Malizia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: Pingus, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok

Csókos lányoknak.

adrica

2017. március 28.

Majdnem ezt vettem a lánykáimnak, de végül még sem emellett döntöttem. Nem rossz, de volt benne valami: maraguja? talán ami nem tetszett. De még nem mondtam le teljesen róla. Furcsa, olvasom az alábbi véleményeket, és nem sokan írták ki a nevük mellé a korosztályt. Lehet, hogy nem tartják fontosnak, én igen, mert nem mindegy, hogy milyen korosztály mond véleményt. Még ha nem is ismerjük személyesen egymást, azért ennyit általánosságban tudhatunk egymásról, már ha így beszélgetünk is egymással itt a KM-n. Ez csak az én személyes megjegyzésem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

KEAnna

2015. december 4.

Praktikus, táskában cipelhetős kiszerelés. Rendkívül kedvező ár, vidám csajos illat. Sokan megdicsérik rajtam. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 4.

szaboanett92

2014. augusztus 13.

Nagyon szerettem!
Életem első parfümje, aztán csak most jutottam hozzá rengeteg keresgélés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Nagyon szerettem!
Életem első parfümje, aztán csak most jutottam hozzá rengeteg keresgélés után.

Bunny17

2014. április 28.

tartós olcsó kellemes . hétköznapokra :) csókos lányoknak ?? :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

tartós olcsó kellemes . hétköznapokra :) csókos lányoknak ?? :D

Imre girl

2013. november 11.

Mamma mia!
Ez valami mennyei. A barátomtól kaptam névnapomra ezt a kis vadmacskát. :3
Szexi az üvege, vadító az illata. Naná, hogy vettem még.
Szinte mindig ezzel fújkálom magam, ő is (barátom) imádja rajtam. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

Mamma mia!
Ez valami mennyei. A barátomtól kaptam névnapomra ezt a kis vadmacskát. :3
Szexi az üvege, vadító az illata. Naná, hogy vettem még.
Szinte mindig ezzel fújkálom magam, ő is (barátom) imádja rajtam. ;)

Szappan&Bubii

2013. november 10.

Én is szeretem, finom illata van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 10.

Én is szeretem, finom illata van. :)

Laura19

2013. október 20.

Csókos lányoknak? Hát ez elég fura szlogen...xD
Amúgy teszik a csomagolása, az illata is friss, üde. Viszonylag tartós is, kis helyet foglal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Csókos lányoknak? Hát ez elég fura szlogen...xD

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Limonene, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol