Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. október 14.

Kategória:   Dezodorok

Az új Manna krémdezodorokat az különbözteti meg az izzadásgátlóktól, hogy előbbi a szagot okozó baktériumokat hatástalanítja, de nem gátolja az izzadás során keletkezett természetes méreganyagok távozását. Figyelem, férfiaknak is ajánlott!

A Hűs Kékség is tele van olyan szuper bőrtápláló, bőrbarát hatóanyagokkal, mint a kitűnő minőségű shea vaj és az ápoló kókuszolaj. Többféle, 100%-ban tiszta illóolajjal- rozmaring, kámfor, bergamott- is került bele, hogy még finomabb és frissebb legyen. Tartalmaz természetes kukoricakeményítőt is, ami kiváló nedvszívó, jó szárító anyag, de nem tömíti el a pórusokat - kíméletes a bőrhöz, vízzel könnyedén eltávolítható. A krémdeóba ezen felül került még szódabikarbóna, hogy lúgos kémhatásával semlegesítse a testszagot okozó baktériumokat.

angelavaradi

2018. október 27.

Az egyetlen deó,ami bevált! Imádom az illatát is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Az egyetlen deó,ami bevált! Imádom az illatát is :)

victoriaasz

2018. január 9.

Szeretem. Igaz kicsit körülményes felkenni, és nem fogja gátolni az izzadást (de nem is leszel büdös) viszont nem tartalmas káros anyagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

szawai

2017. július 30.

Télen még csak-csak használ valamit, de amint emelkedni kezd a hőmérséklet, nálam már nem működik. Szeretem a teafás illatát, azt is hogy könnyű a felvitele, ezért a két csillag, de arra a célra, amire készült, nálam sajnos vált be, bármennyire is szerettem volna, hogy találjak végre egy alumentes dezodort, ami használatával nem büdösödök meg (pedig nem vagyok kifejezetten izzadós).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

encimokus

2015. november 19.

Ezzel a termékkel vertem bele a Manna koporsójába az utolsó szöget. Befejeztem velük. Évek óta csalódás. Horror árak, egyre kisebb szappanok. Minden termékük nagyságrendekkel olcsóbban beszerezhető. Persze, az Ecocert minősítést is meg kell valakinek fizetni Ez a termék szintén csalódás volt. Egy pozitívum, hogy könnyen kenhető, azonkívül nulla. Még ilyen hűvösebb időben sem ér semmit. Több krémdezodort kipróbáltam már, de eddig ez a legrosszabb.

Levettem még egy csillagot, a délelőtt közepén már büdösebb vagyok vele, mint nélküle. Miután megosztottam a tapasztalatomat a facebook oldalukon, egyszerűen töröltek. Csak csili-vili dolgokat irhatunk meg, a kritikát úgy látszik nem viselik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 19.

munoom

2015. augusztus 19.

Meg vagyok vele elégedve. Az egyetlen negatívumként azt tudnám felhozni, hogy igen körülményes a kézzel való felvitel, de annyi baj legyen. Nem vagyok különösebben izzadós, számomra bevált teljesen - reggel egy-egy borsónyit felviszek és egész nap semmi. Izzadás ellenére sincs szag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. július 24.

Pár napja kezdtem el használni. Nekem az illata nagyon kellemes, ezeken a forró napokon is nagyon jól teljesített. Friss illatú, az izzadást nem csökkenti /de nem is ez a feladata/, viszont nincs izzadságszag! Bőrirritációt, pirosodást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 24.

Gina1031

2014. november 10.

Mindhárom Manna krémdeot megvettem, de leginkább ezt kedveltem meg. A rózsaszín tetejű (harmatos hajnal? - nem jegyzem meg a fantázianeveket) abszolut nem jött be, a sárga hol tetszik - hol nem; tehát a testvérei közül nekem ő lett a "kedvencem". De csak idézőjeles kedvenc, mert azért nem sikerült teljesen összecsiszolódnunk. Macerás amikor reggel kapkodva készülődök, hogy a kezemben melegítgessem a borsónyi mennyiséget (igen, el kell találni - se több - se kevesebb nem jó), aztán ha felkentem még várjak legalább öt percet a beszívódásig. Illetve próbáljam meg lemosni a kezemről a maradványait - nem egyszerű, csak meleg víz hozza le. Munkahelyen újra kell kennem napközben - és akkor ugyanezt a procedúrát végigcsinálni. Ami mellette szól, hogy (elhiszem) NATÚR kozmetikum. Egy igazán hajtós, nehéz, stresszes, 10 órás munkanapon sajnos akkor sem segít át, ha háromszor is újrakenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Happyhappyhappy

2014. július 14.

Nemreg kaptam egy szep nagy csomagot ajandekba mknden joval... Gondoltam en. Ez a kremdeo elegge atveres. Egyfelol azzal reklamozzak h az izzadas ellen vedd fel a hatrcot de csak a szagok ellen ved azt se normalisan!!! Ket ruhamat tette tonkre a ragasos olajos hatasaval legszivesebben a ruhakat is kifozettetnem veluk. Hagytam beszivodni megtszaradni stb semmi. Eleg antipatikus lett az egesz mikor elkezdtek fikazni a kis fuzetukben az OSSZES TOBBI naturtermek gyartot akikrol kijelentettek h kiskonyhaban koszos korulmenyek kozt dolgoznak. Szanalmas huzas es nagyon bena.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

istar

2014. július 11.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, egy barátnőm rendelte meg csomagba és én ezt kaptam ajándékba tőle.
Több természetes összetevőkből készült dezodort kipróbáltam már és közölük ez a legjobb, de tudjátok ha már próbáltatok hasonlót izzadni azért izzadok csak nem leszek büdös, nagyon kellemesen hüssít és viszonylag hosszan tart.
Nem csípet és nem pirosodott a borom. De azért nem 24 órás a hatása, nálam ott van a táskában és ha érzem hogy már nem az igazi akkor nedves törlőkendővel áttörlöm és újból bekenem. A natúr deok közül szerintem kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.