Revolution

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuSza, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Zsíros

Mattító fixáló spray. Könnyed formula, természetes matt hatás. Üde, tökéletes smink 12 órán át.

pillacskak

2020. május 9.

Nagyon ajánlom mindenkinek! Olvastam, hogy rossz az illata, de szerintem semmi extra, nagyon megéri az árát, sokáig kitart.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Blackxentric

2019. szeptember 1.

A pontosságot elveszi. Nagyjából ennyi a pozitívum.
Nem mattít, kicsit sem. Amint ráfújom az arcomra már fénylik is ami addig matt volt. A zsírosodást egyáltalán nem gátolja és még büdös is. A sminkem ugyanolyan vele mint nélküle. Kivétel talán annyi, hogy ha nem használom tovább marad matt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

A pontosságot elveszi. Nagyjából ennyi a pozitívum.

lena2611

2019. március 15.

Csak azért használom, hogy vegyen el a sminkem porosságából. Mást nem csinál, ugyan olyan könnyen elkenődik a smink, mint nélküle. Most már kifogyóban van, szintén Revolution fixálóval fogok próbálkozni, de ezt a tipust most mellőzöm. Mellesleg büdös is, és mielőtt az arcomra vinném fel, párat kell vele fújjak a levegőbe, hogy az arcomon egyenletesen legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

mlexa

2019. január 29.

A porosságot tényleg elveszi, de semmi mást nem tesz. Nem mattít, nem fixál. És ilyen borzalom orvos, vagy orvosi rendelő szaga van 😀 Nem veszem újra, nem is ajánlom zsírosabb bőrűeknek. De még másnak se 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

kriszticsoh

2018. december 8.

Sajnos nem lettünk jóban pedig nagyon reménykedtem. A homlokom és az orr nyergem az ami elég zsíros de sem azt a zónát, sem a többit nem fixálja. Abszolút pénzkidobás volt és még büdös is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

beresregina95930

2018. augusztus 10.

Egyátalán nem fixál,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Egyátalán nem fixál,

CherryCoke

2018. augusztus 10.

Valóban eltünteti a poros hatást de csak amolyan “oke egy árnyalattal szebb a sminkem de semmi extra” számomra. Az ára pont megfelelô erre, megy a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Zituska77

2018. július 23.

Elhasználtam egy egész flakonnal. Nekem egyáltalán nem mattított, viszont tényleg szuperül elvette a púder porosságát és nagyon jó a porlasztója is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

TimyeK

2018. július 2.

Én nem vettem észre változást, az igaz, hogy a poros hatást eltünteti, egységesebb tőle a smink, viszont a mattító hatást és a 12 órán át tartósabb sminket nem tapasztaltam. Nekem ugyanúgy kifényesedik a bőröm, mint nélküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Újra vevős kedvenc lett mert nagyon szép spray je van szépen "összehozza" a por állagú termékeket és sokáig tarto szép alapot biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1