Mandulina

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoDobogyo, Módosítva: 2020. január 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A bio rózsavíz élénkíti, feszesíti az arcbőrt, csillapítja a bőrpirosodást valamint hozzájárul a bőr regenerálásához. A hibiszkuszvirág por gyümölcssavat és antioxidánsokat tartalmaz, mely bőröregedést megelőző- és gátló hatású, a hialuronsav pedig védi a bőr kiszáradását és egyenletesebb, sima kinézetet biztosít a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anneshirley

2020. december 22.

Pozitív csalódás volt ez a termék számomra, abszolút kellemesen hidratál, de hozzáteszem, hogy ehhez viszonylag sokat kell fújkálni belőle. Nyári hőségben esetleg azt is el tudom képzelni, hogy nekem nem kell fölé hidratáló krém. Teljesen vízszerű az állaga, így praktikus rá a szórófej (divatos bjúti szakkifejezzéssel élve ez egy "mist"). Az illata talán megosztó lehet, én kedvelem, mert nem művies vagy túlzó, csak simán a kétféle virágot lehet érezni. A csomagolást, amely üveg és ráadásul visszaválható(!), én is nagyon díjazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

1987

2020. november 20.

Bocsánat, hogy hosszabban írok, de ez egy nagyon jó termék plusz egy SZUPER KEZDEMÉNYEZÉS,.
Több dolgot is rendeltem már tőlük, és mindegyikkel elégedett vagyok. A No.1 a hialuron arctonik. Imádom az illatát, és mivel nem sminkelek, én arctisztításra is ezt használom.Üvegben van, amit külön díjazok, mert ha tehetem, nem használok műanyag csomagolású termékeket,.
Viszont mindig is zavart, ha az üveg csomagolások végül a kukába landolnak. Nyilván amit lehet, újra hasznosítok, de egy ponton túl ez már sok.És ez egy hazai kézműves kozmetikum, aki törődik a visszaváltással!!! Szerintem ez a jövő.
Én akkor is szívesen visszaküldeném, ha nem kapnék érte cserébe semmit, de plusz lehet kapni érte egy  5%-os vásárlási kupont.Mostanra fogyott el az első rendelésem, és leteszteltem, tényleg működik-e vagy van valami hátulütője.
Ez volt a tapasztalatom:
Miután elhasználtuk a termékeket (1 AHA és egy Hialuron arctonik, 1 BB krém és egy arcolaj), az üvegeket félretettem.Az elmosásuk nem gond, de a BB krém csak forró vízzel jött ki.Ugyanabba a dobozba visszatettem, amiben rendeltem (ezt félretettem anno).Írtam Mandulinának, hogy szeretném visszaküldeni, és hogy melyik nap lenne jó.
A GLS jött, érte, semmit nem kellett csinálni, csak lecelluxozni, címkét hoztak a dobozhoz.
Szerintem annak, aki szereti a természetes dolgokat és vigyázni is akar a természetre, ez egy szuper lehetőség!Egy cellux és egy email "áráért" kap egy 5%-os kupont, és a jó érzést, hogy tett valamit a környezetért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

Ez volt a tapasztalatom:

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin