Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Ár: 1000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta650.-/Fox1099.-/Személyesen

Kajmi

2021. április 14.

Régebben nagy Mannás voltam, de már lehet, hogy több mint 1 éve nem vásároltam.
Ebből a szappanból egy mintát kaptam, kipróbáltam, elhasználtam. Engem nem győzött meg... Rettenetesen körülményes a használata. Nehéz felvinni a hajra. Nem habzik rendesen. Leöblíteni sem egyszerű. Hajmosás után olyan volt a fejem, mintha nem is mostam volna hajat, így kezdhettem elölről az egészet normális samponnal. Aztán végül úgy használtam el, hogy nagy nehezen felkentem, de tettem mellé sampont is. Sosem venném meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Régebben nagy Mannás voltam, de már lehet, hogy több mint 1 éve nem vásároltam.

Jancsa

2021. április 11.

Sokat próbálkoztam hajmosó szappanokkal, de valahogy mindig van velük valami probléma. Ez se érte el még az elmegy kategóriát sem, legalábbis nálam. Nehéz kimosni a hajból, kissé szárította is a hajam. hamarabb zsírosodott és borzasztóan kócolódott ahajam utánna.
Az ígéretei közül azt az egyet tartotta be, hogy dús lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Az ígéretei közül azt az egyet tartotta be, hogy dús lesz tőle a hajam.

audreyenn

2021. március 25.

Sajnos nekem sem jött be. A vékonyszalú hajam úgy összetapadt, alig tudtam kifésülni. Soha semmitől nem lett ilyen rossz állaga. Mint szappan elhasznàltam, de nem a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

kluc

2021. március 25.

Azon kevés dolgok egyike, amiket még nyögvenyelősen se tudtam elhasználni. Hajmosás közben teljesen összetapadt a hajam, utána szárazon furán zsíros és sprőd volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

dbeata

2021. február 28.

Egyszer rendeltem egy csomagot a Mannától, benne ez a samponszappan, egy kókuszolajos-teafaolajos-sheavajas szappan és egy szűz kókuszolaj spray. Hát én próbáltam egy ideig barátkozni ezzel a történettel, aztán elengedtem. Zsíros volt addig a hajam, arra kerestem volna megoldást, de nem találtam. A hajam ugyanolyan zsíros maradt hajmosás után is. Ez volt az első és utolsó próbálkozásom a Manna termékekkel. De remélem, valakinek használnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

ViragKisAsszony

2021. február 26.

Az összetevői alapján úgy gondoltam, hogy ez egy jó arcmosó szappan lesz és valóban, pattanásos arcbőrre nagyon hatásos. Eleinte erősen szárította az amúgy is száraz bőrömet, utána azonnal hidratálnom kellett, de úgy tűnik, azóta meg szoktam, kb 2-3 hét használat után. Samponként nem próbáltam, szerintem nem is fogom, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Dyana91

2021. február 20.

Ajándékba kaptam az egyik Manna rendelésem mellé és nem lettünk barátok.
Nem bírtam rendesen kimosni a hajamból,és szàrítás után úgy néztem ki mintha meg sem mostam volna a hajam.Lelapult,fakó,zsíros volt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Ajándékba kaptam az egyik Manna rendelésem mellé és nem lettünk barátok.

Jucimano

2021. február 12.

Én is azért írok most ide, hogy egy kicsit felhúzzam szegényt. :D

Szeretném leszögezni, hogy biztosan van olyan, akinek nem való ez a szappan, és akinek hosszabb távon sem jön be sehogyan sem. Mindenkinek más a haja, fejbőre. Viszont szerintem sok negatív komment a rossz használatból vagy a ki nem tartásból ered. Aki rendszeresen keni mindenfélével a haját, mellette hagyományos sampont használ és most próbál váltani, annak szerintem legalább pár hét kell ahhoz, hogy átszokjon a haja, és elsőre nem lesz olyan szép az eredmény. Ezt bele kell kalkulálni.

Nekem nagyon bejött ez a szappan. Kifejezetten kellemesen levendulás az illata számomra. Alapvetően is kedvelem a Manna szappanokat, bár nekem a bőrömet sokszor jobban szárítják, mint kellene, így most csak ezt a szappant használom. Nem tudom pontosan, mikor kezdtem el használni, de szerintem már egy éve biztosan. Előtte is már egy jó ideig mézes hajmosást csináltam, szóval nem sok kemikáliával találkozott a fejbőröm az utóbbi másfél évben, biztos ez is számít. Alapvetően könnyen zsírosodó a hajam, időnként kicsit korpás és jelenleg hennával van sötátbarnára színezve. A hagyományos samponoktól (többfélétől is) nagyon hamar viszketni kezd a fejbőröm és sajnos sokszor ki is sebesedik. Viszont amióta ezt a szappant használom, sosem fordult még elő ilyen, és a meglévő sebeimet is gyorsan és szépen begyógyította. Rövid ideig áttértem nemrég egy szilárd samponra, de az nagyon durván kiszárította a fejbőrömet, muszáj volt visszaváltanom erre.

Én a vizes fejbőrön szoktam felhabosítani. Nem tudom kinek mi számít habnak, de szerintem teljesen elegendő habot csinál, szépen lehet vele dolgozni. Utána, még szappanosan ki szoktam fésülni a hajam (műanyag gubancfésűvel), így nekem később nincs gondom a csomósodással. Ecetes/citromos öblítést én nem szoktam használni, mert nekem attól jön elő ez a sokak által írt sprőd érzés, de én ezt annak tudom be, hogy valószínűleg rossz arányokkal dolgoztam eddig, sokkal hígabb öblítés szükséges. Kipróbálom talán majd azzal is.
Pro tipp: újabban kaphatóak ezek a szilikon sörtéjű fejbőr masszírozók. Az utóbbi hónapban én még azt is bevetettem hajmosáskor, a szappant jól belemasszíroztam vele a fejbőrömbe. Így azt tapasztaltam, hogy még az a minimális viszketés is elmúlt, ami 4-5 nap után eddig előjött.

Nekem így észrevehetően fényes, puha tapintású hajam lesz, ami kb. 4 nap után kezd el jobban zsírosodni, így 4-5 naponta szoktam hajat mosni. Mellé nem igazán használok semmilyen szert a hajamra, alkalmanként kókuszolajat a hajvégekre illetve a fejbőrömre.
A Dm-ben szoktam venni a szappant, szerintem jó az ár-érték aránya, sokáig elég.

Összességében azt tudom javasolni mindenkinek, főleg a hozzám hasonló hajúaknak/bőrűeknek, hogy tegyenek vele egy próbát. Remélem tudtam segíteni. :)

UPDATE: November 23-án kezdtem el használni és február 6-án fogyott el. Ez heti 1-2x hajmosás után kb. 2,5 hónapig volt elég, és nem mondanám, hogy olyan nagyon spóroltam volna vele. Figyelem! Most emelkedett az ára a Dm-ben, jelenleg 1999 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Én is azért írok most ide, hogy egy kicsit felhúzzam szegényt. :D

tincsa611

2020. június 25.

Barátkozunk, barátkozunk, de egyelőre nem kedvelem annyira, mint amennyire szeretném. Néha napokig csodaszép lesz a hajam tőle, néha pedig már száradás után is zsírosnak hat, mintha meg sem mostam volna. Almaecetes öblítést használok, illetve rozmaringteát öblítésnek, ezek úgy gondolom elég masszív "hatóanyagok" a tömény, nehéz szappan ellen, de mégsem vagyok szerelmes. Az illata egyébként tetszik, de úgy érzem nem éri meg az a plusz macera, ami vele jár egy-egy hajmosásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Lunacska

2020. április 26.

Nagyon félve próbáltam ki az itteni vélemények alapján, de pozitív benyomásom van róla. 2x mostam vele hajat, vizesen érződött, hogy fura a hajam állaga, kívánt maga után balzsamot. A balzsam teljesen eltüntette a sprőd állagot, az eredmény csillogó, tiszta és selymes haj. Balzsam nélkül biztos,hogy nem OK, adjatok neki eselyt!;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate