Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kategória:   Testápolás

Tengeri só alapú, sütemény illatú luffás bőrradír. A tápláló, szűz kókuszolaj és a bársonyos Manna édesmandula olaj mellett természetes bőrradírozó tökport, luffaport, frissítően gyümölcsös illatú citrom illóolajat, és fűszeres illatú fahéj illóolajat tartalmaz.

A benne lévő természetes bőrradírozó dörzsanyagok segítenek a bőrnek felfrissülni és lélegzethez jutni, az ápoló, selymesen kényeztető olajok pedig gazdagon táplálják a bőrt már a bőrradírozás alatt. Az édesmandula olaj minden bőrtípust megszépít a benne lévő vitaminoknak, omega-9 zsírsavnak, linolsavnak, olajsavnak köszönhetően. A szűz kókuszolaj puhává, bársonyossá teszi a bőrt - zsíros érzet nélkül, hiszen gyorsan beszívódik.

Arcápolásra nem ajánlott!

eNVy1122

2020. július 6.

Az illata nagyon jó, de ezen kívül más pozitívumot nem tudok róla mondani. Nekem egyáltalán nem vált be! Ráadásul az a luffapor/tökpor egyáltalán nem por, hanem darab, ami majdnem eldugította a lefolyómat.... Illetve ez is, mint az összes többi Manna termék, agyon van árazva.... 4090 ft kész rablás.....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Dorina257

2020. április 22.

Isteni illatú, ez lett a 2.kedvenc manna termèkem, első a kòkuszolaj :D a tobbi szuper tulajdonságot már mind leirták előttem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

bkati

2020. április 19.

A Manna termékek közül ez az egy, amit igazán szeretek (meg a teafaolaj). Hetente, két hetente egyszer ezzel zuhanyzom le. Finom az illata, felfrissít, és közben ápolja is a bőrömet, ami azért is jó, mert nem szeretek testápolót kenegetni magamra. Ez pedig ugyebár egyrészt radíroz, ugyanakkor ápol...pont ahogy a leírásban is szerepel fentebb. Szerintem teszi a dolgát, ezért részemről jár neki az 5 * :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Louisa

2020. április 15.

Ez valami isteni! Ajandekba kaptam, magam nem vettem meg korabban borradirt, de ez most eletmento. Zuhanyzasra szoktam at, ami nagyon szaritja a boromet. A mar viszketo es szaraz labszaramra hasznalom ezt a borradirt es feludules a boromnek. Tudom telen halas volna a borom erte, es van is itthon, de nem tudom magam a testapolozasra raszokatni. Ezt a borradirt viszont mindig elmeny hasznalni, illetve a jotekony novenyi olajok taplaljak is a boromet, ugyhogy heti 2x hasznalattal elmulik a szarazsag. Imadom az illatat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Nessy

2020. január 19.

Nagyon szeretem, az egyetlen testradír, amit tényleg szívesen használok, nem vagyok nagy fahéj rajongó, de a citrommal kifejezetten kellemes. Ez tényleg olyan termék amit pár ezer forintból kb. korlátlan mennyiségben lehetne előállítani, de nem hiszem, hogy ezzel fogok pepecselni, így rendszeres vásárló leszek.
A bőröm nagyon puha, friss és finom illatú a használat után, lassan fogy, nem kell nagy mennyiség. Sosem használok testápolót, ha heti egyszer használom ezt a radírt, az teljesen rendbehozza, olajozza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

vivalaeri

2019. december 7.

Finom illatú. Nagyon puha lesz a bőr a használata után. Én is használom arcra, persze óvatosan. Nekem van egy-két sebem az arcomon, de azt nem csípi.
Pihepuha lesz az arc is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Pihepuha lesz az arc is.

Damayanti

2019. október 30.

Kis kiszerelésben vettem a dm-ben kipróbálni. Kicsit drága, de az illata nagyon finom és jó báesonyosan puhává teszi a bőrt heti egy használattal, nem kell sok belőle 🙂 Nekem is száraz a teteje, de megoldom, engem érdemben nem zavar. Nem bántam meg, meglátjuk hogy újra veszem-e majd...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

zsuffika

2019. május 24.

Már vagy fél éve megvan, imádom az illatát, és mindent, amit csinál a bőrömmel, nagyon jól radíroz, arcra is használom, oda óvatosabban. Nagyon kis mennyiség elég belőle, hónapokig elég egy flakon (heti egyszer radírozom a testem és 1-2 alkalommal az arcom). Miután lemosom elképesztő hidratáltnak érzem a bőröm, nem olajos érzetet hagy maga után, hanem pihe-puha bababőrt, de tényleg, utána mindig szoktam tapogatni az arcomat, mintha nem is az enyém lenne. :D Egy dolgot nem szererek, az pedig az, hogy nagyon könnyen eldugítja a lefolyót :D erre még nem jöttem rá, hogyan védekezzek ellene :/ :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

TheGirl

2019. január 9.

Ajándékba kaptam, és én arcra használom. Az enyémnek is viszonylag száraz a teteje, de mivel én csak az arcomra használom, így nekem nem zavaró. Az illata nagyon kellemes, igazi karácsonyi. Valóban kicsit durvábbak a szemcsék benne, ezért óvatosan dörzsölöm át vele az arcomat. Viszont nekem nagyon tetszik a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

krenat

2018. augusztus 18.

Az illata nagyon jó, de mint mások is említették, nálam is az történt, hogy az olajok lefolytak az aljára, a teteje pedig száraz, kezelhetetlen tömbbé áll össze. Nagyon nehéz így használni (pedig próbáltam felkeverni, fejjel lefelé tárolni stb), de ezerfelé szóródik, mindenhová jut belőle, csak rám nem. Az összetevői szépek, de olcsóbb és használhatóbb lenne itthon kikeverni egy-egy használatra, mert ez hosszabb távú tárolásra nem alkalmas. A barna cukros verziójánál még így is jobb egy fokkal, az kész rémálom. Ennél milliószor jobb magyar, natúr testradírok vannak a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalool, Citral

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek