Makes Scents

Ár:   2450 Ft és 4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2020. október 26.

Ár:   2450 Ft és 4900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 80 ml

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, oud, praliné, szegfűszeg

Ár: 2200 , Eladó: krisztanem
Állapot: Új, egyszer fújt, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Fizetés utalással, postázás foxposttal.

cattitude

2021. április 8.

fú, nagyon tetszik ez az illat, az eredetit nem ismerem, de olyan jónak tűntek az illatjegyek, hogy vakon megrendeltem. nem vagyok nagy oud aficionado, úgyhogy lehet aki nálam jobban szereti az oudos illatokat, az ezt a parfümöt se úgy érzi, mint én.
felfújáskor szerintem elég oudos, én nem érzem édesnek, a leszáradáskor előjön a rózsa és a szegfűszeg, illetve megmarad az oud a háttérben. egy idő után szerintem 90%-ban hozza a Lush Rose Jam testpermet illatát, csak ez az illat talán egy picit kevésbé édes és oudosabb egy picit. 1 fújás is eléggé érezhető, tartóssága is megfelelő.
ennyi pénzért jó vétel volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

ennyi pénzért jó vétel volt :)