Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Csodásan pigmentált és fénylő szájfény rengeteg különböző árnyalatban!

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500Ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 Ft/db , Eladó: NagyVani
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Aria249

2018. november 25.

Jó minőségű, szép fénye van, nem is túlságosan ragacsos. Egyetlen csillagot vonok le, mégpedig azért, mert nem tartós a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Kingus23

2016. december 5.

Nem értem el a rendeléslimitet ezért tettem hozzá a rendelésemhez, szupi szín meg vagyok elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

0bikbik0

2016. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált, első tubusos szájfényem, amit biztosan újra veszek majd.
Én is rendelés mellé kaptam, a tubus miatt magamtól eszem ágába sem lett volna megvenni. Színe teljesen idomul a szám színéhez, szépen egységesít, kellemesen csillog, de nem bulismink, nem szárít, nem ragad (!), könnyen eldolgozható, viszonylag tartós, jó az illata, az íze sem tolakodó. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált, első tubusos szájfényem, amit biztosan újra veszek majd.

Dézi

2016. április 23.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé az Eye to eye árnyalatban. Ez egy babarózsaszín csillámos szájfény. Nem rossz, de nem is tud semmi extrát. Szép a színe és nem ragad. A kopása átlagos, a száraz részeket nem egyenlíti ki, de nem is emeli ki még jobban. Nekem tetszik, ha lesz belőle több szín, lehet hogy máskor is veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

Kingucii

2016. március 28.

Isteni finom gyümis illata van, nem ragacsos és szépen hidratál. Szeretem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

Isteni finom gyümis illata van, nem ragacsos és szépen hidratál. Szeretem 😊

Dalmicica

2014. november 28.

Ajándékba kaptam ezt a szájfényt rendelésem mellé.Sok reményt nem fűztem hozzá, de baromi jó szájfény.Sajnos nagyon érzékeny a bőr a számon és ha nem tetszik neki amit rákenek egyből sebes lesz és fáj. Ezt a szájfényt imádom.Puha tőle a szám.Jobban hidratál mint egy ajakápoló.Nem ragad. Isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Antioxidánsok: BHT