Manetti & Roberts

Ár:   €3   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VeraTala, Módosítva: 2016. március 4.

Ár:   €3
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Három rózsafajta kivonatával készült hidratáló tonik.

juhaszregina

2016. november 8.

Egy olasz Coop üzlet felső polcán porosodott szegényke, de beugrott, mikor megláttam, hogy olvastam róla itt a Krémmánián. Meg kellett vennem! Én is tonizálásra használom a virágvizeket, de eddig nem éreztem nélkülözhetetlennek egyiket sem. Ez azonban valóban hidratál, és megnyugtatja a bőröm. Még a kipirosodásra hajlamos részeken sem okoz irritációt. Azt vettem észre, hogy amikor ezt használom tisztítás után, időnként hajlamos vagyok megfeledkezni a hidratáló krémről, mert nem húzódik tőle a bőröm. A parfümöt kihagyhatnák belőle, és akkor tökéletes lenne. Így is újravenném, ha járnék Olaszországban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

llucia

2016. május 19.

Több flakonnal elhasználtam már. Sminklemosás után vattával áttörölve az arcot felfrissíti, hidratálja. Nagyon kellemes enyhe rózsaillata van. Egy kis pumpás flakonba áttöltve arcpermetnek is használom. Régóta kapható Olaszországban, változatlan csomagolásban, minőségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.