Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bijou, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   külföld
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Jó fedőképessége és tartósan matt hatása semlegesíti a bőrpirosságot, egyenletessé teszi a bőrfelszínt és az arcszínt. A benne található jojoba olaj és az E-vitamin pedig a gyengéd bőrápolásról gondoskodik

mrs.imperator

2017. március 9.

Kb 10 éve volt ilyenem, jó szivacs volt hozzá, tetszett hogy tükör is volt és krémes jól fedő volt az alapozó. Nekem a Manhattan matt alapozó amúgy is egy nagy favorit, a kompakt megoldás pedig nem teljes alapozásra csak ujjal bizonyos hibák kiegyenlítésére szolgált nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 9.

mnodulus

2017. január 13.

Nekem nem jött be, a fedés nem az igazi, a csomagolás pedig egyáltalán nem higénikus. Az árnyalatok rendben voltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

katacita

2014. november 2.

Imádom, hogy nem fulladok meg alatta, észrevétlenül kerül fel az arcra, amikor ecsettel felapplikálom, sosem tudom, hol tartok. Nehéz túlzásba esni, a végeredmény nagyon természetes, és annak ellenére, hogy nem egy folyékony valami, nem emeli ki a száraz területeket. A fedése kb egy BB-kréméhez hasonló, akinek nincsenek durvább bőrhibái, simán jó lehet. Nálam ez most nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

ritukaaa

2014. május 28.

Nekem ez még mindig kedvenc. Nem csillog tőle a bőr, mint a folyékonyaktól. Praktikus, szeretem a dobozát. Nem túl drága, én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 28.

floracska6

2014. március 4.

Nekem nagyon bevált ez a púder/krém alapozó, szépen fed és szép színei vannak. Én a Rose árnyalatot használtam. Sajnos most kísérletező kedvemben voltam és egy Astor púdert vettem, de ezt kellett volna!

update: még mindig imádom! ez a legeslegjobban fedő krémpúder, tényleg ilyen jó fedőképességgel még sohasem találkoztam! egy picit maszk hatása lesz az tény, viszont ha kenek rá kőpúdert akkor tökéletes lesz a végeredmény!
Viszont a doboz anyaghasználata nagyon gyenge! Nekem sosem bírja ki hogy elhasználjam és eltörik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Kittina

2013. október 30.

A fedése tökéletes viszont a színei szerintem eléggé sárgásak. Viszont felkenve eléggé maszk hatású lesz az arc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

shiny

2013. október 21.

Glamour-napokon vettem, kuponnal. Az itt olvasottak alapján reménykedtem benne, hogy beválik, mert eddig folyékony alapozót használtam, púderrel véglegesítve... vissza is térek. Nem jött be sajnos. :/ Nem kellemes viselet számomra, és nem is tetszik magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Viri

2013. szeptember 3.

Ez volt a sokadig nyár, hogy ezt az alapozót használtam és nagyon szeretem. Vékony rétegben is jól fed és bírja a kánikulát. Akár több órát is kibír az orrom fénylés nélkül, de sajnos a nap folyamán párszor le kell púderezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

kellyclarkson11

2013. augusztus 24.

Szépen fed, tartós, nem csillog. Kb 2000 Ft. Sokáig elég számomra, régóta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

haloittbarbi

2013. augusztus 20.

Az elején nem szerettem, aztán végül nagyon megkedveltem. Beige árnyalat volt meg belőle, szivaccsal kentem fel (amit körülbelül a vége fele fedeztem fel a doboz rejtett aljában hahaha), és meg kell hogy mondjam ez egy igen jól fedő alapozó, szóval csak csínján vele! Ha az ember sokat használ, akkor maszkos hatást kelt. Amúgy szép, engem mattít és egész nap kitart! Szép púderes a finishe:) És ami a legfontosabb, hogy nem ütött ki! Bár egy kicsit tényleg szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.