Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Folyékony, könnyen kezelhető alternatíva a Manna arctisztító szappanok mellé.

• könnyű és lágy habjával élmény az arctisztítás
  • olyan natúr kincsek kerültek bele, mint az ananászesszencia és az uborkakivonat
  • mesés illatáról két csodálatos illóolaj, a mandarin és a muskotályzsálya gondoskodik
  • rendkívül praktikus a csomagolása

Saci88

2020. december 11.

Nekem nagyon bevált, kellemes az illata, az érzékeny bőröm egyáltalán nem szárítja, sokáig kitart, másodjára is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

makka

2020. szeptember 6.

Jó az illata is, de ami a legjobb, ahogyan felfrissíti az arcbőrömet. Kaptam hozzá egy arckefét is, amivel még jobban át tudom masszírozni az arcom. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Dorina257

2020. július 16.

Nem tudom ki, hogy használja, de nekem semmit se habzik, az illata nagyon tetszik, nekem bevállt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

eNVy1122

2020. július 6.

Uborkakivonat miatt vártam volna egy frissítő ubis illatot, helyette kaptam egy olyan citrom illatot, mint a Breffes WC spray....... Túl árazott, semmivel sem jobb, mint más vegán vagy nem vegán habzó arclemosó. Annyira agyon volt hypeolva ez a márka, úgy gondoltam kipróbálom én is a termékeket. Jelentem ZÉRÓ vált be, és soha nem is fogom újra venni egyiket sem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Trixi88

2020. április 15.

Másik termék kapcsán leírtam, hogy igazi Manna-fan voltam régen, nagyon sok terméket kipróbáltam. Szerettem volna egy habzó lemosót, gondoltam az jobb lesz, mint a szappanok így megvettem. Nem volt annyira rossz, de jó sem. Szappanokhoz hasonlóan ez is szárított, előző véleményhez hasonlóan nekem is okozott gyulladt pattanásokat, arckrémmel, elixírrel együtt használva, bár 1-2 hét alatt el is múlt. Nem használtam el, szerintem már lejárt, de kb a harmadáig van és még ott van a fürdőszoba szekrényben. Ideje lesz kidobni, mert nem hiányzik, nem nyúltam hozzá már hosszú ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Nessy

2020. április 4.

Nem rossz hab, a könnyű sminket egész jól leszedi, de főleg reggeli frissítő lemosónak használtam. Nem szárított, de nem is puhított. Nekem az illata is bejött, a hab amit produkált végig megfelelő minőségű volt. Nem fogom újravenni, mert nem hagyott bennem mély nyomot, egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

almakorterepa1213

2019. december 23.

Nagyon jól tisztítja az arcbőrt, én imádom a habos állagát és az illatát is! Kicsit szárítja a bőrömet, de utána mindig argán olajat masszírozok az arcomba szóval ez nem vészes.

VISSZAVONOM (sosem voltak pattanásaim, amióta nem használom, azóta elmúltak a hirtelen megjelenő gyulladt pattanásaim):)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

bogyomagic

2019. november 12.

Habzó lemosót akartam venni, gondoltam nem ezen spórolok és inkább minőségit veszek. Az összetevői nagyon tetszettek, de az illatával egyszerűen nem tudok megbarátkozni, pedig a bőröm puha lesz utána. Az árát viszont nagyon drágának tartom és az illata miatt sem érdemel nálam 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

TKataa

2019. október 24.

Nekem nem igazán vált be. Túlzottan habzik, és kicsit szárította a bőrömet. Az illata is elég furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Varacskos

2019. október 22.

Nekem nagyon bevált az extra zsíros arcbőrömre, ami ráadásul még érzékeny is, szóval nem vagyok egyszerű eset.......Jól habzik, és kellemes az illata, tökéletesen tisztít, nagyon jól mattít. Nem olcsó árfekvésű termék, szerencsére már a DM-ben is kapható, így a postaköltség elkerülhető, illetve pontbeváltással tudtam spórolni. A Manna marketingpolitikája viszont katasztrofális, szerencse, hogy ez nem hat ki a termékeik minőségére. Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract