Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:   8,9 g
Lelőhely:   Rossmann, online

A megújult formulájú Makeup Revolution pirosítók teljesen matt hatásúak, mégis az arcon alkalmazva természetes és gyönyörű hatást keltenek.

pomme

2019. február 16.

A régi téglalap alkú csomagolású van meg. Nagyon pigmentált, de ha véletlenül finn parasztasszonyra sminkelem magam, akkor is könnyen javítható. Barbierózsaszínben van meg, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

zsucci93

2018. július 29.

Nagyon pigmentált, nagyon tartós, nagyon olcsó. Imádom :) Nem a legkönnyebb vele dolgozni, mert egy-két szín nagyon intenzív ebből a sorozatból, de egy kis gyakorlással könnyen megtanulható a használat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Piko888

2016. augusztus 27.

Nude árnyalatban rendeltem, bár sajnos nem az. A képen annak tűnt, de valójában egy rózsás, barackos árnyalat. Egyébként szép ez a szín, de ha előre tudom milyen, nem biztos, hogy ezt választom. Viszont: eszméletlen pigmentált, tényleg csak érinteni kell az ecsetet. Minimálisan porzik, de ez szerintem a legtöbb matt finishű portermékre jellemző. A hatás nagyon természetes és a 8 g-ért plusz az erős pigmentáltságért cserébe szerintem nagyon jó áron van. A szín miatt nem vonok le csillagot, mert az internetes vakvásárlás mindig együtt jár az ilyen szín-kockázatokkal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate