Revolution

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2014. november 27.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

A Makeup Revolution elképesztően pigmentált is csillogó szájfénye pillanatok alatt belophatja magát a szívedbe! Az ajkakon rendkívül könnyed és kellemes érzést ad.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kajla

2018. augusztus 10.

Intenzív színe van, és nem rossz az illata, de nagyon ragacsos, engem zavart is, hogy megül a szájsarkakban. Ennyi pénzért azt mondom, hogy nem rossz, de maradok a 3 csillagnál. Nekem ez általában a semmilyen kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Szép, szép de nem ő a kedvenc szájfényem. Picit ragad, nem annyira tartós de ez nem is főbűn, hiszen egy szájfénynek ilyennek kell lennie. Az árát biztosan megéri!

fannus9

2016. december 11.

Anyukam neveben irok aki nagyon szereti. Egy nude arnyalat van meg neki es mindenhova azt viseli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Black Fairy

2016. január 29.

Natural pink van meg, ajándékba kaptam...semmi színe nincs kb, de mégis megul a szám belső szélénél, ami gusztustalan, egész kényelmes a viselete mondjuk, de iszonyat gyorsan elillan a fénye is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Boga24

2016. január 21.

A raspberry árnyalatút rendeltem, ès nagyon tetszik :) Nem ragadós könnyű kis szájfèny, nem vesz fel sokat az applikátora. Könnyű felvinni, kis mályvás vizes színt ad az ajkaknak,pont mint a kèpen a weboldalon. Nincsenek benne nagy csillámok ez plusz pont :) Összessègèben azètt rendeltem mrrt az egyik Baby lips pirosas árnyalatnak pont ugyan ilyen a színe ès azt imádom. Tökèletes páros lesznek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

dincs933

2015. november 21.

Szerintem nem rossz szájfény :) Nude Shimmer árnyalatban rendeltem meg. Vártam, hogy legyen egy kis színe is de csak átlátszó csillogást ad ez az árnyalat, ennek ellenére szép lesz tőle a szám és sokszor választom ezt rúzs helyett. Természetesen nem szabad tőle nagy tartósságra számítani de szerintem ez egy 690 Ft-os szájfénynek elnézhető. Magammal szoktam vinni és újrakenem amikor épp ráérek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

H4eszter

2015. november 4.

A Nude Shimmer árnyalatot ma vettem át. A csomagolása masszívnak tűnik, mályvás árnyalat lakik benne. Az aplikátora szokásos de relative kicsi, ennek az az előnye, hogy egyszerre csak egy szájra valót tudsz felvinni. Felkenve nem látszik a színe, áttetsző vizes hatása van de nem ragad. Az illata gyerekrágóra emlékeztet. Még nem tudom meddig tart ezért 4*.

A csomagolásán az van írva, hogy 2,5 ml, de nyilvánvalóan több kb. 7,5 ml lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

marryjane

2015. október 29.

Kezdeném azzal, hogy nem 1.590.-Ft, hanem csak 690.-Ft.
Egy rendelésem során jutottam hozzá ajándékul coral árnyalatban.
Imádom a coralos színeket. Abszolút természetes hatása van, könnyű a viselete és ennyi pénzért jó kis termék.
Negatívuma talán az, hogy kicsit nehezen jön ki az üvegből a termék, de legalább nem ragad oda az oldalára.
690.-Ft-ért abszolút megéri rohangálós, jövős-menős napokra, amikor nincs kedved sminkelni csak felkened ezt a terméket és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Kezdeném azzal, hogy nem 1.590.-Ft, hanem csak 690.-Ft.
Egy rendelésem során jutottam hozzá ajándékul coral árnyalatban.

NBetti2000

2014. december 14.

Hát én ajándékba kaptam a natural pink arnyalatban. Nem nagyon szeretem a szajfenyeket mert nagyon ragadnak ahogy ez is. Nem túl tartós de a színe szép és jó illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 14.

neelad

2014. május 22.

Ez a szájfény minden, csak nem amazing. A Natural Pink árnyalatban van meg nekem. A színe szép, tényleg természetes, viszont abszolút nem tartós. Felkenem reggel indulás előtt kb. 10 perccel és mire kilépek az ajtón már semmi sem látszik belőle. Egyébként nem ragad és nagyon hamar beszívja a szám... Próbáltam már rúzs fölé is, de úgy is "elpárolgott". A szép színe mellett az ára a másik csábító tulajdonsága, de biztos, hogy nem fogom újravenni, mert ahhoz drága, hogy 1 órát se bírjon ki.
Azt még el tudom képzelni, hogy az erősebb árnyalatok tartósabbak, de a kísérletezést meghagyom másnak. :)

friss: kb. a 3. használattól kezdve furán irritálni kezdte a számat. Párszor próbálkoztam még, de feladom. Annyira használhatatlan ez az árnyalat, hogy repül a kukába...0 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate