Makeup Academy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2016. március 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Rögzíti a sminket egész napra.
  • Meleg, nedves, hideg és szeles körümények között is véd.
  • Hidratálja a bőrt.
  • Egyszerű alkalmazás.
  • Akár 8 óra rögzítési idő.

Meleyaa

2015. november 21.

Nem rossz,de a jó sem ilyen..............az én zsíros börőmön nem teljesített kimagaslóan.........2-3 óra után átfénylett a bőröm,mint bármikor máskor.Kettős érzéseim vannak a MUA termékekkel alapvetően,van amit borzasztóan szeretek és simán lekörözi bármelyik drágább kategóriás ellenfelét és van ami egy lyukas garast nem ér.Sajnos ez az utóbbi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

blanchee

2014. február 7.

Szerintem van olyan jó, mint az elf fixálója, viszont arra tényleg ügyelni kell, hogy még a szemsmink elkészítése előtt fujkodjuk magunkat. :) Az arcomon nagyon tartóssá a sminket, viszont nekem a szemhéjtusom kenődött el, de ezt a problémát ki lehet védeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Ramcs

2014. február 4.

Nagy reményekkel vágtam neki. Profi táncosként szükségünk lenne egy tuti cuccra, amitől ott marad a festék, ahol kell. Na ez nem az!
Még jó, hogy otthon próbáltam ki, nem élesben.
Megvolt a teljes make up+spirálozás és jött a két fújásnyi cucc. Mikor kinyitottam a szemem, konkrétan röhögőgörcsöt kaptam. Kb, mintha lefújtam volna magam étolajjal. Szerencsére hamar megszárad és akkor teljesen normálisan néz ki. Ellenben a spirálom teljesen lefolyt tőle. Szóval arra ne fújjátok. Ráadásul elég hosszúak a pilláim, hogy szemöldökig fekete lettem.
Alapozót és a pirosítót szépen rögzítette egész napra, de szemre nem jött be. Igaz a szemfesték sem volt tuti. Na kipróbálom más szemfestékkel is és akkor jön az update.
Eddig felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

Még jó, hogy otthon próbáltam ki, nem élesben.
Eddig felejtős.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice