Malizia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 760 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. június 27.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 760 Ft

Ár: 760 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Joe38

2013. június 22.

Amikor először megvettem tusfürdőbe gondoltam 400 pénzért nem bukhatok olyan nagyot...
Aztán már használva le voltam döbbenve,hogy egyáltalán nem is olyan "Maliziás" az illat!
Aztán megláttam ezt a Roll-on-t és 550 -ért már tudtam ,hogy ezt bizony nem szabad ott hagyni, mert ez ajándék ár ezért az illatért!Azóta már többször is volt nekem és bizony mindenkinek csak ajánlani tudom!
Olyan fás,erős,férfias illat "Diavolo"-s beütéssel.
Viszont negyed annyiért és ráadásul elég tartós is hozzáteszem!!!
Aki szeretne olcsón egy minőségi illatot az ne "habozzon"......,vagy
csak ennek a tusolójával!
Nálam 5*-os!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 22.

Olyan fás,erős,férfias illat "Diavolo"-s beütéssel.
Viszont negyed annyiért és ráadásul elég tartós is hozzáteszem!!!
Aki szeretne olcsón egy minőségi illatot az ne "habozzon"......,vagy
csak ennek a tusolójával!
Nálam 5*-os!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Lyral, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal