Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffelove, Módosítva: 2012. július 15.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömfehéírtő Lakk, 11 ml Natúr színben

bogczi

2014. május 24.

Imadom!:) kisse sargasak a kormeim, ez azonnal megoldas, ha valami fontos helyre kell mennem, mert egyebkent nem szeretem ilyenekkel rejtegetni a dolgokat, inkabb kikezelem a problemat. Ez viszont baromi jo, nagyon apoltnak tunnek a kormeim, mar egy retegben is, eleg sokaig birja :) visszafogott, apolt hatast kelt, nagyon szep, es szinte azonnal megszarad, ez nagy elony:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

fringilla

2012. október 9.

Barátnőm kezén láttam meg, aztán beszereztem én is egy üveggel. Nagyon szépen mutat, porcelán hatást kelt. Még lehet, hogy veszek, bár nekem sajnos nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

silentmobiusvox

2012. szeptember 13.

Francia manikűrhöz tökéletes, teljes körmön még nem próbáltam. Nekem a körömvégeken 5 napot is kibír (persze ehhez is fedőlakkot használok). Feltűnésmentes, ápolt hatást kelt, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Rege

2012. augusztus 8.

Akciósan picivel több mint 600 Ft-os áron vettem. Szép, ápolt hatást kelt, viszont nekem csak 1-2 napig mutat, utána fényét veszti, lepattog, le kell mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

kisvacok

2012. augusztus 7.

Nekem sajnos nem volt tartos,viszont nagyon praktikus az ecsetforma,szuper otlet volt,mert konnyebb vele szep feher francia manikurt kesziteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

appdina

2012. július 17.

Jó kiss körömfehérítő lakk ez, nem vártam tőle sokat, mert relatíve olcsó, de meglepődtem, milyen tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)