Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsenya, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Kategória:   Samponok

Egészséges, dús, fényes és selymes, könnyen kezelhető haj érhető el vele.

Eperkelany

2019. november 12.

Ez az első samponszappanom. Nekem nem jött be. Biztosan nem fogom újravenni. Drága is. Nem tudom normálisan a hajamon eloszlatni. Nem habzik rendesen. Nagyjából okés az INCI-je, de én csalódtam benne. Elhasználom, kidobni nem fogom, de más sampont kell utána használjak. Értelme nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nayame

2019. november 10.

Nem ez az első samponszappanos tapasztalatom, de sajnos ez az egyik legrosszabb eddig.
Sokáig lush korongot használtam, ami most elfogyott, ebből pedig volt itthon egy kis darab, amit kaptam. Nem vártam tőle csodát, de ennyire rossz hajmosós élményre se számítottam: egyáltalán nem habzott, a hajamon pedig valami furcsa tapadós érzetet hagyott. Megpróbáltam hagyományos folyékony samponnal is atmosni a hajam, de a végeredmény szörnyű lett: sprőd, ugyanakkor foltokban zsíros haj.

Biztosan nem próbálkozom vele újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Biztosan nem próbálkozom vele újra.

kriszti0705

2019. október 18.

Akartam szeretni, tényleg. De egy borzalom volt :/ soha nem szoktam kidobni semmit, de ez két használat után a kukában landolt... annyira durva tapintása lett a hajamnak, hogy a sírás kerülgetett. Az illata tetszett volna, de sajnos ez édes kevés ahhoz, hogy úkra vásároljam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

nicorosie

2019. október 9.

Jöttem felhúzni a kicsike értékelését 😁Ez az első szilárd samponom, de huzamos ideje érdekel, hogy váltsak, kevesebb szemét és természetes összetevők érdekében. Lehet én voltam a béna, az egyetlen sampon volt amit találtam a dm-ben.😂 Félve vettem meg a vélemények miatt, viszont nekem teljesen bevált első használatra. A kezemben nedvesítettem, habosítottam a szappant és utána dörzsöltem a fejbőrömbe, hajtövekre. Hajvéget sose mosom ki, el se jutok odáig hogy a zsírosság lentebb jusson. Ahogy mostam ki a hajamból érződött száraznak, kicsit bepánikoltam, szárítás közben már nem adott csalódásra okot. Nagyon puha lett a végeredmény, az illata is tetszik 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 9.

FerJuci

2019. október 7.

Bárcsak rá lenne írva, hogy kemény vízben nem működik...annyira szerettem volna, ha beválik. :( ismerkedünk kicsit a zero waste életmóddal, próbáltam valami alternatívát találni a flakonos samponok helyett. Ez volt könnyen elérhető, de sajnos csalódnom kellett. Jól habzik amúgy, jó az illata, jó érzés a fejbőrnek, de hiába öblítettem almaecettel vagy ötször, mindig zsíros tapintású maradt a hajam. Tegnap este egy órás alapos hajmosás, öblítés stb után, szárítás közben vettem észre az ujjaimon, hogy frankón zsírosak, ha összedörzsölöm őket és hogy ez a zsír a hajamról származik. Dühömben újra megmostam samponnal, 5 perc alatt, megszárítottam és voila, fényes, puha haj. Elvileg a kemény vízben lévő ásványi anyagokkal lép reakcióba a szappan és úgy fog viselkedni, mint a kádon...szappanlerakódás. Azt hiszem, keresek valami szilárd sampont, azokkal elvileg nincs ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

gre05

2019. szeptember 11.

annyira ki akartam próbálni... és annyira felesleges volt :( szerettem volna végre kipróbálni egy szilárd sampont és pont ezt választottam. Többször is használtam, majdnem egy hónapig ezzel mostam hajat, aztán feladtam. Sajnos nekem gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, nagyon lelapult tőle a hajtövem és szálkásak lettek a hajvégek is, pedig használtam hozzá balzsamot is. köztes hajmosásonkont el fogom használni, de biztosan nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

pzs14

2019. augusztus 24.

Alapvetően hajlamos a hajam a zsírosodásra, bár a kor előrehaladtával ez sokat javult. Ki tudom húzni a mosást egy hétig - de a hét 2. felében már nem partiképes a hajam, és hajlamos viszketni a fejbőröm.

