Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kategória:   Testápolás

Tengeri só alapú, sütemény illatú luffás bőrradír. A tápláló, szűz kókuszolaj és a bársonyos Manna édesmandula olaj mellett természetes bőrradírozó tökport, luffaport, frissítően gyümölcsös illatú citrom illóolajat, és fűszeres illatú fahéj illóolajat tartalmaz.

A benne lévő természetes bőrradírozó dörzsanyagok segítenek a bőrnek felfrissülni és lélegzethez jutni, az ápoló, selymesen kényeztető olajok pedig gazdagon táplálják a bőrt már a bőrradírozás alatt. Az édesmandula olaj minden bőrtípust megszépít a benne lévő vitaminoknak, omega-9 zsírsavnak, linolsavnak, olajsavnak köszönhetően. A szűz kókuszolaj puhává, bársonyossá teszi a bőrt - zsíros érzet nélkül, hiszen gyorsan beszívódik.

Arcápolásra nem ajánlott!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ashmatiii

2022. február 8.

Nagyon szerettem és többször újra vettem. A borsos ára ellenére sokáig kitartott, mert havonta csak 1-2 alkalommal használtam.
Évek óta használjuk a termékeiket, mert fontos mit kenünk magunkra.
Most ott tartok, hogy sebesre szárította a bőröm a nagy mannázás. Megnéztem az összetevő listáját és azért ez elég sz@r. Nem tudom hogy kerülte el a figyelmem. Gondolom automatikusan bizalmat szavaztam ennek is, hiszen azt hírdetik, hogy minden mentesek. Ezért is fizettem ki ennyi pénzt a cuccaikért.
Megtanultam a leckét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 8.

Évek óta használjuk a termékeiket, mert fontos mit kenünk magunkra.
Megtanultam a leckét.

AkInImOd

2021. május 21.

Joy napokon 50% kedvezménnyel jutottam hozzá. Az illata mennyei, bár inkább az őszi sütijeimre emlékeztet, így nyár elején picit fura. Viszont másnapra halovány citrom illatú a bőröm, ami nagyon tetszik. A képpel ellentétben az enyém nagyon élénk, kicsit meg is színezte átmenetileg a bőrömet a használatkor. A fahéj miatt aggódtam, de szerencsére nem irritált. Nagyon kellemes volt használni, megfelelően dörzsölte a bőrömet, és közben egy fényes és vékony réteget hagyott maga után, ami érezhetően ápolt. Nem ígért olyat, amit nem teljesítene. Eddig nagyon bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

eNVy1122

2020. július 6.

Az illata nagyon jó, de ezen kívül más pozitívumot nem tudok róla mondani. Nekem egyáltalán nem vált be! Ráadásul az a luffapor/tökpor egyáltalán nem por, hanem darab, ami majdnem eldugította a lefolyómat.... Illetve ez is, mint az összes többi Manna termék, agyon van árazva.... 4090 ft kész rablás.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Dorina257

2020. április 22.

Isteni illatú, ez lett a 2.kedvenc manna termèkem, első a kòkuszolaj :D a tobbi szuper tulajdonságot már mind leirták előttem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 22.

bkati

2020. április 19.

A Manna termékek közül ez az egy, amit igazán szeretek (meg a teafaolaj). Hetente, két hetente egyszer ezzel zuhanyzom le. Finom az illata, felfrissít, és közben ápolja is a bőrömet, ami azért is jó, mert nem szeretek testápolót kenegetni magamra. Ez pedig ugyebár egyrészt radíroz, ugyanakkor ápol...pont ahogy a leírásban is szerepel fentebb. Szerintem teszi a dolgát, ezért részemről jár neki az 5 * :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

Louisa

2020. április 15.

Ez valami isteni! Ajandekba kaptam, magam nem vettem meg korabban borradirt, de ez most eletmento. Zuhanyzasra szoktam at, ami nagyon szaritja a boromet. A mar viszketo es szaraz labszaramra hasznalom ezt a borradirt es feludules a boromnek. Tudom telen halas volna a borom erte, es van is itthon, de nem tudom magam a testapolozasra raszokatni. Ezt a borradirt viszont mindig elmeny hasznalni, illetve a jotekony novenyi olajok taplaljak is a boromet, ugyhogy heti 2x hasznalattal elmulik a szarazsag. Imadom az illatat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Nessy

2020. január 19.

Nagyon szeretem, az egyetlen testradír, amit tényleg szívesen használok, nem vagyok nagy fahéj rajongó, de a citrommal kifejezetten kellemes. Ez tényleg olyan termék amit pár ezer forintból kb. korlátlan mennyiségben lehetne előállítani, de nem hiszem, hogy ezzel fogok pepecselni, így rendszeres vásárló leszek.
A bőröm nagyon puha, friss és finom illatú a használat után, lassan fogy, nem kell nagy mennyiség. Sosem használok testápolót, ha heti egyszer használom ezt a radírt, az teljesen rendbehozza, olajozza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

vivalaeri

2019. december 7.

Finom illatú. Nagyon puha lesz a bőr a használata után. Én is használom arcra, persze óvatosan. Nekem van egy-két sebem az arcomon, de azt nem csípi.
Pihepuha lesz az arc is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Pihepuha lesz az arc is.

Damayanti

2019. október 30.

Kis kiszerelésben vettem a dm-ben kipróbálni. Kicsit drága, de az illata nagyon finom és jó báesonyosan puhává teszi a bőrt heti egy használattal, nem kell sok belőle 🙂 Nekem is száraz a teteje, de megoldom, engem érdemben nem zavar. Nem bántam meg, meglátjuk hogy újra veszem-e majd...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

zsuffika

2019. május 24.

Már vagy fél éve megvan, imádom az illatát, és mindent, amit csinál a bőrömmel, nagyon jól radíroz, arcra is használom, oda óvatosabban. Nagyon kis mennyiség elég belőle, hónapokig elég egy flakon (heti egyszer radírozom a testem és 1-2 alkalommal az arcom). Miután lemosom elképesztő hidratáltnak érzem a bőröm, nem olajos érzetet hagy maga után, hanem pihe-puha bababőrt, de tényleg, utána mindig szoktam tapogatni az arcomat, mintha nem is az enyém lenne. :D Egy dolgot nem szererek, az pedig az, hogy nagyon könnyen eldugítja a lefolyót :D erre még nem jöttem rá, hogyan védekezzek ellene :/ :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Cinnamal, Eugenol, Limonene, Linalool, Citral

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.