Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2015. október 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók

"Ne lepődj meg, ha nem habzik úgy, mint a vegyszeres összetevőkből készült, bolti fogkrémek, viszont fizikai tisztítókat tartalmaz, így hatékonyabban távolítja el a lepedéket. Ez azoknak a 100%-ban természetes, szilárd dörzsanyagoknak köszönhető, mint például a kalcium karbonát és a kovasav, amik eltérő szemcsézettségükkel sokoldalúbban tisztítják fogaidat és selymesebbé teszik a fogkrém állagát. Az új Manna fogkrém összetétele sűrűbb és krémesebb is, mint a bolti fogkrémeké, ezt a benne lévő természetes glicerinnek és egy természetes poliszacharidnak, axantánnak köszönheti. A még nagyobb fokú higiénia és a kellemes íz érdekben került bele egy csipetnyi tengeri só és természetes nyírfacukor(xillit) is, a habzásért pedig a decil-glükozid felel, mely zöld úton: kókuszolajból és kukoricakeményítőből jött létre. A fodormenta illóolaj és az orvosi zsálya kivonat gondoskodik arról, hogy fogaid és szájüreged tiszták, ápoltak, leheleted pedig üde és friss legyen."

kugloaf

2019. október 8.

Hatalmas csalódás. Nem habzik,nincs íze,csak utóíze,ami borzalmas. Megmosom a fogam,és nem érzem a frissességet utána,olyan mintha nem mostam volna meg,hiába sikálom bármeddig. Ráadásul sok is kell belőle. Azért csak egy csillag,mert mínuszt nem lehet adni. Nagyon sajnálom...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Förtelmesen utálom szegényt. Vártam a mentás ízt - nagy francokat. Van egy olyan utóíze amitől rosszul vagyok. Semennyire nem habzik ami engem idegesít. Sok kell belőle. A csomagolás tetszetős, a beltartalom engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

zsuffika

2019. május 24.

Szeretem ezt a fogkrémet, felváltva használom a fekete mannás fogkrémmel, frissítő, kellemes mentol íze van, alaposan tisztít és üde ízt hagy a számban, talán a fekete fogkrémet egy picit jobban szeretem a különlegesebb íz miatt. Ha eddig fluoridos fogkrémet használtál, akkor fel fog tűnni, hogy kevésbé habzik és nincs az az átütő frissesség érzet utána, mint a vegyszeres fogkrémeknél, de szerintem pár fogmosás után ezt meg lehet szokni, én kifejezetten megszerettem a Manna fogkrémeit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Lanie

2018. október 21.

Tesztelem már két hónapja ezt az extra natúr ízű terméket és folyamatosan azon kapom magam, hogy esténként ezért nyúlok. Azért írom, hogy esténként mert reggelente a kávézás után valóban nem frissíti annyira a leheletem, hogy az erős kávé ízt elvegye, de esténként amikor amúgy sem eszek már, végre nincs az a zavaró mentolos íz ami nehezebben hagy aludni. Én kedvelem bár jobban örülnék egy kis erősebb fodormenta és zsálya íznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

MNNiko

2018. szeptember 11.

Mindenképpen SLS mentes terméket kerestem, mert férjem SLS-re érzékeny. Ilyen téren talán fogkrémet találni a legnehezebb, hiszen a habzást ezzel érik el legkönnyebben.
Ez a fogkrém is habzik, bár sokkal kevésbé, mint a hagyományosak, de ez egyáltalán nem zavaró!

Ennek köszönhetően a férjem kikerült az állandó afta problémákból és semmi problémája nincsen, amióta ezt használjuk. Annyi, hogy a fekete társának az íze nekünk jobban bejön, de ez is teszi a dolgát, az íz már egyéni kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Szintia

2018. szeptember 5.

Szeretem ezt a fogkrémet. Kellemes, szolid íze van. A kisfiam is szívesebben használja ezt, mint a korábban éveken át használt és megszokott fogkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

bernadettu

2018. július 4.

Én is manna csomag részeként kaptam. Mivel nem vagyok érzékeny a fluoridra, így nem létszükséglet a számomra. Talán csomagban újra venném, mert pl. a reggelizés után jó vele fogat mosni, hogy nincs olyan extrém íze. Az ár érték arány számomra nem ideális, de egyébként elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

bogcica505

2018. március 11.

Jók az összetevői, de nem hagy maga után kellemes érzést, fura az íze, és nem is fehérít egyáltalán, nem venném újra. A fekete manna fogkrém sokkal jobb:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

DreamyGirl

2018. március 9.

A párom kedvence lett. Kellemes az íze, szépen tisztít és természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

A párom kedvence lett. Kellemes az íze, szépen tisztít és természetes.

Manhattanlove

2018. január 23.

Egy Manna csomagom resze volt. Az illata nagyon jo, en szeretem ezeket a gyogynovenyes illatokat. Egyaltalan nem habzik, ami eleg fura, de megszokhato. A fogamimon erzem, hogy megtisztitja, de a szamban nem ad egy "wow" erzest 😒 ... es valami baromi gyorsan elfogy. 😱 Magamtol soha nem vennem ujra, mert ar-ertek aranyban absz. nem eri meg 😴 ( a csomagolas viszont nekem nagyon tetszik 🤗 )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.