Manhattan

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: réka, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

mlexa

2020. január 20.

3 napot nekem kibír a körmeimen kopás nélkül. Tényleg gyorsan megszárad és egy rétegben is szépen fed. Fogalmam sincs honnan van, Anyukámnál találtam, de az biztos, hogy jó pár éves lakk és ahhoz képest tökéletes volt az állaga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

rosegangela

2019. október 31.

Egyik kedvenc lakkom, könnyen szárad, viszont elég hamar kopik sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Egyik kedvenc lakkom, könnyen szárad, viszont elég hamar kopik sajnos.

Audry1

2019. szeptember 21.

Nekem egy színem van ebből, de nekem nem lett a kedvencem. Kicsit tovább tart a száradása, két réteges körömlakk, nem venném meg újra, ha kapható lenne még akkor sem, ráadásul gyorsan be is szárad.
Nekem 3 csillag, mert vannak nála rosszabb és drágább minőségű körömlakkok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Nekem 3 csillag, mert vannak nála rosszabb és drágább minőségű körömlakkok is.

eilthyr

2019. február 7.

létezik ez még? :) az előbb találtam rá a fiókomban. 2014-15(?) körül vettem egy feketét - és a többivel ellentétben, nagyon úgy néz ki, hogy nem száradt be és ugyanolyan szépen fed és gyorsan szárad, mint régen! nagyon szeret(t)em. nekem jobban bejött, mint a miss sporty és a többi, tartósabb is (volt) náluk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Vizililiom

2016. december 27.

Tényleg gyorsan szárad és tartós is, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Tényleg gyorsan szárad és tartós is, nagyon szeretem.

Justic

2016. október 17.

Egy átlátszó változatát használtam régebben. Nagyon tartós, jó kis fedőlakk volt. De a miss sporty 5 in1 ugyanilyen jó, és olcsóbb is nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

angel202322

2016. április 26.

Megszerettem ezt a gyorsan száradó lakkot.
Nekem egy korall színben van meg. Szerencsére elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Megszerettem ezt a gyorsan száradó lakkot.
Nekem egy korall színben van meg. Szerencsére elég tartós.

ivci

2016. április 14.

Nekem a lila árnyalatú szerintem tök jó tényleg hamarabb szárad mint egy átlagos körömlakk, a színe is jó néha elég egy rétegben felvinni és max 2 napot kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

Moonbride

2016. március 14.

Két árnyalat van meg, a 44S ami egy élénkpiros, és a 10M, ami egy smaragdzöldes tavaszi szín, ez van most is a körmeimen. Szépen tudok vele dolgozni, nálam jól működik az ecset is, és tényleg nagyon hamar szárad, két réteg elég a megfelelő fedéshez. Nálam a tartóssággal sincs nagy gond, 4-5 napig vállalható általában, persze ez azért erősen igénybevétel-függő. Nekem praktikus ez a kis kiszerelés, mivel elég sok lakkom van, ritkán kerül sor rájuk, így azért kevésbé valószínű hogy rám romlik. Egyetlen negatívuma, hogy imád csíkozni, ha nem vigyázok, könnyű összefogni vele a falat, papírt, ajtót :D Emiatt egy csillagot levonok, de amúgy rendben van a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Carnageous

2016. január 11.

Nem jó, nagyon hamar lepattog. Gyorsan szárad az tény de ez az egyetlen pozitívum. Egy fekete lakkot vettem vészhelyzetben, annyira elment a kedvem tőle, hogy többel nem is próbálkoztam, de nem is akarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate