Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Csodásan pigmentált és fénylő szájfény rengeteg különböző árnyalatban!

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zdoreebaba

2020. július 23.

Az Eye To Eye árnyalatot sikerült még évekkel ezelőtt beszereznem egy PinkPandás rendelésem mellé. Ez egy babarózsaszín, enyhén csillogós szájfény. Már régóta vágytam egy ilyen könnyed, a számon majdhogynem semlegesen mutató szájfényre. Sokkal üdébb lesz tőle az ajkam, amikor őt használom. Szeretem benne, hogy nem ragacsos, könnyű, jól eldolgozható állaga van. Tartósságra nem az igazi, de a szájfények nem is erről híresek. Egy strandolós napon tudom jól használni fürdős előtt és közben, ha ki kell menni a partra gyorsan után lehet frissíteni. Kellemes illata és íze is van. Nyári, hétköznapi viselethez vagy egy tengerparti kiruccanáshoz, strandoláshoz, gyors bevásárláshoz szerintem tökéletes utazótárs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Kingus23

2016. december 5.

Nem értem el a rendeléslimitet ezért tettem hozzá a rendelésemhez, szupi szín meg vagyok elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

0bikbik0

2016. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált, első tubusos szájfényem, amit biztosan újra veszek majd.
Én is rendelés mellé kaptam, a tubus miatt magamtól eszem ágába sem lett volna megvenni. Színe teljesen idomul a szám színéhez, szépen egységesít, kellemesen csillog, de nem bulismink, nem szárít, nem ragad (!), könnyen eldolgozható, viszonylag tartós, jó az illata, az íze sem tolakodó. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált, első tubusos szájfényem, amit biztosan újra veszek majd.

Dézi

2016. április 23.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé az Eye to eye árnyalatban. Ez egy babarózsaszín csillámos szájfény. Nem rossz, de nem is tud semmi extrát. Szép a színe és nem ragad. A kopása átlagos, a száraz részeket nem egyenlíti ki, de nem is emeli ki még jobban. Nekem tetszik, ha lesz belőle több szín, lehet hogy máskor is veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Kingucii

2016. március 28.

Isteni finom gyümis illata van, nem ragacsos és szépen hidratál. Szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Isteni finom gyümis illata van, nem ragacsos és szépen hidratál. Szeretem 😊

Dalmicica

2014. november 28.

Ajándékba kaptam ezt a szájfényt rendelésem mellé.Sok reményt nem fűztem hozzá, de baromi jó szájfény.Sajnos nagyon érzékeny a bőr a számon és ha nem tetszik neki amit rákenek egyből sebes lesz és fáj. Ezt a szájfényt imádom.Puha tőle a szám.Jobban hidratál mint egy ajakápoló.Nem ragad. Isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Antioxidánsok: BHT