Revolution

Ár:   1870 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pink sunrise, az összetevőket feltöltötte: koxy001, Módosítva: 2015. március 1.

Kiszerelés:   1,9 ml
Lelőhely:   Rossmann, online

Folyékony állagának köszönhetően könnyedén eloszlatható és a legnehezebben elérhető területekre is felvihető. Kiválóan használható a szem alatti sötét karikák, bőrpír és a pattanások elfedésére. Tartós és remekül fed!

miele

2019. február 12.

Ezt a korrektort kimondottan a szem alatti karikákra vettem próbaként.
Nekem kimondottan tetszett a folyékony állaga, a színével sem volt semmi problémám.
Nagy csodát nem fog tenni, de erre a célra szerintem használható, az ára sem vészes.
Az egyetlen dolog, amiért mégsem venném újra, hogy hihetetlen gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Ezt a korrektort kimondottan a szem alatti karikákra vettem próbaként.

Bippaa

2017. november 10.

Szörnyű, szörnyű, szörnyű. Kár, h nem lehet mínuszt adni. Konkrétan megszínezi a karikáimat... Az aplikátora rémes, nem vesz semmi terméket, kb 3x kellett belemártanom, hogy felvigyem az egyik szemem alá. Nem fed sajnos semmit, átszínezte, kiemelte a karikáimat. A makeup revolution nem engedhetné ezt meg magának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

kikiri22

2016. június 5.

nagyon rossz. semmire se jo. felkenem, eldolgozom es olyan mintha semnit se csinaltam volna.
ne vegyetek meg:((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

ne vegyetek meg:((((

kompothal

2015. augusztus 29.

Borzasztó termék!
Nem fed, beül a ráncokba, kellemetlen viselés..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Borzasztó termék!
Nem fed, beül a ráncokba, kellemetlen viselés..

xLisaria

2015. augusztus 13.

Nagyon jó ára van, mint minden Makeup Revolution terméknek és igazán jó minőségű. Én a Fair árnyalatban rendeltem meg. Csak a szemalatti karikáimra használtam, amiket tökéletesen eltüntetett és nem ült bele a ráncokba sem. Nagyon szerettem, sajnos elég hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

murczinodett

2015. július 20.

életem legrosszabb korrektora...nagyon csúnya, oxidálódik, szárít...kár is róla beszélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

agi80

2015. április 16.

Nekem is a Fair árnyalata van meg. Az ára nagyon kedvező, de mivel nagyon folyékony ezért komolyabb bőrhibák eltűntetésére (pl pigmentfoltok vagy pattanás utáni piros hegek) szerintem nem alkalmas maximum a szem alatti karikák világosítására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Reniii

2015. március 26.

Rendeltem egy palettát és ajándékba kaptam hozzá ezt a korrektort. Hát első ránézésre nem hittem, hogy ez túl jó lesz, de most már a mindennapi sminkemhez használom. Szuper állaga van, pont jól kenhető és az illata sem rossz. Hát nem mondom, hogy finom, de egyáltalán nem az az irritáló szag.
Az applikátor teljesen korrekt, olyan mint a sima szájfényeknél.
Pattanások eltüntetésére szerintem nem a legalkalmasabb, de például a szemem alatti karikákra nagyon jó.
Ennyi pénzért csak ajánlani tudom, de nem ezt ajánlanám, hogyha tényleg valamit el kell tüntetni sürgősen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Az applikátor teljesen korrekt, olyan mint a sima szájfényeknél.

asha

2015. február 19.

Szintén a fair árnyalattal rendelkezem, azt hittem világos lesz, de nem. Könnyen eldolgozható, jó a fedése és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

hvikcsu

2015. február 12.

Nekem a Fair árnyalatban van meg, a szemem alatti sötét foltokra, illetve szemhéjalap helyett szoktam néha használni. Jól fed, könnyen eldolgozható, bár én picit többet vártam tőle, de ennyi pénzért maximálisan megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0