Malu Wilz

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dobiandi, Módosítva: 2015. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Bőrtípus:   Normál

Szupertartós sminkfixáló spray, mely egész napra rögzíti a sminket. Állaga kellemes viselést biztosít, nem ragad, nem tapad, így a make-up könnyű marad az arcbőrön anélkül, hogy maszkos hatást eredményezne.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

raczjulia

2018. február 24.

Sok fixáló sprayt kipróbáltam már, de ez kiemelkedik a többi közül. Nagyon jól tartja egész nap a sminkemet, nem csúszkál el a helyéről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

dobiandi

2015. október 5.

Az esküvőmre vettem mert nem akartam lefolyt sminkben kimondani az igent. Meglepődtem mikor a szertartás megható, könnyes pillanatai után a papír zsebkendőn semmi sminket nem találtam és minden ott volt ahol lennie kell. Ajánlom mindenkinek aki esküvőre készül vagy olyan helyre/ alkalomra ahol nem akar fél óránkét a mosdóban sminket igazítani, mert mindent ott tart ahol lennie kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.