Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2015. október 15.

Kategória:   Fog- és szájápolók

"Ne lepődj meg, ha nem habzik úgy, mint a vegyszeres összetevőkből készült, bolti fogkrémek, viszont fizikai tisztítókat tartalmaz, így hatékonyabban távolítja el a lepedéket. Ez azoknak a 100%-ban természetes, szilárd dörzsanyagoknak köszönhető, mint például a kalcium karbonát és a kovasav, amik eltérő szemcsézettségükkel sokoldalúbban tisztítják fogaidat és selymesebbé teszik a fogkrém állagát. Az új Manna fogkrém összetétele sűrűbb és krémesebb is, mint a bolti fogkrémeké, ezt a benne lévő természetes glicerinnek és egy természetes poliszacharidnak, axantánnak köszönheti. A még nagyobb fokú higiénia és a kellemes íz érdekben került bele egy csipetnyi tengeri só és természetes nyírfacukor(xillit) is, a habzásért pedig a decil-glükozid felel, mely zöld úton: kókuszolajból és kukoricakeményítőből jött létre. A fodormenta illóolaj és az orvosi zsálya kivonat gondoskodik arról, hogy fogaid és szájüreged tiszták, ápoltak, leheleted pedig üde és friss legyen."

Ár: 1000 Ft , Eladó: vercsa01
Állapot: bontatlan, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Szállítás foxposttal lehetséges. Személyesen átvehető Dunakeszin vagy Budapesten a 4-6-os villamos vonalán.

aurora20

2021. augusztus 5.

Próbálok mindig vegán termékeket vásárolni de ez nagyon nem jött be. Ugyan ad egy komfortérzetet ha habzik a fogkrém (mintha jobban tisztítana, persze nem így van), ezzel még nincs akkora baj de borzasztó az utóíze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2021. május 14.

Az oké, hogy nem habzik, de az íze valami borzalmas, nem tudom mihez hasonlítani. Fogmosás után sokáig lehet még érezni ezt a furcsa ízt; meg egyébként is az örületbe kerget már ez "természetes" meg "natúr" marketingbullshit. Valamint nem illóolajokkal kellene ízesíteni egy fogkrémet!
Nem ad frisseséget, nem fehérít, semmi hasznos nincs benne a fogak számára. A tubus felénél kidobtam, a családom egyik tagja sem szerette. Abszolút pénzkidobás, jó drága is volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 14.

hanessza

2021. április 20.

Az utóíze valóban nem a szokásos, de ez egyáltalán nem volt mérvadó mikor megvásároltam. Egy fluoridmentes fogkrémet kerestem, végül őt találtam. Állatkísérlet mentes, vegán és pálmaolaj mentes, emiatt 5 csillagot adnék, DE ha már ezeket mind sikerült teljesíteni, akkor könyörgöm, nem lett volna jobb, ha környezetkímélőbb csomagolást kap a termék? Szeretem, félre ne értsétek, de sokkal jobb lenne, ha másmilyen csomagolást találnának ki hozzá. Ettől függetlenül ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Derbena

2020. július 4.

Természetellenesen édes az íze, és nulla frissességérzést hagy maga után. Használat közben olyan érzés, mintha cukros nyállal mosnék fogat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

nyuszika39

2020. január 3.

Én nagyon szeretem az ízét, és az sem zavar, hogy nem habzik. Szépen tisztít, meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

viewxy

2019. december 15.

Meglepődtem, hogy nem habzik, de ezzel nem volt probléma. Az az utóíz amit hagy maga után, hát valami rettenetes, műanyag íz vagy nem tudom... Elég sokáig is érezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

kugloaf

2019. október 8.

Hatalmas csalódás. Nem habzik,nincs íze,csak utóíze,ami borzalmas. Megmosom a fogam,és nem érzem a frissességet utána,olyan mintha nem mostam volna meg,hiába sikálom bármeddig. Ráadásul sok is kell belőle. Azért csak egy csillag,mert mínuszt nem lehet adni. Nagyon sajnálom...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Förtelmesen utálom szegényt. Vártam a mentás ízt - nagy francokat. Van egy olyan utóíze amitől rosszul vagyok. Semennyire nem habzik ami engem idegesít. Sok kell belőle. A csomagolás tetszetős, a beltartalom engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

zsuffika

2019. május 24.

Szeretem ezt a fogkrémet, felváltva használom a fekete mannás fogkrémmel, frissítő, kellemes mentol íze van, alaposan tisztít és üde ízt hagy a számban, talán a fekete fogkrémet egy picit jobban szeretem a különlegesebb íz miatt. Ha eddig fluoridos fogkrémet használtál, akkor fel fog tűnni, hogy kevésbé habzik és nincs az az átütő frissesség érzet utána, mint a vegyszeres fogkrémeknél, de szerintem pár fogmosás után ezt meg lehet szokni, én kifejezetten megszerettem a Manna fogkrémeit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Lanie

2018. október 21.

Tesztelem már két hónapja ezt az extra natúr ízű terméket és folyamatosan azon kapom magam, hogy esténként ezért nyúlok. Azért írom, hogy esténként mert reggelente a kávézás után valóban nem frissíti annyira a leheletem, hogy az erős kávé ízt elvegye, de esténként amikor amúgy sem eszek már, végre nincs az a zavaró mentolos íz ami nehezebben hagy aludni. Én kedvelem bár jobban örülnék egy kis erősebb fodormenta és zsálya íznek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.