Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 540 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Attiqus, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 540 Ft

Ár: 540 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

CalMag

2015. január 20.

Nagyon jó!

Van ilyen dezodorom,és borotvahabom is.
Mindkettővel megvagyok elégedve.
A borotvahabnak is nagyon kellemes az illata,ha azt használom borotválkozásnál,akkor a La Rive 315 prestige-t választom. Számomra az az illatpáros tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Nagyon jó!

Van ilyen dezodorom,és borotvahabom is.
Mindkettővel megvagyok elégedve.

senkialfonz40

2014. május 8.

Szuper tartósság, DG PH illat öccázé. :-)
Üdv az illatok tisztelőinek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 8.

Szuper tartósság, DG PH illat öccázé. :-)
Üdv az illatok tisztelőinek!!!

Joe38

2013. július 12.

Osztom a véleményed!Ezért az árért illatintenzitásban,változatosságban,egyediségben,minőségben messze a legjobb ebben a mezőnyben............Ezt régebben használtam ,de már vagy 2 flakonon én is túl vagyok!Részemről még felfedezésre vár 1-2 Malizia illat ,de bizony szerintem is ott van a társaival az 5*-osok listáján............
Nekem tetszenek ezek a jelek a flakonon...............régen az Axe-nak voltak ilyen szimbólumos deo-i és azok is nagyon bejöttek!(Még az Aqua,Amber,Skyline,Musk-ra kivi leszek!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 12.

Laci

2013. június 29.

Nem tudtam semmit róla, nem is ezt kerestem, de megvettem, férfi megérzés. Félve fújtam otthon, de ezután le sem tettem már. Sikkes, fűszeres illat, olyan D&G Pour Homme kaliberű, igazi macho vad tigris esszencia. Nem gondoltam volna, hogy a Malizia meg tud lepni, de ezzel sikerült. Le vagyok nyűgözve, tartós, Sex in the Bottle illat. Csillagos 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Dipropylene Glycol, Limonene, Coumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Citral