Revolution

Ár:   £4   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   £4
Lelőhely:   Rossmann, online

Glitter por a csodálatosan csillogó sminkekhez.

10 árnyalatban kapható

pomme

2019. július 26.

A Glitterazzi és a Retrospect van meg, elég nagy mennyiségnek tűnnek és az áruk is baráti. A Glitterazzi egy tipikus unikornisos szivárványos-ezüst-holo cucc, a Retrospect viszont gyakorlatilag a szivárvány összes színéből áll, de nem "holo", hanem csak rendes színek. Én inkább fordítva neveztem volna el őket, mert ez a szivárványos holo-mánia a 90es évek végén volt menő. Itt valamiért szeptemberben tartják a Pride-ot, ha megyek rá, szerintem magamra "sószórózom" az egész Retrospectet, mert annyira menő és annyira sziványványos, hogy vétek lenne kihagyni :D A sószórózást sajnos komolyan mondom, mert gyakorlatilag ez egy mini sószóró, ami kijött belőle, az kijött, szóval kétszer is meg kell gondolni, mennyi glitter kell. Ezért levonnék szívem szerint egy csillagot, de annyira szép és annyira olcsó, hogy nem lenne igazságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Szilikonok: Polysilicone-1
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000