Revolution

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lillacc, Módosítva: 2018. január 4.

Intenzív ragyogást adó folyékony highlighter, amely önmagában vagy alapozóval összekeverve is használható az arcon vagy a testen.

7 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: 1x használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
Ár: 2500 , Eladó: Bugesz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti személyes átvétel / posta
makeupqueen1

2020. január 3.

Nekem nagyon-nagyon bevált ez a highlighter. Nem szeretem a liquid verziókat, meg a stifteseket sem nagyon de ez elso probalasra szerelem lett.
A leírásában ott van, hogy "Intenzív ragyogást adó" tehat aki nem szereti a nagyon csillogó (nagyszemu csillamok is vannak benne) hatást, annak nem ajanlom. De szerintem ez embertől fugg, en meg hetkoznapra is siman használom, nem kelt olyan hatást hogy "tul sok".
Nekem sosem szedi le az alapozót (ha használok) de az arcpudert sem bontja meg. Szerintem akinek ilyen problémája van, próbáljátok meg hogy nem szivaccsal viszitek fel hanem lapos fejű ecsettel (vagy en a kezemmel szoktam) es gyengéd utogeto mozdulatokkal szoktam beledolgozni a bőrbe, es igy nem bántja az alatta levo réteget.
Az állaga valóban olajos, de ez nekem nem negatívum.
Az egyetlen dolog ami nem tetszik az a szaga. Na az borzasztó, arcon nem erezni de azert....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Az állaga valóban olajos, de ez nekem nem negatívum.

pomme

2019. augusztus 22.

Highlighterként ezt szerintem csak akkor lehet használni, ha mini ecsettel és hígítva visszük fel, annyira brutál és tömény. A másik bajom vele, hogy 2-3x minimum kezet kell mosnom (fejre én ezt fel nem viszem), mire lejön, úgy-ahogy. Ezt mondjuk a lentebb emlegetett olajos állagnak tudom be. DE, mivel fillérekért dobálják, és még ajándékba is kaptam a rendelésem mellé belőlük, így már van egy ezüst, egy lilás, meg egy arany/bronz színű (ez volt az ajándék).
Nagyon örülök, hogy mind megvan, mert mint rájöttem, a VS szárazolajokkal összeöntve nagyon szépen együttműködnek, nem válik ki, csak leülepszik az olaj aljára, icipicit kell rázni, és már jó is. Szóval ezt a "shake-et" használom most csillámos testolajként, mert így nem gyilkolósan tömény, hanem ízlésesen szétszórt csillámos, a VS olajok meg a parfümhöz képest sokkal szolidabb illatúak, így nyugodt szívvel kenegethetem, ahova csak akarom. Leginkább dekoltázsra meg karra szoktam, de az arany/bronzos meg az ezüst egy rövidnadrágos lábon is szuperül mutat (tényleg nagyon visszafogott csillogású ésszerűen (észszerűen?) adagolva, Férj szerint aki látja a lábamon a csillámot, és szóvá teszi, azt nyugodtan arcon rúghatom, mert az illető akkor már kb. 5 centiről nézi :DD) Pici 3-5 ml-s fújósokban viszem magammal alkalmakra, nagyon szeretem őket így összekutyulva. 4 csillag csak azért, mert magában nem használnám, így viszont annyira sokoldalú és gazdaságos (meg szuperolcsó), hogy 6 csillagot is adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

LedaKoszegi

2019. március 19.

Egyáltalán nem tetszik, néhányszor kipróbáltam, de annyira durva csillámokat tartalmaz, hogy számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

kovexti

2019. január 22.

Fura, olajos állaga van, a szaga sem túl bíztató. Alapozó felé nem szeretem használni, mert nem lehet szépen eldolgozni. Sikerült viszont kitapasztalnom hogy hogyan működik a legjobban: előkészített bőrre teszem, majd arra jön az alapozó, és végül por highlighter. Így nagyon szép és extra tartós, extra fényes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

talisman

2018. december 7.

A Starlight árnyalat van meg belőle, és imádom. Nagyon szép selyemfénye van, napközben is hordható, viszont este is megállja a helyét. Nem kell megigazítani, elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Lotteszka

2018. november 29.

Sajnos alapozóval nem működik (darabokban szedi le), de szerencsére jó a bőröm, nem mindig kell alapozó, elég csak a kényes helyekre korrektor. Nehéz volt megtanulni szépen felkenni, mert néha a kis sminkszivacsomra is darabokban ráragadt. De ha formában vagyok és a csillagok állása is jó, akkor sikerül feltenni és megéri az összes szenvedés. Annyira gyönyörű a Unicorn Elixir árnyalat a bőrömön, hogy bármennyit hajlandó vagyok kínlódni a felkenésével egy kis extra csillogásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

mattmania

2018. november 14.

Extrém nagy csillamok( nem jo értelemben) olajos
Próbáltam mindenhogy de kb kuka pedig tényleg akartam hogy működjön, másik árnyalatot is próbáltam gondoltam hátha csak amit elosszor rendeltem az volt a rossz de sajnos mindkettő csalódás
Az alapozot leszedi viszi jobbra balra és fura az állaga meg ehh hagyjuk is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Extrém nagy csillamok( nem jo értelemben) olajos
Az alapozot leszedi viszi jobbra balra és fura az állaga meg ehh hagyjuk is

ANDREAA

2018. október 1.

Rajtam nem működik (liquid champagne). Úgy értem, nem mutat rajtam szépen. Hamar megszárad, tartós, nem mozog- ezzel nincs gond!
Viszont nagyon olajos, olyan fura felkenni és megbontja az alapozómat, nem szeretem az állagát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

HEva

2018. július 25.

Aki szereti az extrém csillogást annak biztosan bejön. Árban jó, rengeteg terméket kapunk fele annyiért mint a L'oreal highlighter drops.
Boltban kentem vállra és dekoltázsra, nem mert arcra. Nem akarom tudni ez a rengeteg csillám mit tenne a bőrömmel (nekem extrém érzékeny, másnak nem feltétlenül árt).
Nekem sem tetszenek a látható csillámok. Mikor felkentem utána 10-15 perccel vettem észre, hogy már a ruhámon, táskámon, mindenemen apró csillámok vannak. A kézfejemen kézmosás után is ott volt.
Nagyon örülnék ha piacra dobnának néhány visszafogottabb színt is folyékony highlighterből, akkor megvenném. De ez így csak annak jó aki szeret diszkógömb lenni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nindzsuuu

2018. július 23.

A bronze gold árnyalatban szereztem be. Nagyon sok terméket kapunk, kicsit talán sötét de egy nyári lebarnult bőrön gyönyörűnek hat akár csak magában is. Szép árnyalatok vannak belőle, szinte biztos, hogy beszerzek belőle még párat. Eddig nem tudok róla semmi negatívat mondani. Aki nem szereti az erős fényt annak nem lesz a kedvence.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag