaramba az összetevői alapján, de sajnos nem tudtam megkedvelni. Kifújáskor rajtam erős, karcos, éles illat, pár másodperc múlva viszont már a gyömbér és a borostyán uralkodik, később a szantálfa. A bőrömön nem érzem kellemesnek, de amikor csak úgy megcsap az illata, úgy nem rossz.
Nekem kicsit sok, tömény és gyömbéres, főleg az elején. Fás, sötét, cseppet sem édes, jól illik hozzá a barna üveg. Azt sem sikerült kiderítenem a neten, hogy melyik Jo Malone illat utánzata, nem egyeznek a vélemények, talán a JM Dark Amber & Ginger Lily-é, de erre vannak más tippek is.
Nem az én világom, új gazdát keres.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Nem az én világom, új gazdát keres.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Linalool