Az egészséges tincsek samponszappant utazás miatt vettük meg. Kis helyet foglal - nem ömlik ki - lehet vele fürdeni is. Lányom elvitte a nagy részét, én egy kis darabot levágtam belőle.
2 hajmosás után úgy gondolom, fantasztikus :)
Megszűnt a fejbőröm viszketése, a hajam lassabban zsírosodik.
Amit sokan szörnyű sprődségként értékelnek, azt én úgy élem meg, hogy végre hajfixálók nélkül is van tartása a hajamnak, előjön száradáskor a természetes hullámzása, kacskaringóssága, erre most göndörítőhabbal és egyéb trükkökkel nem kell rásegítenem.
A teljes képhez hozzátartozik , hogy én a Garnier Fructis Macadamia Hair Foodot használom mellé továbbra is - ebből nem kell több, mint eddig, ez is egy csodaszer :)

A szappant nem a kezemben habosítom fel, hanem a vizes fejbőrömet szappanozom végig közvetlenül a szappannal, vigyázva, hogy sehol ne maradjon ki rész. Még egy kis vizet teszek a hajamra, így majdnem úgy fel is habzik, mint egy sampon. Leöblítem langyos vízzel alaposan. Ecetet / citromot nem teszek rá.
Öblítés után jön a makadámiadiós Garnier - ezt addig rajtahagyom, amíg zuhanyzom (kb. 3 perc), majd leöblítem.
Az eredmény tökéletes :)
Pálmaolajmentes!! Ha számít a Föld jövője, ez is nagyon fontos. Végignézve a legdrágább szappanokat is, alig-alig találni olyat, amiben nincsen pálmaolaj.
Kevés, egyszerű, de hatékony összetevő - kevesebb az esély az irritációra.

Szappan szállítására nem túl szexi, de tökéletesen alkalmasak azok a műanyag dobozok, amik 4 füllel záródnak, azokból egy csepp folyadék sem jön ki. A legkisebbet használva le kell vágni a szappanból - vágódeszkán, nagy késsel ez egyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

2 hajmosás után úgy gondolom, fantasztikus :)
Megszűnt a fejbőröm viszketése, a hajam lassabban zsírosodik.

Az eredmény tökéletes :)
Kevés, egyszerű, de hatékony összetevő - kevesebb az esély az irritációra.

andrea91

2019. augusztus 12.

szörnyű, valahogy sejtettem hogy nem leszek elájulva, kitettem kézmosó szappannak, de tegnap gondoltam egye fene kipróbálom, max megmosom újra ha tényleg olyan rossz. hát, tényleg olyan rossz... Körülményes nagyon, nem folyékony samponhoz képest, hanem mindenhez képest, a lush samponkorongokat imádom, párszor megforgatom a kezemben és utána teljesen jól felhabzanak a hajamban. szóval hát gyötrelmes volt eléggé elég habot de inkább "habot" csiholni belőle, a hajam pedig nagyon rossz értelemben furcsa tapintású lett tőle, nem mondanám se zsírosnak, se sprődnek, de annyira bántó, hogy másnap reggel van (szerencsére legalább jó meleg, így tudok is menni utamra vizes hajjal), de újra is mosom, nem tudom elviselni. soha ilyen rossz "sampont" nem próbáltam, ennyiért pedig nagyon rossz vicc. mondanom sem kell hogy kézmosónak sem a legjobb:D annak valahogy elhasználom, de bárm,ilyen 100-200ftos szappan jobb ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Zsofi321

2019. augusztus 7.

Sajnos nem jött be. Eredetileg a Manna oldalán lévő pozitív vélemények miatt vettem meg. Nagyon kiszárította a hajamat, a fejbőrömön is éreztem, hogy sokkal szárazabb lett tőle, mint más sampontól. Nem vásárolnám meg újra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

aalexaa

2019. augusztus 7.

Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg, mert nagyon ellenszenvesnek találom a márkát. A hajamra nem is mertem kipróbálni, mert féltem, hogy totálisan kiszedi a színezőt. Testre próbáltam, arra nagyon jó, főleg borotválkozáshoz, kellőképpen "csúszós" felületet biztosít, de közben hidratál is. Viszont mégsem én használtam el, a párom lenyúlta és szakállmosásra használja. Nagyon szép azóta a szakálla, gyorsabban is nő, nem pattanásosodik vagy hámlik alatta a bőre. Annyira szereti, hogy kérte is, hogy vegyem újra (aztán megmondtam neki, hogy mennyibe kerül :DDD). Ettől függetlenül akcióban szerintem újraveszem neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate