Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andy88, Módosítva: 2020. március 31.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Csökkenti a ráncok számát
  • Regenerálja a szem környékét
  • Eltünteti a szem alatti táskákat
  • Csökkenti a szem püffedtséget
  • Használatával megőrizheted a bőr feszességét
  • Hidratált érzést nyújt
  • Könnyen beszívódik
  • Könnyű a használata
  • Smink alá is tökéletes választás
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Zsazsa2013

2023. november 29.

Kellemes krém, könnyen beszìvta a bőröm, de nagy változást nem vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 29.

Kellemes krém, könnyen beszìvta a bőröm, de nagy változást nem vettem észre.

Mosolyka

2023. május 13.

Nagyon ritkán tapasztalok alergiát, de sajnos ez a krém nálam azt okozott. Ráadásul nagyon nehezen használható az adagoló, gyakorlatilag nem lehet a tubusból kinyomni a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 13.

Evyke

2023. május 4.

Semmi változást nem vettem észre a használatával. Szerettem reggel kenegetni, gyorsan beszívódott, tudtam rá rétegezni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 4.

vikic

2021. február 15.

Nem egy csodaszer, különösebb változást nem vettem észre tőle. Ettől függetlenül irritációt nem okoz, gyorsan beszívódik. A golyós adagoló remek megoldás, bár nekem kicsit nehézkes kinyomni a krémet belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Szepis

2020. június 9.

Most van a Manna 10. Születésnapja, így egy korábbi vásárlásomhoz kaptam kuponokat, amit felhasználva 50% kedvezménnyel vettem meg. Kicsi tubus fém görgővel a végén 🤩 ma reggel meg is jött a csomag, így a reggeli rutinnal már használni is tudtam, nekem tetszik, elég sok drága olcsó krémet kipróbáltam és azonnal látok eredményt! Hozzá kell tennem nem használok szilikonos vagy egyéb nem natúr terméket így lehet nálam jobban szembetűnő volt a hatás, de jó dolgok vannak benne, amit a szemünk "alja" nagyon szeret. Hamar beszívodik nincs illata szóval legközelebb is veszek egyet. Az ára? hát.... most elnézve némelyik krémek árát? Ezek ennyibe kerülnek 🤷

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.