Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 540 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 540 Ft

Illatösszetevők: oud, pacsuli, rózsa, jázmin, tömjén, cédrus

Ár: 540 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bubilany

2017. augusztus 28.

Párom használja a Malizia Oudos illatait és mindet imádom!!! Kellemes keleties illatok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Laci

2017. január 24.

Rajtam nagy hasonlóságot mutat a L'Erbolario Meharées illatával, ami az egyik kedvencem. Nagyon tartós, minőségi, verhetetlen ajánlat. Axe és társai bújócskázhatnak el mögötte nagyon messzire. Rendeltem még Wild, Urban Life és Skyline dezodorokat is, kitűnő mindegyik. Azt hiszem, ha dezodor, nekem már csak a Malizia jöhet szóba. Imádat van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Joe38

2014. július 4.

Nahát tamás166, te még emlékszel ilyenekre ,hogy Cliff Gold!Az se mostanában volt................Én annak idején valami Bordó Cliff Dezodort használtam és az is nagyon különleges cucc volt az átlag deok-hoz képest!Mindenesetre sikerült felkeltened az érdeklődésemet eme Malizia iránt.Ha már hajaz valami régi illatra, akkor én látatlanba is vevő vagyok rá!ki kell próbálnom!

Update:Az Oudos vonal nem feltétlen a kedvenc kategóriám,de egy próbát mindenképpen megért.
Vettem belőle,sőt még ráadásul tusfürdőbe is,mert olyan is van!Megmondom őszintén,hogy tényleg egy kicsit olyan 90-es évek hangulata van,de nekem abból is inkább a kommerszebb irányba.Ár-érték arány nagyon kedvező ezért is adok rá 4 csillagot meg a tartósságára,de vétel előtt egy próbát mindenképp javasolnék ,ha más nem a tusfürdőjéből,mert szerintem egy kicsit harsány és nyers illatvilága van a mostani dezodorokhoz képest!Természetesen aki kedveli az Orientális ,erős,édeskés,virágos kategóriát az nagyjából tudja mire számítson!Nem rossz vétel,már ha talál valaki belőle,mert nem árulják minden sarkon....................

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

tamas166

2014. június 25.

Nemrég fedeztem fel ezt az új Malizia dezodort, nekem mindennapos használatra tökéletesen bevált, nagyszerű, igen tartós illat. Középiskolás korom kedvenc illatára emlékeztet (Cliff Gold) amelyet sajnos már nem lehet kapni, de ez kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 25.

Málni

2014. június 13.

Micsoda remek keleti illatok Malizia fronton:) Én is most vettem ebből, az Arabesque nekem túlságosan oudos, ez viszont kellemesebb, édeskésebb, lágyabb, füstös, érezni az oudot, de nem tolakodóan, viszont tényleg totál orientális illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

senkialfonz40

2014. május 24.

Megvettem hétvégén, az indíttatás az arabesque volt, amiről Laci írt kisregényt. :-) És milyen jól tettem, a rózsa visszafogottan van jelen, a tömjént én nem érzem, de az illat nagyon elegáns. Engem kicsit a Paco Rabanne black xs re emlékeztet. A tartósság teljesen rendben van, akár 8-10 órát is velünk marad. Újra veszem, ha elfogy. Ázsia center, 550 pénz.
Azóta a párom is rákapott, egyre finomabbnak érzem, állandó szereplő lesz, ha folyamatosan be tudom szerezni!!! :-) :-) :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Dipropylene Glycol, Benzyl Benzoate, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Coumarin, Citral