Malizia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aprile, az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok

Hopi

2017. szeptember 8.

Hihetetlen, hogy ezeket még gyártják. Emlékszem, kisiskolás koromban az volt a legmenőbb akinek volt bon bons parfümje! :D aztán egy idő után eltűntek, de ezek szerint csak az én látókörömből.
Eszembe se jutott volna, hogy 23 éves fejjel elmegyek egy boltba és ilyet veszek magamnak, de az itteni vélemények, a nosztalgia és az ár meggyőzött, hogy miért ne. Azt hiszem gyerekként a "hapiness" névre hallgató volt meg, beleszagolva idézte a régi időket, de a mostani énemhez ez az illat jobban passzol. Tényleg nem rossz, nem kell csodát várni tőle, de ár érték arányban nálam nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

xixi

2017. június 13.

Vidám, kedves, púderes, játékos illat, ma is ezt fújtam magamra vén fejjel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Vidám, kedves, púderes, játékos illat, ma is ezt fújtam magamra vén fejjel :D

adrica

2017. március 28.

Miután azért lánykáimnak is kezd kisebb parfüm készlete lenni úgy gondoltam, hogy elejét veszem az átörökített mániának, és már most kijelentettem, hogy oké, elég, mit szólnátok, ha névnap-szülinap alkalmával, most egy picit pihentetjük ezt a parfüm ajándék vonalat. Teljes megdöbbenés, és hatalmas tiltakozás jött. Neeem, nekem kellenek a kis meglepik, a csajos cuccok, minél több, annál jobb. Jött a magyarázat. Ezért döntöttem emellett a kis parfüm mellett, mert nem volt drága, sőt, és talán még mennyiségben is vállalható. Bár most nézem, 50 ml? hát ez jó sokáig elég lesz. A kisebbik fogja ezt kapni nyáron szülinapra, a nagyobbik (9 és 11 évesek lesznek) pedig a fashion girl nevűt, amin egy csajos csajszi látszik. Maga a csomagolás tökéletes lesz ezekkel a pillangókkal nyáron az én Emmámnak. Már előre hallom: annnnyira cukiiiii!!!! Az illat: először rágógumis, (célközönség már le van fizetve), aztán jön egy tisztaságot sugárzó nagyon kellemes, üde, nyári, tavaszi illat. Teljesen tökéletes lesz. Néha én is fogok kérni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Bnemrita

2015. október 20.

Kaptam. Barátném "rám sózta", mondván ez neki gyerekes, csak első lelkesedésében vette meg. Nekem kifejezetten tetszik. Pár órát bír csak, de az illata valami isteni. Ha nem tudom, hogy ez egy "illatszer fiatal lányoknak", akkor azt gondolom, hogy egy komolyabb - középkategóriás - parfüm. Kicsit virágos, kicsit púderes, játékos illat, de én maximálisan el tudom képzelni ősszel is, most is ez van rajtam és már kaptam rá dicséretet. Szerintem jó kis illat ez annak, aki egy olcsó, de vállalható dolgot szeretne magán és a ruháin viselni. :))) Jószívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Odil

2014. július 25.

Az első Bon Bons, amit parfümnek nevezek, nem játéknak. Fréziás, almás, barackos, púderes, édes, friss, de valahogy eredetien. Igazából erre még sznob orientálpártiként is azt kell mondanom, hogy wowdefincsi.
Kifújásnál gyerekes, műanyag és Hubba Bubba, de néhány perc alatt nőiessé szelídül a bőrön, előkerül valami mélység az alapból, finoman árnyalt és összemosott szépség, teljes derűben. Emellett viccárért közepes minőséget hoz (kétarasznyi sugara van, 5 órás tartóssága száraz bőrön, ruhán napokig megmarad). Ez eddigi tapasztalataim alapján általános tulajdonsága a Bon Bons-oknak, nem véletlenül az új mániám (parfümök terén is olyan vagyok, mint általában az életben. mintha vénnek születtem volna, s az évek múltával fiatalodnék ki). Azon gondolkodom, hogy az idei tavasz egyetemi nappalait ezekkel a kis vackokkal édesítem majd meg, furi vicc lenne Kisvakondos zoknihoz és a gótikus fejemhez.
Pijjangócska mégsem maradhat velem, éppen olyan rajtam, mint egy kedves barátnőmön a Cat Deluxe, őt pedig túlzottan tisztelem ahhoz, hogy álarcillatot csináljak az ő sajátjából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

csikosmatyas

2014. március 4.

Euros boltban vásároltunk és a kislányom meglátta ezt az aprócska lepkés üveget. Mondtam neki 600-ért, naná, gyerekkorom kedvenc illatai voltak! Meg se szagoltuk és már vittük is haza. Itthon aztán az első fújás az üvegből és hatalmas döbbent szemek mindkettőnk részéről ! Szinte egyszerre szólaltunk meg: EZ JÓ ILLATÚ!
Tizenéves korosztálynak remek választás lehet, olcsó és jó, akár zsebpénzből is bármikor és én felnőttként ezerszer szívesebben elszagolgatom a gyereken, mint ezeket a vattacukros macskariogatókat.
Ár érték arányban ennél jobb választásunk nem igen volt mostanában :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 4.

Ár érték arányban ennél jobb választásunk nem igen volt mostanában :-)

Aprile

2014. január 29.

Iszonyatosan vidám, kellemes, hívogató illat:) Kiskoromban imádtam ezeket a színes kis üvegcséket és bohókás illatokat, így amikor nemrég az unokahúgommal vásárolgattunk, bár nem vagyunk mai eresztések, mindketten betáraztunk a kedvenc Bon Bonsainkból:) Nekem ez az egyik favoritom, hiszen nagyon kellemes, imádnivaló illatot kölcsönöz az embernek, ráadásul még tartós is :) Szeretem magamon, és jókedvet varázsol nekem mindig :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Amyl Cinnamal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.