Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2019. szeptember 24.

"Lehengerlően őszinte, érzéki illatú natúr krémparfüm született, próbáld ki bátran és élvezd, hogy a lábad előtt hever az egész világ. Jár neked a figyelem, hisz megérdemled! Itt az ideje, hogy törődj magaddal!"

Nymphea

2019. szeptember 29.

Már bánom, hogy megvettem, lehettem volna okosabb, hogy így látatlanban azért ne. Mégiscsak parfümnek ígérkezett. Hát számomra az első felütésre jelentkező tömény rózsa elég nagyanyósra sikeredett, így nem szívesen használom magamon, max itthon elkenegetem. Ami a rózsa után jön, az valamivel jobb, de egyáltalán nem mondható érzékinek, mint ahogyan azt hittem, hogy az.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isoeugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol, Linalool, Citronellol, Limonene

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!