Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Lunacska

2020. április 26.

Nagyon félve próbáltam ki az itteni vélemények alapján, de pozitív benyomásom van róla. 2x mostam vele hajat, vizesen érződött, hogy fura a hajam állaga, kívánt maga után balzsamot. A balzsam teljesen eltüntette a sprőd állagot, az eredmény csillogó, tiszta és selymes haj. Balzsam nélkül biztos,hogy nem OK, adjatok neki eselyt!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

szbrigi20

2020. március 27.

Eleinte naiv voltam vele szemben. Azt hittem, hogy a ragacsos, száraz hatás ellenére egészséges lesz a hajam, de sajnos tévedtem. Hajmosás után nagyon kellemetlen tapintása volt a hajamnak, kifésülni pedig maga volt a rémálom, mintha viasszal vontam volna be az egész fejem. Adok még neki egy esélyt úgy, hogy feloldom, és kis mennyiséget hozzá teszek a samponomhoz belőle, hátha úgy jó lesz... Egyelőre 2-nél több csillagot nem ér

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

liliszeifrid

2020. március 24.

Soha tobbet, gyuloltem! Meg kezmoso szappannak is rossz volt. Nem birtam kimosni a hajambol, ragadt utana, rettento rosszul kezelhetove tette a hajam, kifesulhetetlen volt. Teljes kiabrandulas :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Dominique

2020. március 21.

Sajnos csalódás. Samponnál is szerettem volna csomagolásmentes termékre váltani, ez volt az első próbálkozás. Almaecetes vízzel öblítettem ki, de már másnap is csupa zsír volt a hajam. Kétszer-háromszor próbálkoztam még vele, azután feladtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Zyra

2020. február 16.

Rengeteg ember nem megfelelően használja a terméket. Egy keveset felkell oldani a szappanból a kezedben és maszírozni bele a hajba éppen csak, hogy habosodjon. Majd bő vízzel lemosni. Ezután mindenképpen kell balzsamot használni, mert másképpen bármilyen típusú is a hajad, vagy jobban fog zsírosodni, vagy száraz lesz mint a sivatag. Én még szárítás után egy kis hajvégápolóval bekenem és kész is a csoda. Bármilyen sampont használtam egy nap után a hajam már nem volt egyenes, kezdett összeállni és a zsírosódás is kicsit kezdetét vette, pedig száraz hajam van. Ezzel a csodával már több mint 2 napig tart a puha, egyenes, szép haj. Plusz nem viszket a fejbőröm, ami nagy szó. Mert vagy 5-6 féle sampont kipróbálok évente és eddig mindegyiktől szokott. Ebből látszik, hogy vegyszermentes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

zsizmo

2020. január 28.

Nagyon vegyesek az érzéseim, pláne az itteni vélemények után ki sem akartam próbálni, végül rávettem magam. Elsőre szuperül összehoztam a hajmosást, nem volt gond a habzással, mondhatni egyáltalán nem volt semmi fennakadás mint amit itt többen tapasztaltak. Hajszárítás után a hajvègeken érezhető volt a hatása, alig tudtam kifèsülni, viszont a hajtövemnèl gyönyörű szép tiszta, puha és fényes volt. Gondoltam, belefér, majd megoldom több kondiciònálòval legközelebb a hajvègeknèl. Másnap csodálatosan tiszta hajjal ébredtem ami kész csoda mert kb nap végére már zsíros a hajtövem, szóval már majdnem elhittem hogy megtaláltam életem samponját aztán a következő nap a zsírtòl fènylett a hajam...Soha nem volt ennyire zsíros a hajam hajmosást követő napokban :( szóval sajnos nekem nem lett favorit. Lehet teszek még egy próbát, aztán ki tudja..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

johannah

2020. január 4.

Szerintem jó kis sampon, nekem tetszett. Én úgy használtam, hogy a kezembe vettem és addig forgattam, amíg habot nem képzett és ezt a habot tettem a hajamra. Csak azért vonok le egy pontot, mert ugyan nem volt nehéz a használata, de nem tudta megszerettetni a velem a szilárd állagot és néhány alkalommal, miután olajokat használtam a hajamon, nem tisztított megfelelően. Azonban összességében meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Dalmation

2019. december 10.

Nagyon nem jött be, pedig szerettem volna szeretni. Próbálom kiűzni a műanyagot az életemből, de sajnos sok próbálkozás kudarcba fullad.
Vékonyszálú, töredezésre hajlamos szőke hajam van.
Nagy reményekkel megvettem, jól felhabosodott a kezemben, majd a habos kezemmel könnyen meg tudtam mosni a hajam. Az eredmény tiszta haj. Citromos és ecetes öblítést is próbáltam, de pár használat után a hajam elvesztette textúráját, kócos szénabogja lett a fejem tetején, amit vállig kellett vágnom, annyira letört. Szinte bármit megvennék, hogy szép hajat varázsoljak.
Én hiszem, hogy valakinek beválik, de biztos, hogy nem minden hajtípus alkalmas erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Vékonyszálú, töredezésre hajlamos szőke hajam van.

Ettike

2019. december 6.

1 hónapja tesztelem a szappant, és most tudom elmondani hogy sikerült rájönnöm a megfelelő használatára. Az összes hibát elkövettem amit az előttem 1 csillagos véleményt írók, csak én nem adtam fel a kísérletezést, így már imádom! A lényeg: ne közvetlenül a hajatokkal érintkezzen a szappan! Tenyérben át kell többször forgatni a szappant és csak a habot szabad a hajra kenni, míg el nem érjük a kellő hab mennyiséget, amivel már szépen át tudjuk mosni a hajat. Utána extraerős vízsugárral kimosni a hajból alaposan a szappant, és ha kell balzsamot is lehet a haj végére kenni, bár nekem mindenféle öblítés (ecetes, citromleves) nélkül sikerült szuper eredményt elérnem. Ami még fontos a hajszárítóval való szárítás, így nem lesz “elnehezült” haj látszata és érzete. Én samponnal is mindig 2x mostam meg a hajam, így szappannál is így teszek, az eredmény: tiszta, parfümmentes, természetes szappan illatú, csillogó, puha haj. Alapvetően a hajtöveknél zsírosodó, hajvégeknél száraz hajamat 3-4 naponta szépen kordában tartja 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Fzsani

2019. november 17.

Mindenképp ki szerettem volna próbálni, de nagy csalódás. Egyáltalán nem habzik, fura, száraz ragacsos tapintású lesz a hajam hajmosás közben és ezen az ecetes öblítés sem segít.
Hajszárítás után is ugyanilyen marad, 1 nap után muszáj volt újra mosni annyira zavart. 3x próbáltam de azt hiszem többet nem teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate