Malu Wilz

Ár:   4910 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariannasz, Módosítva: 2012. december 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A camouflage fixálására használjuk. Színtelen, nedvszívó képessége kiváló.

Ardienn

2016. október 21.

Könnyű, finom, nem ül bele a mimikai ráncokba. Szépen fixálja a camouflage-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Könnyű, finom, nem ül bele a mimikai ráncokba. Szépen fixálja a camouflage-t

dondike911

2016. augusztus 1.

Imádom! 2 éve szereztem be és még mindig nem fogyott el. Ez az egyetlen termék, amivel kibírja az arcom a 8 órát, hogy ne legyen fényes. Camouflage krémmel együtt használom, nyáron a kettőt együtt kicsit nehéznek érzem, ezért ilyenkor sokszor csak a púdert viszem fel, hogy ne csillogjon a bőröm, és nekem nagyon bevált. Tényleg jó szívvel ajánlom bárkinek, aki meg akar szabadulni a fénylő arcbőrtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

barbo94

2014. január 27.

Nagoyn kevés kell belőle és tényleg fixálja a bőrt. Sajna én nem nagyon használom mivel az alapozók többségére allergiás vagyok (meg ugye a púderekre is..) így általában ezt a részt kihagyom a sminkelésemben, bár most keresem a tökéletest.:) de ha esetleg buliba megyek akkor ezt biztosan felteszem. Bááár érzem, hogy megfullad a bőröm néha és zsepihez nyúlok, hogy törölgessem a fejem. Nekem csak ennyi a bajom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

mariannasz

2012. december 14.

Nagyon szeretem. Először megrémített a színe, hogy ilyen fehér, mert barnább bőröm van, de semmi nem látszik belőle a felvitel után. Könnyű vele dolgozni és a felesleges faggyút felszívja, így nem fénylik az arcom a nap végére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool
Színezékek: Barium Sulfate, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.