Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1670   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orzolja, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   1670
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat!

"A szappanban lévő bársonyos kókuszolaj gazdag habzással ajándékozza meg bőröd, amelyben felfedezheted a sűrű, organikus kakaóvajat, és a tápláló organikus sheavajat is. A három szappanosított összetevő tiszta vízzel keverve adja meg az új szappan alapját, melyet aktív szénporral, és pár csepp üdítően friss illatú kámfor illóolajjal meghintve nyújtunk át neked."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pflori

2024. január 23.

A pattanásaim miatt vettem, de nem szerettem meg. Sokan mondják hogy jó érzés szappannal arcot mosni, mert olyan tiszta érzés marad utána. Na nekem az ellenkező érzésem volt mindig, mikor használtam, nem tudom, lehet csak velem van a baj. Annyira nem tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 23.

drebeka

2023. január 4.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a szappant, mert tökéletesen tisztítja az arcbőrömet, megfelelően habzik, és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 4.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Cocoa Butterate