Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2014. március 8.

Kategória:   Szappanok

Az apró kávéőrlemények  kellemesen csiklandozzák a bőrt. Remek bőrradírozó hatása van. Csodásan habzik. Rövid használat után garantáltan kidobhatod a testápolóidat, mert nem lesz száraz a bőröd. Az olíva-, kókusz-, repce-, pálmaolaj keveréke hidratálja és felfrissíti a bőrödet.

Mona29

2020. május 2.

Nem volt rossz, sőt! Nagyon-nagyon erősen radírozott, de én így szerettem. Az illata elmegy, de egy kicsit kávésabbra, finomabbra számítottam. Viszont ezt a tömbformát nem szeretem (kéz- vagy arctisztító szappanban sem), valahogy nem áll kézre. Lehet, hogy újravásárolnám, ha kapható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

kristinakroes

2018. június 6.

Ez az egyetlen dolog a Mannától, amit szerettem. Fájt néha használni, de megérte, mert nagyon szépen radírozott és az illata Dolce Vita. Igazi Spa élmény! Hozzátok vissza!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

OCsilla

2016. augusztus 15.

Általában elégedett vagyok a Manna szappanokkal, de ez nem lett a kedvencem. Az illata finom citrusos, de sajnos tényleg nagyon karcol. Mivel radirozásra lehetetlen használni, semmi értelme a kávénak benne, viszont folyamatosan potyog belőle, emiatt pedig extra gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Blackxentric

2016. augusztus 15.

Az illatát nem érzem. Hatása semmi, nem is tisztít rendesen. Az eddigi legrosszabb szappanom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Shopie

2016. május 26.

Túlzottan dörzsölt, lemarta a bőröm. Inkább citrusillata volt, mint kávé. Hamar elfogyott, nem sjanáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Szandi21

2015. július 1.

Ajándékként járt a rendelésemhez ez a miniszappan még régebben, tegnap újra elkezdtem használni és valóban hozza amit kell úgy gondolom a bőrradírozás nagyon jó és utánna húzza össze a bőrt is szóval kellett nekem utánna a krém is. 5 csillagot csak azért nem kap mert csodaszernek nem modanám viszont tényleg nem rossz :) és sajnálom, hogy már nem lehet rendelni pedig lehet vennék még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

ciemat

2015. május 17.

Az illata és a radírozó hatása szerintem remek VOLT :( Sajnos már nem kapható. A többi manna szappanhoz hasonlóan, sajnos ez is nagyon gyorsan fogy (főleg az árához képest).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

AkInImOd

2014. december 31.

Sajnos már nem kapható, pedig ezt újrarendeltem volna: isteni, narancsra és enyhén a kávéra emlékeztető illata volt utána a bőrömnek, és a kávészemek durvasága fantasztikus bőrradírozást végzett! Csak testre használtam,ott szuper hatása volt. Reggelente élvezet volt vele zuhanyozni, de óvni kellett a víztől, mert gyorsan fogyott. Barátomnak is segített regenerálni a hátán a bőrét. Remélem, egyszer visszakerül az online-polcokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

kBettina

2014. augusztus 27.

Én a narancsbőr elleni hatása miatt vettem meg. Jól radíroz a durva szemcsék miatt szerettem használni, ez volt az első manna szappanom. Biztosan újra veszem még. Viszont iszonyatosan gyorsan fogy, állandóan óvni kell, hogy amikor nem használom ne érje víz, az ár viszont elég borsos. Ezért is csak a 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

orange01234

2013. december 26.

Ezt is kipróbáltam, nem volt rossz, csak nem nagyon éreztem a tisztító hatását. Én narancsbőrre használtam, mert fürdeni nem nagyon lehetett vele. Arcra egyáltalán nem használtam, mert elég durva volt a kávé benne. Nem szerettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Palmate