Makes Scents

Ár:   2300 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. február 17.

Ár:   2300 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Illatjegyek: feketeszeder, babérlevél, grapefruit, cédrus, vetiver, virágos jegyek

Jenny Glow Amber & Lily és Amber
Ár: 1700 forint/parfüm , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 30 ml edp- k, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Ár: 3500 Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: 80 milis üveg kevés hiánnyal , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Budakeszin személyesen vagy posta vagy foxpost

nevaneva

2020. július 30.

Én is csak önmagához tudom mérni ezt az illatot, mert ami inspirálta, azt sose illatoltam.
Ezzel a parfümmel én elégedett vagyok, nem sok minden van benne, de pont ezért jó nekem most, taníthatom az orromat szagismeretre.
Az elején kevésbé tetszik, mert erős és fura nekem az illat, gondolom ez a babér és grapefruit, ami furcsa páros és mivel az utóbbit nem szeretem, nem lep meg, hogy nem tetszik.
De ez hamar eltűnik és marad egy gyümölcsös szelíd illat, gondolom a szeder, ami friss, lágy, finom.
Nekem az utolsó szakasza tetszik, puha, fás cédrusillat, alig bírom abbahagyni a csuklóm szagolgatását.
A hatósugara munkahelybarát, mert rajtam kívül a kutya se érzi. A tartóssága kb 4-5 óra, én napközben újrafújom, hogy újra megfigyelhessem.
Szerintem összességében rendben van, főleg ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

Szerintem összességében rendben van, főleg ár-érték arányban.

Llayla

2020. július 27.

Az eredetit nem szagoltam soha (de azt hallottam nem valami tartós), tehát összehasonlítani nem tudom. Ez egy nagyon friss, kellemes, nyárias illat. A legjobb benne, hogy nem az a tipikus cukros szeder, ami sok parfümben szerepel, hanem eléggé fanyar. Tuti nem adnék ki 5ször ennyi pénzt a Jo Malone verzióra! Az elsô benyomásom az volt, hogy ez abszolút unisex, viszont azért egy nôn inkább el tudom képzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Burya

2020. február 27.

Az illat csaknem 100%-ban azonos az eredetivel (Jo Malone Blackberry & Bay), akárcsak a többi általam próbált Jenny Glow. Régóta a kívánságlistámon volt az eredeti illat, mert imádom a szedret, és ez az első olyan alkotás, amiben nem tömény cukorszirup a szeder, hanem grapefruit-tal párosítva valóban hozza azt a fanyar illatot, mint amilyen a valódi gyümölcs ízvilága is. Viszont jó, ha félórát kibírt rajtam, cserébe veszettül drága, és akármennyire vágytam rá, egy testpermet minőségű illatért nem fogok ennyi pénzt kiadni. Aztán ráakadtam erre. Nos, ez nem csak hogy tizedannyiba kerül, de simán kibír akár 6-8 órát is. Először tömény grapefruit némi babérral megspékelve, aztán kis idő elteltével csendesedik az éles citrusosság és előbújik az édesebb szeder is. Egy óra után már nem nagyon érzem magamon, hiába szimatolok, de érdekes módon időről-időre mégis megcsap az illata napközben, 6-8 órával később is. Szerintem ez egy teljesen uniszex darab, friss, fanyar, igazi nyári csemege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.