Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ladybrown, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2190 Ft

A fixáló sparyel tartósabbá teheted a sminkedet! Használd a sminkelés utolsó lépésekén, és a segítségével sminked még tartósabbá válik.

Ár: 2190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
MakeUp Revolution Cooling Fixing Spray
Ár: 2000 , Eladó: PiciBia
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen vagy előre utalással
emmoshi

2019. május 12.

A legelső fixáló spray, amit használok, szóval nincs viszonyítási alapom. Picit természetesebb tőle a végeredmény és tartósabb is, de a szempillaspirálom sokkal jobban és sokkal hamarabb lekenődik a szemem alá, ha nem bánok vele óvatosan. Ez mondjuk furi, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

mlexa

2019. január 29.

A porosságot tényleg elveszi, de semmi mást nem tesz. Nem mattít, nem fixál. És ilyen borzalom orvos, vagy orvosi rendelő szaga van 😀 Nem veszem újra, nem is ajánlom zsírosabb bőrűeknek. De még másnak se 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

nemzsofi

2019. január 12.

Évek óta használom minden sminkelésnél, púder után nekem kötelező, nem szeretem hogy ahogy a púder megül néhol a pici szálacskákon, letörölni meg elég necces lenne... na ez a fixáló pont ezt tűnteti el. Az esküvői sminkemhez is fújtam pár óránként, nem csillogott az arcom a 30sok fokban (illetve 8 rétegű ruha okozta hőben) sem, persze profi termékeket használt a sminkesem is, az is hozzájárult a sikerhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

KisPicúr

2019. január 2.

Szépen fennmarad tőle a púder, nem fényesedik át és tökéletesen matt marad az arcom nap végére is és ezt szerintem ennek a spraynek köszönhetem. Egész gyorsan megszárad, nem kell sokat várakozni. Igazi próbája majd nyáron lesz, télen még talán nem annyira állta ki az össze próbát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

exhocmomento

2018. augusztus 15.

Nekem ez olyan "ööö... really don't know" kategória. Én nem látom, hogy mattítana, sőt. Egy enyhe egészséges ragyogást ad, amikor felfújom. Az hogy mennyire fixál, számomra megállapíthatatlan, hiszen egyszerűen nincs mihez viszonyítani. Mégis honnan tudnám, hogy ha nem fújtam volna fel, mennyivel kopna/mászna/fényesedne jobban a sminkem? Használok primert és púdert is, lehetetlen megmondani ennek a cuclinak mekkora szerepe van a rögzítésben a másik kettő mellett.
Annak sem látom kimondottan sok értelmét, hogy nagyrészt alkohollal permetezgetem az arcom. Bár nem vettem észre, hogy ártott volna, újravenni nem fogom.
Az egyetlen, ami tényleg a javára írható, az az, hogy a púdert jól kezeli, és egy kevésbé poros finish-t ad. A highlighter szélét pedig szépen belemossa az alapozóba.
3 és 4 csillag között vacillálok, de mivel ilyen sok mindenkinek bevált, ne rontsuk a statisztikát és legyen 4. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

casa17

2018. augusztus 12.

Ez vmi szuper 😊😊😊 40fokban,a leizzadt arcom konkrétan matt volt!!!
Nem is gondoltam, hogy tudhat ilyet egy fixáló spray, hiszen a "nagyokat" már próbáltam (mac, urban decay stb.) de egyik sem vált be, gondoltam ez van, zsíros, olajos bőrrel mit akarok...
Imádom, abszolút újra vevős termék ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Ez vmi szuper 😊😊😊 40fokban,a leizzadt arcom konkrétan matt volt!!!
Imádom, abszolút újra vevős termék ❤️

Piko888

2018. július 7.

Kellemes csalódás... Végre :) A Dewy/ Illuminating változat nagyon nem nyerte el a tetszésem, ezért félve próbáltam ki, de ez már nagyjából hozza azt, ami egy drogériás fixálótól elvárható. Valóban mattít, fényesedésre való hajlamtól és hőmérséklettől függően 4-5-6 óráig jól tartja a sminket (nem mászik el, mint a tesója esetében). Tusvonal után extra óvatosan kell felpermetezni, szempillaspirál után viszont semmi estre sem, kizárólag előtte, különben leszedi az egészet a szem alá. Az illata borzalmas, de ezen túl tudok lendülni, ha a termék jó (és szerencsére csak pár másodpercig érezni). Jó kis hétköznapi fixáló, érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

scene14

2018. július 3.

Egyszerűen imádom! Szebb tőle az összkép és tényleg valahogy eltünteti ezt a púderes mű hatást,szépen fixálja a sminket,persze idő után átfénylik alatta a bőröm,de még így is szép a végeredmény,használtam többféle sminkfixálót de egyértelműen eddig ez a kedvencem és verhetetlen,igazából nem zavar az illata,az van ráírva,hogy 12 órán át fixálja a sminket,azért ezzel nem teljesen értek egyet,de valahogy a sminkelésben ez lett a kedvenc lépésem/ befejező műveletem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

timeam

2018. június 25.

Szeretem ezt a terméket, mivel mindig méltó befejezése a sminkelésnek. Csak nemrég kezdtem el használni fixáló sprayt és ezt használva egyértelműen jobb, szebb a végeredmény, mint nélküle. Talán az a jó szó, hogy letisztultabb , illetve jobban egyben van a látvány. Nekem szépen letisztítja a poros/vakolat hatást és tényleg tovább tart vele a smink is. Csak a sminkelés legvégén használom, előtte és közben az ecsetre fújva még nem próbáltam (nem sminkelem erősen magam). Előtte a Trend It Up fixálóját próbáltam, de ez egyértelműen jobb. Azért csodára ettől sem kell számítani, a zsíros bőröm pár óra után győzedelmeskedik, de a fölösleges faggyút bármikor fel tudom itatni akár egy kis vécépapírral napközben. Engem az illata egyáltalán nem zavar, ez igazán csekély ár ezért a szuper hatásért. :) Megtartom, újraveszem, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

kgretu

2018. május 22.

Ez az első fixálóm és meg vagyok vele elégedve. Határozottan jobb, mintha nem fújnek a sminkemre semmit. Szerintem egyáltalán nem zavaró az illata. Az egyetlen amivel meg kell még bírkóznom az az, hogy amikor ráfújom az arcomra akkor feloldja a szempillaspirált és lefolyik egy picit, és ha kinyitom a szemem akkor pedig felkenődik. Ha valaki tud erre valami tippet/trükköt kérem írjon és ossza meg velem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1