Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zonga, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. december 7.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat!

"A szappan különlegességét a benne lévő jellegzetes illatú kámfor illóolaj adja. Ezt a különleges olajat a Kínában és Japánban honos kámforfa kérgéből nyerik, és a kínai gyógyászatban már évszázadok óta használják, még varázserőt is tulajdonítottak neki. A tiszta kámfor illóolaj remekül alkalmazható zsíros, problémás, pattanásos bőrre, de összetétele miatt nem szerencsés, ha hígítás nélkül érintkezik a bőrrel."

• Láthatóan csökkenti a pattanások, mitesszerek számát
  • Érezhetően csökkenti a bőr faggyútermelését
  • Már az első használat után látható változást eredményez
  • Matt hatásúvá teszi a bőrt
  • Tökéletesen tisztítja a bőrt
  • Puhítja és ápolja a bőrt

AkInImOd

2021. május 21.

Még korábban kaptam egy ajándék kiszerelést. Én nagyon szeretem a kámfor illatát, úgyhogy kifejezetten örültem neki. A saját arcomon is imádom alkalmazni, de a vőlegényem zsírosodó-fényesedő bőrét gyönyörűen rendbe teszi, ha rendszeresen használja. Mitesszereim mostanság egyéb okok miatt nőttek a homlokomon, így nem várom el, hogy azokat lehúzza - de szépen karbantartja a bőrömet, egyszerűen jól esik használni. Kellemesen habzik, könnyű lemosni. Már vagy négyszer vettem újra nagyobb kiszerelésben, és még fogom is! :) Holy grail a fürdőszobában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Csuporka

2021. január 17.

Ajándékba kaptam egy minit, és bár alapvetően nem az én bőrtípusomra való, tettem egy próbát és elhasználtam. Nagyon tetszett az illata, ami lemosás után tényleg "eltűnt, mint a kámfor" :) jól tisztít, habzik és kellemes érzete van a bőrön.
Semmilyen különös hatást nem tapasztaltam (dehát nem is nekem találták ki), az a néhány pattanás, ami havonta boldogítja az arcom, ugyanúgy jelentkezett. Kicsit ki is száradt a bőröm, de szerintem nem annyira a szappantól, hanem inkább azért, mert tél van, kint hideg, bent meg fűtés.. ez nálam így szokott lenni. Összességében, ahhoz képest, hogy zsákbamacska volt, hogy vajon az én télen inkább szárazabb bőrömmel mit csinál, pozitív csalódás volt, mert nem vagy alig rontott a helyzeten :) El tudom képzelni, hogy zsíros bőrre nagyon jó lehet. Nem is nagyon ér, hogy pontozzam, de pattanásaim és mitesszereim nekem is szoktak lenni, azok meg nem tűntek el, mint a kámfor, szóval hmmm... Legyen négy csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Viktoria_fks

2021. január 7.

Nagyon szeretem!!!
Fele annyi pattanásom lett.
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Nagyon szeretem!!!
Fele annyi pattanásom lett.
Csak ajánlani tudom

vercsa01

2020. december 10.

Nekem nagyon bejött! Odavagyok a tiszta, légies illatokért, így ezt is örömmel használtam. A pattanásoknak esélyt sem adott, a bőröm szép matt volt utána. Mintát kaptam belőle, de tuti megveszem majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate